AktualnościDolnośląskie

Gepardy Biznesu 2019 dla MEDORA Sp. z o.o.

Medora po raz kolejny uhonorowana prestiżowym wyróżnieniem! Po licznych nagrodach, które doceniły wyjątkowy charakter działalności Medory oraz jej niekwestionowaną pozycję prekursora i lidera w branży odzieży medycznej, spółkę wyróżnił tym razem prestiżowy Instytut Europejskiego Biznesu, przyznając jej zaszczytny tytuł Geparda Biznesu 2019 roku.

Medora Sp. z o.o. została uhonorowana w XIV edycji Konkursu Gepardy Biznesu, który premiuje najdynamiczniej rozwijające się firmy europejskie, zdolne poszczycić się wysokim wzrostem wartości rynkowej. Spółka Medora dzięki imponującym wynikom finansowym – średnia z dynamik przychodów ze sprzedaży i zysku netto w latach 2016 – 2017 wyniosła w jej przypadku 306,7% – dołączyła do elitarnego grona laureatów tegorocznego Konkursu, po raz kolejny potwierdzając swoją renomę.

Nagroda Gepard Biznesu 2019 udowadnia, że działalność marki MEDORA pod każdym względem wyróżnia ją na tle konkurencji. Firma pod przywództwem swojej założycielki – Ewy Małgorzaty Wiertelak nie tylko odnosi sukcesy finansowe, ale także cieszy się zaufaniem najbardziej wymagającej grupy klientów oraz była wielokrotnie wyróżniana za innowacyjność, rzetelność, jakość swoich produktów i usług.

Ewa Małgorzata Wiertelak, Prezes Zarządu MEDORA Sp. z o.o.

Marce MEDORA przypadły dotychczas m.in. tytuły i wyróżnienia: Złota siódemka 2017 w branży odzieżowej, Kobieca Marka Roku 2019Vip Biznesu 2019, a ostatnio certyfikaty Firma na Medal 2020 oraz Top Firma na Medal 2020. Spółka Ewy Małgorzaty Wiertelak ubiera pracowników wielu szpitali, największych klinik i prestiżowych placówek z branży medycyny estetycznej i stomatologii. Po medyczną odzież Medory chętnie sięgają także znani twórcy filmów, seriali i kampanii reklamowych.

„Jestem szczęśliwa i wzruszona, że firma którą od lat buduję nieustannie się  rozwija mimo zaskakujących zdarzeń,  takich jak np. pandemia covid 19. To wielka odpowiedzialność prowadzić dziś przedsiębiorstwo i utrzymać w nim ciągłość produkcji oraz miejsca pracy dla całej załogi. Cieszę się, że mam w sobie tę siłę i moc aby działać nawet w tych nieznanych warunkach.”, powiedziała Ewa Małgorzata Wiertelak, Prezes Zarządu MEDORA Sp. z o.o.

O marce MEDORA

Właściciel Marki MEDORA jest Ewa Małgorzata Wiertelak, która z branżą odzieży medycznej związana jest od 2001 roku, natomiast od 2006 roku działa pod marką MEDORA.

Firma jest liderem w branży i od wielu lat sukcesywnie utrzymuje pozycję trendsettera. Jej odzież wykorzystywana jest w wielu produkcjach telewizyjnych, takich jak „Pierwsza Miłość”, „W rytmie serca”, „Diagnoza”, „Barwy Szczęścia”, a także w wielu komercyjnych reklamach i innych projektach. Marka ubiera najbardziej wymagających klientów sektora medycznego – szpitale, największe kliniki, a także prestiżowe placówki z branży medycyny estetycznej oraz  stomatologii. Medora otrzymała wyróżnienie „Złota siódemka 2017 roku” w kategorii branża odzieżowa za kreowanie nowoczesnej, indywidualnej mody w dziedzinie odzieży medycznej. Jesienią 2018 roku wraz z projektantką Ewą Minge stworzyła kolekcję premium MEDORA by EVA MINGE, której premiera odbyła się 18 grudnia 2018 roku w salonie firmowym MEDORA w Warszawie. W 2019 roku firmy zdobyła wiele prestiżowych nagród takich „Kobieca Marka Roku” oraz „Vip Biznesu”. W marcu 2020 roku uhonorowana dyplomem i statuetką „Firma na Medal” i „Top Firma” przez Instytut Zarządzania Jakością.

Więcej na temat marki na stronie www.medora.pl oraz w Social Mediach:

www.facebook.com/medoraofficial/

https://www.instagram.com/medora_official/?hl=pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *