Podkarpackie

Piknik charytatywny z udziałem SANBanku

W niedzielę 3 czerwca br. na terenie Klasztoru Braci Mniejszych Kapucynów w Stalowej Woli – Rozwadowie odbył się coroczny Kapucyński Piknik Charytatywny, którego głównym celem była zbiórka pieniędzy na dofinansowanie letniego wypoczynku dzieci i młodzieży oraz utworzenie świetlicy muzycznej.

Tradycyjnie Nadsański Bank Spółdzielczy uczestniczył w pikniku i pomagał w zebraniu pieniędzy. Po raz kolejny został sponsorem nagrody głównym w loterii fantowej, a pracownicy Banku na czele z Panem Prezesem Stanisławem Kłapeć i Przewodniczącym Rady Nadzorczej Panem Andrzejem Kocójem włączyli się do akcji sprzedając rożnego rodzaju domowe wypieki, które zostały przygotowane przez tamtejsze parafianki. W tym roku bankowcy ze sprzedaży około 1000 kawałków ciasta zebrali kwotę ponad 5 000 zł., która zasiliła ogólną zbiórkę pieniędzy.

Impreza cieszyła się dużym zainteresowaniem okolicznych mieszkańców, którzy corocznie przybywają na piknik nie tylko po to, aby wesprzeć szczytny cel imprezy, ale również zwiedzić teren Klasztoru i miło spędzić czas. Podczas pikniku nie zabrakło stoisk handlowych, punktów gastronomicznych, wiejskiego jadła a także stoiska bankowego z zielonymi balonikami i słodkimi krówkami. Obok licznych atrakcji dla dzieci były konkursy oraz występy taneczne i koncerty. Na zakończenie obyło się losowanie i wręczenie nagród w loterii fantowej.

SANBank był wyróżniony przez Instytut Europejskiego Biznesu w szóstej edycji konkursu Bank Przyjazny Firmom 2014.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *