Zapraszamy do Klubu Gepardów Biznesu

Tylko członkowie Klubu Gepardów Biznesu mogą wykorzystywać w swoich promocjach publicznych wizerunek statuetki geparda, który jest logo Klubu i Konkursu Gepardy Biznesu.

Zgodnie z regulaminem Klubu Gepardów Biznesu mogą do niego przystąpić tylko dynamiczne  firmy i banki spółdzielcze, których wartość rynkowa w ciągu dwóch lat wzrosła o minimum 30 proc. (dynamika 1,3 i więcej w naszych rankingach).

Drugim warunkiem przystąpienia do klub jest wykupienie pakietu marketingowego Klubu Gepardów Biznesu za 300 zł netto i złożenie deklaracji członkowskiej (jej formularz dostępny jest pod adresem http://www.gepardybiznesu.pl/component/option,com_weblinks/catid,67/Itemid,214/).

Do Klubu Gepardów Biznesu mogą już dziś przystępować firmy wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu 2007.

Po złożeniu deklaracji niezwłocznie otrzymają mailem lub pocztą logo „gepardy biznesu” i zgodę na jego wykorzystywana w publicznych promocjach.

Informacje o nich ze wskazaniem ich strony internetowej ukażą się w ciągu kilku dni w serwisie www.gepardybiznesu.pl, a podstawowe dane teleadresowe z adresem strony internetowej w kolejnym numerze Magazynu Przedsiębiorców i Menedżerów "Gepardy Biznesu", którego nakład wynosi 7 tys. egz. i jest wysyłany pocztą do najdynamiczniejszych firm i banków spółdzielczych w Polsce.

Następnie w ciągu kilkunastu dni otrzymają pocztą dwa dyplomy w ramkach – jeden dla firmy, a drugi dla wskazanej przez firmę osoby. Osoba ta otrzyma również kartę członkowską  Klubu Gepardów Biznesu, która pełni też rolę karty rabatowej w Programie Rabatowym Tęcza.
Ponadto członkowie Klubu Gepardów Biznesu bez żadnych dodatkowych opłat mogą stać się partnerami Programu Rabatowego Tęcza (więcej o nim na www.rabat.org.pl).

Jeżeli firma będzie chciała być wyróżniona na wojewódzkiej Konferencji Gepardów Biznesu, otrzyma na nim kopię dyplomu w ramce bez dodatkowych opłat.  Również udział w konferencji będzie dla niej bezpłatny. Będzie też mogła przekazać uczestnikom konferencji ulotki o sobie (zostaną one dołączone przez organizatora konferencji do materiałów konferencyjnych).

Do Klubu Gepardów Biznesu mogą nadal przystępować firmy wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu 2006, które tego do tej pory nie uczyniły. Może się zdarzyć, że nie ma ich w rankingach Konkursu Gepardy Biznesu 2006, bo Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit nie dotarła do ich wyników finansowych za 2005 r.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *