Pozostałe

Zapraszamy do Klubu Gepardów Biznesu

Tylko członkowie Klubu Gepardów Biznesu mogą wykorzystywać w swoich promocjach publicznych wizerunek statuetki geparda, który jest logo Klubu i Konkursu Gepardy Biznesu.

Zgodnie z regulaminem Klubu Gepardów Biznesu mogą do niego przystąpić tylko dynamiczne  firmy i banki spółdzielcze, których wartość rynkowa w ciągu dwóch lat wzrosła o minimum 30 proc. (dynamika 1,3 i więcej w naszych rankingach).

Drugim warunkiem przystąpienia do klub jest wykupienie pakietu marketingowego Klubu Gepardów Biznesu za 300 zł netto i złożenie deklaracji członkowskiej (jej formularz dostępny jest pod adresem https://www.gepardybiznesu.pl/component/option,com_weblinks/catid,67/Itemid,214/).

Do Klubu Gepardów Biznesu mogą już dziś przystępować firmy wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu 2007.

Po złożeniu deklaracji niezwłocznie otrzymają mailem lub pocztą logo „gepardy biznesu” i zgodę na jego wykorzystywana w publicznych promocjach.

Informacje o nich ze wskazaniem ich strony internetowej ukażą się w ciągu kilku dni w serwisie www.gepardybiznesu.pl, a podstawowe dane teleadresowe z adresem strony internetowej w kolejnym numerze Magazynu Przedsiębiorców i Menedżerów "Gepardy Biznesu", którego nakład wynosi 7 tys. egz. i jest wysyłany pocztą do najdynamiczniejszych firm i banków spółdzielczych w Polsce.

Następnie w ciągu kilkunastu dni otrzymają pocztą dwa dyplomy w ramkach – jeden dla firmy, a drugi dla wskazanej przez firmę osoby. Osoba ta otrzyma również kartę członkowską  Klubu Gepardów Biznesu, która pełni też rolę karty rabatowej w Programie Rabatowym Tęcza.
Ponadto członkowie Klubu Gepardów Biznesu bez żadnych dodatkowych opłat mogą stać się partnerami Programu Rabatowego Tęcza (więcej o nim na www.rabat.org.pl).

Jeżeli firma będzie chciała być wyróżniona na wojewódzkiej Konferencji Gepardów Biznesu, otrzyma na nim kopię dyplomu w ramce bez dodatkowych opłat.  Również udział w konferencji będzie dla niej bezpłatny. Będzie też mogła przekazać uczestnikom konferencji ulotki o sobie (zostaną one dołączone przez organizatora konferencji do materiałów konferencyjnych).

Do Klubu Gepardów Biznesu mogą nadal przystępować firmy wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu 2006, które tego do tej pory nie uczyniły. Może się zdarzyć, że nie ma ich w rankingach Konkursu Gepardy Biznesu 2006, bo Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit nie dotarła do ich wyników finansowych za 2005 r.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *