ZachodniopomorskieZachodniopomorskie

WZ EUROCOPERT to Brylant Polskiej Gospodarki 2017 w Szczecinku

WZ EUROCOPERT Sp. z o.o. to rodzinna firma, która istnieje na rynku od 1990 roku i jest największym producentem kopert w Polsce. W chwili obecnej firma zatrudnia ponad 230 osób.

Dzięki stałemu i bardzo dynamicznemu rozwojowi WZ Eurocopert Sp. z o. o. zajmuje czołowe miejsce wśród producentów kopert w Europie.

Wytwarzane koperty są najwyższej jakości i produkowane są we wszystkich występujących na rynku formatach, wzorach oraz kolorach. Ponad 70 proc.  rocznej produkcji – 1,5 miliarda szt kopert, eksportowana jest do ponad 30 krajów na całym świecie.

Firma posiada stale modernizowany duży park maszynowy, własną drukarnię, nowoczesne magazyny oraz najnowocześniejsze systemy wspomagające zarządzanie. Od lat posiada również własny kodeks etyczny oraz liczne certyfikaty: jakości (ISO 9001, NAJWYŻSZA JAKOŚĆ), ekologiczne (FSC, PEFC, NORDIC SWAN, BLUE ANGEL, W TROSCE O NATURĘ), a także mnóstwo nagród, tytułów czy wyróżnień (Fair Play, Medal Europejski, Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa, Gepardy Biznesu i wiele wiele innych).

WZ Eurocopert Sp. z o. o. w Szczecinku została wyróżniona przez Instytut Europejskiego Biznesu w  XII edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2017 ,  X edycji Konkursu Brylanty Polskiej Gospodarki 2017 i  V edycji Konkursu Światowa Firma Worldwide Company 2017 na podstawie wiarygodnych danych finansowych z Krajowego Rejestru Sądowego i urzędów celnych.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *