Najefektywniejsze firmy województwa pomorskiego

Wśród 702  firm województwa pomorskiego najefektywniejsze okazały się: Prokom Investments S.A.,  Olimpia Styl S.J. oraz Centrum Handlowe Batory S.A.

 

Przedstawiamy ranking najefektywniejszych firm województwa pomorskiego w latach 2006-2008, na podstawie danych Wywiadowni Gospodarczej InfoCredit.

Do badania przyjęto wszystkie firmy z bazy firmy InfoCredit spełniające następujące warunki: 
1) Obroty w latach 2005-2007 powyżej 1 mln PLN, 
2) Kapitał własny w latach 2005-2007 powyżej 0 PLN,
3) Zysk netto w latach 2005-2007 powyżej 1 mln PLN,
4) Badaniem zostały objęte firmy składające sprawozdania finansowe według MSSF.

 

Najbardziej efektywne firmy województwa pomorskiego według trzyletniej średniej stosunku zysku netto do przychodów operacyjnych

  
Lp.  Nazwa. Siedziba. Średnia zysku netto do przychodów operacyjnych z lata 2005, 2006, 2007 w procentach.

1 Prokom Investments S.A. Gdynia 803
2 Olimpia Styl S.J. Sopot 71
3 Centrum Handlowe Batory S.A. Gdynia 60
4 Generalne Towarzystwo Leasingowe S.A. Tczew 57
5 POLSTEAM BROKERS GDYNIA Sp. z o.o. Gdynia 54
6 Miller, Canfield, W. Babicki A. Chełchowski i Wspólnicy S.K. Gdynia 52
7 Gdańskie Zakłady Elektroniczne UNIMOR S.A. Gdańsk 49
8 Systemy Informacyjne Kapitał S.A. Gdańsk 48
9 Flewo – Pol Sp. z o.o. Stegna 48
10 PETROBALTIC S.A. Przedsiębiorstwo Poszukiwań i Eksploatacji Złóż Ropy i Gazu Gdańsk 47
11 WOLNOŚĆ Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Gnojewo 42
12 AGA S.J. Gdynia 33
13 ARGON – SPAW S.J. PPU Gdańsk 33
14 Oxford Educational Sp. z o.o. Słupsk 33
15 BCT – BAŁTYCKI TERMINAL KONTENEROWY Sp. z o.o. Gdynia 33
16 Polska Zjednoczona Korporacja Bałtycka Sp. z o.o. Gdynia 31
17 BEST S.A. Gdynia 31
18 KARAT INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 31
19 POMORSKI OŚRODEK RUCHU DROGOWEGO W GDAŃSKU Gdańsk 29
20 NAFTOPORT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunku Paliw Płynnych Gdańsk 29
21 SATEL Sp. z o.o. Gdańsk 28
22 TRAVEL SERVICE Sp. z o.o. Gdańsk 28
23 Texim Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 27
24 GE SERVICES Sp. z o.o. Warszawa 27
25 Euroheat HQ Sp. z o.o. Gdynia 26
26 FPH Art – Metal S.J. Przyjaźń 26
27 SIKO – POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 25
28 EKOLA Organizacja Odzysku Odpadów i Opakowań S.A. Gdańsk 25
29 Orlex Sp. z o.o. Wejherowo 25
30 Baltic Diesel Serwis Silników Okrętowych S.J. Gdańsk 24
31 MOLO Sp. z o.o. Gdańsk 24
32 STOLARKA S.A. Łeba 23
33 Multimedia Polska – Zachód Sp. z o.o. Gdynia 23
34 WIPOL Sp. z o.o. Firma Handlowo – Konsultingowa Gdynia 22
35 Przedsiębiorstwo AGRO – STANOWO Sp. z o.o. Dzierzgoń 22
36 DET NORSKE VERITAS POLAND Sp. z o.o. Sopot 22
37 TECHNOZBYT – WITAN S.J. Gdańsk 21
38 ZIELEŃ Sp. z o.o. PPU Gdańsk 21
39 Antha – Pol Sp. z o.o. Puck 21
40 POLDANOR S.A. Przechlewo 21
41 Energa Elektrownie Straszyn Sp. z o.o. Straszyn 21
42 Alltech Sp. z o.o. Krokowa 21
43 Sealab Sp. z o.o. Gdynia 20
44 POLIPACK S.J. Gościcino 20
45 Indasa Polska Sp. z o.o. Gdańsk 20
46 Numafa Polska Sp. z o.o. Lębork 20
47 Optimus – System Choromańscy S.J. Gdynia 19
48 BONDIOLI & PAVESI Sp. z o.o. Słupsk 19
49 Tapflo Sp. z o.o. Tczew 19
50 POLSKIE LINIE OCEANICZNE S.A. Gdynia 18
51 Przeds. Produkcyjno – Usługowe Sp. z o.o. Komnino 18
52 Zieleń – Park Sp. z o.o. Gdynia 18
53 Maxbud S.J. Zakład Ogólno – Budowlany Reda 18
54 INVEST KOMFORT S.A. Gdynia 18
55 ASTE Sp. z o.o. Gdańsk 17
56 LICHNOWY Sp. z o.o. Przeds. Rolno – Usługowe Lichnowy 17
57 Port Lotniczy Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 17
58 RADPOL S.A. Człuchów 17
59 STOCZNIA WISŁA Sp. z o.o. Gdańsk 16
60 Akademia Marynarki Wojennej im. Bohaterów Westerplatte Gdynia 16
61 SEA LIGHT Sp. z o.o. Gdańsk 16
62 Zakłady Farmaceutyczne POLPHARMA S.A. Starogard Gdański 16
63 Agencja Akwizycji Commercial Travellers Słupsk 16
64 Eurogaz Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 16
65 MOORE STEPHENS TRZEMŻALSKI KRYNICKI I PARTNERZY Kancelaria Biegłych Rewidentów Sp. z o.o. Gdańsk 16
66 Zakład Wydobywczy KRUSZYWO Sp. z o.o. Gdynia 16
67 Koli s Banino 16
68 Borga BIZ Sp. z o.o. Gdynia 16
69 Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych Spółdzielczych Kas Oszczędnościowo – Kredytowych S.A. Gdańsk 15
70 M & Z Sp. z o.o. Gdynia 15
71 ZIAJA Ltd Zakład Produkcji Leków Sp. z o.o. Gdańsk 15
72 GRUPA INWESTYCYJNA HOSSA S.A. Gdynia 15
73 Anga Sp. z o.o. Gdańsk 15
74 AMHIL EUROPA Sp. z o.o. Krokowa 15
75 Rubor Sp. z o.o. Zakład Projektowo – Remontowy Gdańsk 15
76 Zakład Wytwórczy Aparatów Elektrycznych Sp. z o.o. Lębork 15
77 FIRMA BAJCAR Słupsk 15
78 ENSTO ASPOL Sp. z o.o. Straszyn 15
79 INTER ROYAL S.A. Gdańsk 14
80 TREFL S.A. Sopot 14
81 POLLYTAG S.A. Gdańsk 14
82 Przedsiębiorstwo Robót Telekomunikacyjnych S.A. Gdańsk 14
83 JBS S.J. Gdańsk 14
84 POLFRACHT Sp. z o.o. Gdynia 14
85 Abacosun S.J. Gdynia 14
86 PIAB POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 14
87 NAVIMOR – INTERNATIONAL Sp. z o.o. Sopot 14
88 Benox S.J. Gdynia 14
89 EMU Sp. z o.o. Gdańsk 14
90 TAN VIET International S.A. Łęgowo 14
91 VOGEN Sp. z o.o. Gdynia 14
92 International Paper Kwidzyn Sp. z o.o. Kwidzyn 13
93 INSTYTUT MORSKI Gdańsk 13
94 Przedsiębiorstwo Instalacji i Konstrukcji INSTALEX S.J. Inż. Jerzy Kniaź Słupsk 13
95 Solemis Group S.A. Gdynia 13
96 WAKOZ Sp. z o.o. Luzino 13
97 Norwood Sp. z o.o. Łęgowo 13
98 ALLCON OSIEDLA Sp. z o.o. Gdynia 13
99 KUŹNIA GDAŃSKA Sp. z o.o. Gdańsk 13
100 PANORAMA DEVELOPMENT Sp. z o.o.  Gdynia 13
101 Przedsiębiorstwo Budowlane Górski Sp. z o.o. Sp. Komandytowa Gdańsk 13
102 FCPK – Bytów Sp. z o.o. Bytów 13
103 Hotele Haffner Sp. z o.o. Sopot 13
104 Igloport Sp. z o.o. Gdynia 13
105 LOTOS LAB Sp. z o.o. Gdańsk 13
106 Przeds. Trimor Sp. z o.o. Sopot 13
107 EURO – WENT Sp. z o.o. Gdańsk 13
108 Fiskars Brands Polska Sp. z o.o. Słupsk 13
109 YOUNG DIGITAL PLANET S.A. Gdańsk 13
110 WADAS Sp. z o.o. Przeds. Budowlane Gdańsk 13
111 PPU Intermet Sp. z o.o. Człuchów 12
112 EMAPOL Sp. z o.o. Gdańsk 12
113 BERENDSEN TEXTILE SERVICE Sp. z o.o. Żukowo 12
114 Sydkraft EC Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 12
115 Kurt Konig Maszyny Budowlane Polska Sp. z o.o. Gdańsk 12
116 PPU Thor Sp. z o.o. Gdynia 12
117 KONMET Sp. z o.o. Słupsk 12
118 Masters Sp. z o.o. Straszyn 12
119 MEGAT S.A. Kolbudy 12
120 MOSTOSTAL POMORZE S.A. Gdańsk 12
121 ARGO S.A. Gdańsk 12
122 BE&K EUROPE Sp. z o.o. Kwidzyn 12
123 Troymarine Sp. z o.o. Gdynia 12
124 VECTRA S.A. Gdynia 12
125 AXIS Sp. z o.o. Gdańsk 12
126 MALWA Sp. z o.o. Przeds. Usług Ogrodniczych Gdynia 12
127 SPV Sp. z o.o. Dębnica Kaszubska 11
128 Wodociągi SŁUPSK Sp. z o.o. Słupsk 11
129 Studio Gambit Sp. z o.o. Gdańsk 11
130 LLOYD'S REGISTER POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 11
131 HYDROSTER Zakłady Urządzeń Okrętowych Sp. z o.o. Gdańsk 11
132 Energa Elektrownie Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 11
133 Przedsiębiorstwo Drogowo-Mostowe Dromos Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnością Kartuzy 11
134 Zakład Produkcji Części Samochodowych Jerzy Turas Sp. z o.o. Słupsk 11
135 Eureka S.J. Gdynia 11
136 Navitest Sp. z o.o. Gdańsk 11
137 NAWIREM S.J. Przeds. Remontowo Usługowe Gdańsk 11
138 Metrox Plast Sp. z o.o. Tczew 11
139 KEA S.J. Gdynia 11
140 Elnaft Sp. z o.o. Gdańsk 11
141 MARKOS Sp. z o.o. Słupsk 11
142 ARTPOL S.J. Gdańsk 11
143 Armet Bis Sp. z o.o. Gdynia 11
144 APATOR METRIX S.A. Tczew 11
145 GARDNER POLAND Sp. z o.o. Tczew 11
146 Dekom Sp. z o.o. PPUH Gdańsk 11
147 FAMA Sp. z o.o. Gniew 10
148 SAINT – GOBAIN Weber Terranova Sp. z o.o. Gdynia 10
149 Przedsiębiorstwo Delta Sp. z o.o. Gdynia 10
150 Ośrodek Hodowli Zarodowej GAJEWO Sp. z o.o. Malbork 10
151 HEMPEL (Poland) Sp. z o.o. Gdańsk 10
152 POLMET ZPHU Starogard Gdański 10
153 AJ Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 10
154 Centrum Techniki Okrętowej S.A. Gdańsk 10
155 Instytut Wdrożeń Technicznych Intech Spółdzielnia Gdańsk 10
156 POLFARM S.A. Chwaszczyno 10
157 Lotos Kolej Sp. z o.o. Gdańsk 10
158 Wyższa Szkoła Turystyki i Hotelarstwa w Gdańsku Gdańsk 10
159 KWIDZYN Sp. z o.o. Fabryka Plastików Kwidzyn 10
160 Radmor S.A. Gdynia 10
161 Steelcon Sp. z o.o. Słupsk 10
162 FES Sp. z o.o. Gdańsk 10
163 Bibus Menos Sp. z o.o. Gdynia 10
164 TRADMATIK Sp. z o.o. Gdańsk 10
165 Mango Media Sp. z o.o. Sopot 10
166 Międzynarodowe Targi Gdańskie S.A. Gdańsk 10
167 TELTOR – POL PÓŁNOC S.A. Przedsiębiorstwo Inżynieryjno Techniczne Gdańsk 10
168 Sklepy WM S.J. Gdańsk 10
169 ELDRO – FL Sp. z o.o. Zakład Usług Inżynierskich Gdańsk 10
170 TAK – REM Sp. z o.o. Gdańsk 9
171 VOS CARGO LOGISTIC POLAND Sp. z o.o. Kwidzyn 9
172 PPUH CYGUSY Sp. z o.o. Sztum 9
173 ELFEKO S.A. Gdynia 9
174 Atena Usługi Informatyczne i Finansowe Sp. z o.o. Sopot 9
175 MERCOR S.A. Gdańsk 9
176 Dom Finansowy QS Sp. z o.o. Gdańsk 9
177 AUTO – AKCES Sp. z o.o. Gdańsk 9
178 Promet Sp. z o.o. Gdynia 9
179 ELBRO Sp. z o.o. Rumia 9
180 Viega Sp. z o.o. Gdynia 9
181 LOTOS ASFALT Sp. z o.o. Gdańsk 9
182 Multimedia Polska S.A. Gdynia 9
183 Przedsiębiorstwo Budowy Dróg S.A. Starogard Gdański 9
184 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Gdynia 9
185 ASG LTD Sp. z o.o. Lębork 9
186 Koga – Maris Sp. z o.o. Hel 9
187 FH Tesso S.J. Gdynia 9
188 Torpol Sp. z o.o. Przeds. Usługowo- Wytwórcze Gdańsk 9
189 JANTAR Sp. z o.o. Słupsk 9
190 Terma – Technologie Sp. z o.o. Czaple 9
191 PPU NAVA Sp. z o.o. Gdańsk 9
192 Morska Agencja Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 9
193 PRIME CAR MANAGEMENT S.A. Gdańsk 9
194 Porta KMI Poland Sp. z o.o. Bolszewo 9
195 Zakłady Metalowe Charbrowo Sp. z o.o. Wicko 9
196 ELBUD – GDAŃSK S.A. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Sopot 9
197 EKOL – UNICON Sp. z o.o. Gdańsk 9
198 POLENTEX LIMITED Sp. z o.o. Gdańsk 9
199 Przedsiębiorstwo Budownictwa Ogólnego Sp. z o.o. Słupsk 9
200 BALTA S.A. Gdańsk 9
201 LPP TEX S.A. Gdynia 9
202 Stocznia Remontowa Nauta S.A. Gdynia 9
203 FOXANA Sp. z o.o. PUH Sopot 9
204 Przed. Budowlane Domesta Sp. z o.o. Gdańsk 9
205 KLIMAWENT Centrum Techniki Wentylacyjnej Gdynia 9
206 Hanza Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o. Sopot 9
207 Verschoor – Agrar Sp. z o.o. Lębork 9
208 Polaszek Meble S.J. Człuchów 8
209 Zakład Energetyki Cieplnej TCZEW Sp. z o.o. Tczew 8
210 Ramm S.J. Słupsk 8
211 Przedsiębiorstwo Usług Drogowo – Mostowych S.A. Kościerzyna 8
212 BETONOX S.A. Gdańsk 8
213 PORTAL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Usług Sprzętowo Transportowych Gdańsk 8
214 Malborska Fabryka Obrabiarek PEMAL S.A. Malbork 8
215 Przedsiębiorstwo Budowlane KOKOSZKI S.A. Gdańsk 8
216 GDAŃSKIE ZAKŁADY REMONTOWO-MONTAŻOWE GZRM Sp. z o.o. Gdańsk 8
217 MARBEL Sp. z o.o. Gdańsk 8
218 PPUH Bagomar Sp. z o.o. Reda 8
219 AIC S.A. Gdynia 8
220 NORDCOOP Sp. z o.o. Gdynia 8
221 Elektrociepłownie Wybrzeże S.A. Gdańsk 8
222 RADIOLEX Sp. z o.o. Zakład Wielobranżowy Pruszcz Gdański 8
223 Combidata Poland Sp. z o.o. Sopot 8
224 Muzeum Zamkowe w Malborku Malbork 8
225 CH Technika Chłodnicza Sp. z o.o. Kolbudy 8
226 Westpol – Teeuwissen Sp. z o.o. Chojnice 8
227 TECHMEX Sp. z o.o. Gdańsk 8
228 INPRO S.A. Gdańsk 8
229 TPA Polska Sp. z o.o. Gdańsk 8
230 Motor Nauta Sp. z o.o. Gdynia 8
231 PW Agena Sp. z o.o. Sopot 8
232 BALTIC MARINE SURVEYORS Sp. z o.o. Gdynia 8
233 Rewit Księgowi i Biegli Rewidenci Sp. z o.o. Gdańsk 8
234 Bell Sp. z o.o. Gdynia 8
235 Asco Sp. z o.o. Gdynia 8
236 INTEL TECHNOLOGY POLAND Sp. z o.o. Gdańsk 7
237 ALLTECH Sp. z o.o. Sopot 7
238 Clima – Produkt Sp. z o.o. Gdynia 7
239 INTER MARINE Sp. z o.o. Gdynia 7
240 MASZROL Sp. z o.o. Godziszewo 7
241 Cargosped – Składy Celne Sp. z o.o. Gdańsk 7
242 COMPLEX Sp. z o.o. PUP Gdańsk 7
243 Amitech Poland Sp. z o.o. Gdańsk 7
244 Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o. Malbork 7
245 EKOMEL Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Robót Melioracyjnych i Ochrony Środowiska Chojnice 7
246 Elektrownia Wodna Żarnowiec S.A. Gniewino 7
247 LPP S.A. Gdańsk 7
248 Euro – Cynk Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 7
249 ENSTO POL Sp. z o.o. Straszyn 7
250 WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. Gdańsk 7
251 SAG ELBUD Gdańsk Holding S.A. Gdańsk 7
252 Przedsiębiorstwo Rebis S.J. Słupsk 7
253 GRASO Zenon Sobiecki Starogard Gdański 7
254 STAROSIELSKI Fabryka Przekładni Kątowych Słupsk 7
255 J.J.DARBOVEN POLAND Sp. z o.o. Rumia 7
256 MEBLOMAK Sp. z o.o. Rumia 7
257 Elewacje S.A. Gdańsk 7
258 Masarnia Dominik S.J. Łęczyce 7
259 NZOZ Centrum Psychiatrii Sp. z o.o. Malbork 7
260 INTERFRYS – KUSOWO Sp. z o.o. Słupsk 7
261 Kalmet S.J. Słupsk 7
262 REMIX Sp. z o.o. Lębork 7
263 VECTOR Sp. z o.o. Gdynia 7
264 FAST Sp. z o.o. Zakłady Wielobranżowe Gdańsk 7
265 ENERGA Oświetlenie Sp. z o.o. Sopot 7
266 Dracon Sp. z o.o. Gdynia 7
267 ALU INTERNATIONAL Sp. z o.o. Gdańsk 7
268 MALMOR Sp. z o.o. PPU Gdańsk 7
269 Pol-Dróg Lębork S.A. Lębork 7
270 ATEM – POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 7
271 Polska Hodowla i Obrót Zwierzętami Sp. z o.o. Lichnowy 7
272 LOTOS OIL S.A. Gdańsk 7
273 Dresser Polska Sp. z o.o. Gdańsk 7
274 Pol – Euro Linie Żeglugowe Sp. z o.o. Gdynia 7
275 DROGOMET Sp. z o.o. Przeds. Robót Drogowych i Budowlanych Gdańsk 6
276 PPU Exito Sp. z o.o. Gdynia 6
277 FARM FRITES POLAND S.A. Lębork 6
278 DAK-BUD Sp. z o.o. Starogard Gdański 6
279 WODOCIĄGI USTKA Sp. z o.o. Ustka 6
280 INTERTOP Sp. z o.o. PW Malbork 6
281 Demont Polska Sp. z o.o. Lipno 6
282 Przedsiębiorstwo Budowy Urządzeń Chłodniczych S.A. Gdynia 6
283 DSV Trading S.A. Gdynia 6
284 SKK Sp. z o.o. PPUH Puck 6
285 PPG COATINGS POLAND Sp. z o.o. Gdynia 6
286 Gdański Terminal Kontenerowy S.A. Gdańsk 6
287 Wartsila Ship Design Poland sp. z o.o. Gdynia 6
288 Akademia Muzyczna im. Stanisława Moniuszki Gdańsk 6
289 HOSTER Sp. z o.o. Wejherowo 6
290 BORMECH Sp. z o.o. PPH Ustka 6
291 7 Szpital Marynarki Wojennej z Przychodnią Nr 1534 Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej Gdańsk 6
292 ROBOD S.A. Gdańsk 6
293 Konrem – Nauta Sp. z o.o. Gdynia 6
294 LAMINOPOL Sp. z o.o. Słupsk 6
295 Przeds. Drogowo – Mostowe Sp. z o.o. Słupsk 6
296 Korporacja Budowlana DORACO Sp. z o.o. Gdańsk 6
297 NORDBUD Sp. z o.o. Gdynia 6
298 DRUTEX S.A. Bytów 6
299 POLMOR Sp. z o.o. Bytów 6
300 Wydawnictwo Inwestor Sp. z o.o. Tczew 6
301 FREGATA S.A. Gdańsk 6
302 OLICON – DELTA Sp. z o.o. Gdańsk 6
303 EUROPARTS POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 6
304 Ośrodek Badawczo – Szkoleniowy Spaw – Test Sp. z o.o. Gdańsk 6
305 Dom Wczasowo Sanatoryjny PERŁA w Ustce Sp. z o.o. Ustka 6
306 Protek – System Sp. z o.o. Gdynia 6
307 LAURIN SEAFOOD Sp. z o.o. Lębork 6
308 Polish Baltic Company S.J. Gdańsk 6
309 Marcopol Sp. z o.o. Producent Śrub Chwaszczyno 6
310 MASAR S.J. Chojnice 6
311 Pol – Levant Linie Żeglugowe Sp. z o.o. Gdynia 6
312 Zakłady Mięsne SKIBA Andrzej Skiba Chojnice 6
313 COLMEC Sp. z o.o. Rudno 6
314 Anmar Sp. z o.o. Gdynia 6
315 S.K. Model Sp. z o.o. Gdańsk 6
316 Zakład Utylizacji Odpadów Stałych Sp. z o.o. Tczew 6
317 LIPCZYŃSKI Sp. z o.o. Sopot 6
318 CRIST Sp. z o.o. Gdańsk 6
319 Achilles Polska Sp. z o.o. Cedry Wielkie 6
320 Baltic Spares Services Sp. z o.o. Gdańsk 6
321 Bekuplast Polska Sp. z o.o. Słupsk 6
322 Fimal PSB Sp. z o.o. Słupsk 6
323 Politechnika Gdańska Gdańsk 5
324 POLSTYR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Człuchów 5
325 LLENTABHALLEN Sp. z o.o. Gdańsk 5
326 SUPON S.A. Przedsiębiorstwo Handlowo Techniczne Straszyn 5
327 DRUK Markuszewscy Sp. z o.o. Gdańsk 5
328 Przetwórstwo Rolne LTZ S.J. Koleczkowo 5
329 MTMG – MORSKI TERMINAL MASOWY GDYNIA Sp. z o.o. Gdynia 5
330 GRUPA LOTOS S.A. Gdańsk 5
331 GUNNEBO Industries Sp. z o.o. Gdynia 5
332 ŁOSOŚ Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne Włynkówko 5
333 ENBUD Słupsk Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego Słupsk 5
334 Akademia Pomorska w Słupsku Słupsk 5
335 IZOLMAT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Materiałów Budowlanych Gdańsk 5
336 RAB – POL Sp. z o.o. Siemianice 5
337 Przedsiębiorstwo Robót Elektrycznych P&P Sp. z o.o. Orle 5
338 JUBILER S.A. Gdańskie Przedsiębiorstwo Handlowo Usługowe Gdynia 5
339 Centralny Wodociąg Żuławski Sp. z o.o. Nowy Dwór Gdański 5
340 SPIREX – Energetyka Sp. z o.o. Przeds. Robót Energetycznych Reda 5
341 Steel Protection Poland Sp. z o.o. Gdynia 5
342 Jabil Circuit Poland Sp. z o.o. Kwidzyn 5
343 ZRE Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 5
344 ALLER AQUA Polska Sp. z o.o. Czarna Dąbrówka 5
345 VISTAL Gdynia S.A. Gdynia 5
346 FAKO S.A. Fabryka Kotłów Rumia 5
347 TEZAM S.A. Tczew 5
348 PartnerTech Sp. z o.o. Gdynia 5
349 Przedsiębiorstwo Robót Sanitarno-Porządkowych S.A. Gdańsk 5
350 Como Sp. z o.o. Słupsk 5
351 EUROTEL S.A. Gdańsk 5
352 Rafa S.J. Władysławowo 5
353 Baltech Sp. z o.o. Gdynia 5
354 Zakład Masarski Stanisław Rąbała Pelplin 5
355 Przembud Gdańsk S.A. Gdańsk 5
356 LUBIANA S.A. Zakłady Porcelany Stołowej Łubiana 5
357 ANDAN Sp. z o.o. Gdańsk 5
358 NDI S.A. Sopot 5
359 Modus Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 5
360 EURO RUSZTOWANIA – GRUPA STOCZNI GDYNIA Sp. z o.o. Gdynia 5
361 NTA Sp. z o.o. Gdynia 5
362 RELAKS Sp. z o.o. Fabryka Materaców Chojnice 5
363 FARM FRITES POLAND DWA Sp. z o.o. Damnica 5
364 Spółdzielnia Inwalidów Równość Czersk 5
365 Transcomfort Sp. z o.o. Gdynia 5
366 Marant Poslak Sp. z o.o. Gdańsk 5
367 RINTAL POLSKA Sp. z o.o. Tczew 5
368 Energomontaż – Północ Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 5
369 BE GROUP Sp. z o.o. Gdynia 5
370 Spółdzielnia DORADCA Gdynia 5
371 Konkol Sp. z o.o. Karwia 5
372 CONRAD S.A. Gdańsk 5
373 SAMBOR S.A. Towarzystwo Gospodarcze Tczew 5
374 Femax Krzysztof Dolny S.K.A. Gdańsk 5
375 Zakład Energetyki Cieplnej Star – Pec Sp. z o.o. Starogard Gdański 5
376 Kolejowe Przeds. Turystyczno – Wypoczynkowe Natura – Tour Sp. z o.o. Gdańsk 5
377 Polinord Sp. z o.o. Krokowa 5
378 BM Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 4
379 GAZ -REM Sp. z o.o. Gdańsk 4
380 Etos S.A. Gdańsk 4
381 SEKO S.A. Chojnice 4
382 PIPELIFE POLSKA S.A. Krokowa 4
383 ERONTRANS S.J. Gdańsk 4
384 Cable Team Poland Sp. z o.o. Starogard Gdański 4
385 Port Północny Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przeładunkowo Składowe Gdańsk 4
386 STER Sp. z o.o. PPUH Gdynia 4
387 Zarząd Morskiego Portu Gdańsk S.A. Gdańsk 4
388 Karub Meble i Profile Giete Sp. z o.o. Kiełpino 4
389 Burhens Meble Sp. z o.o. Przodkowo 4
390 OPTIX POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 4
391 METALZBYT Sp. z o.o. Gdańsk 4
392 TRANSPROJEKT GDAŃSKI Sp. z o.o. Gdańsk 4
393 Miejski Zakład Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Chojnice 4
394 Rolls – Royce Marine Poland Sp. z o.o. Gniew 4
395 National Oilwell Poland Sp. z o.o. Gdańsk 4
396 BUDIM Sp. z o.o. Gdańsk 4
397 Dom Handlowy Market Sp. z o.o. Kościerzyna 4
398 Skat Transport Sp. z o.o. Gdańsk 4
399 POLWAR S.A. Gdańsk 4
400 Gawroński Sp. z o.o. Gdynia 4
401 Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Sp. z o.o. Słupsk 4
402 Biuro Handlowe KASPO Sp. z o.o. Gdańsk 4
403 OPGK Sp. z o.o. Okręgowe Przeds. Geodezyjno – Kartograficzne Gdańsk 4
404 OLA Sp. z o.o. PPU Kaliska 4
405 WUŻ – Przedsiębiorstwo Usług Żeglugowych i Portowych Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 4
406 Energo – Rem Sp. z o.o. Gdańsk 4
407 Elita Sp. z o.o. Sztumskie Pole 4
408 Danmar Sp. z o.o. Szymbark 4
409 ROCKFIN Sp. z o.o. Nowy Tuchom 4
410 PLATI POLSKA Sp. z o.o. Kwidzyn 4
411 KAS S.J. PH Gdynia 4
412 Pol – Dróg Człuchów Sp. z o.o. Człuchów 4
413 AUSTENIT IMPORT S.J. Gdańsk 4
414 BEAPHAR POLSKA Sp. z o.o. Reda 4
415 CARRE S.J. Piekarnia Gdańsk 4
416 Zremb – Chojnice S.A. Zakład Budowy Maszyn Chojnice 4
417 Rationel Polska Sp. z o.o. Swarożyn 4
418 Nyborg – Mawent S.A. Malbork 4
419 TAMARK S.A. Krokowa 4
420 Energa – Operator S.A. Gdańsk 4
421 MOLEX PREMISE NETWORKS Sp. z o.o. Lubiszewo 4
422 ORGANIKA S.A. Malborskie Zakłady Chemiczne Malbork 4
423 Labart Sp. z o.o. Gdańsk 4
424 REL LTD Sp. z o.o. Gdańsk 4
425 BUDREM Przedsiębiorstwo Robót Energetyczno – Budowlanych Luzino 4
426 MR BLOOM Sp. z o.o. Sopot 4
427 ALLCOM Sp. z o.o. Gdynia 4
428 Service Trading Marine LTD PUH AMEX Sp. z o.o. Gdańsk 4
429 Techno Service S.A. Gdańsk 4
430 ELSE TECHNICAL & RESEARCH SERVICE Co. Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 4
431 Santi Sp. z o.o. Reda 4
432 SCHAAP – POL Sp. z o.o. Puck 4
433 Bysewo Kolor Sp. z o.o. Gdańsk 4
434 Proagro Sp. z o.o. Gdynia 4
435 KAZ S.J. Spółka Handlowo – Usługowa Skarszewy 4
436 S-BUD S.A. Starogardzkie Przedsiębiorstwo Budowlane Starogard Gdański 4
437 DĄB Meblarska Spółdzielnia Pracy Gdynia 4
438 Ap – Pol S.J. Pruszcz Gdański 4
439 BMC Jerzy Szczepankowski PPHU Władysławowo 4
440 Invest Metal Sp. z o.o. Gdynia 4
441 GPRD – Zieleń Sp. z o.o. PBU Gdańsk 4
442 OILER Organizacja Odzysku S.A. Tczew 4
443 TS – TRANSPORT SERVICE Sp. z o.o. Gdynia 4
444 SIEĆ Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Portowe Gdynia 4
445 Gras 2 Sp. z o.o. Korzybie 4
446 BOREX Sp. z o.o. Gniew 3
447 JOMOR Sp. z o.o. Miechucino 3
448 Zeus S.A. Pruszcz Gdański 3
449 Invest – Rem S.A. Gdańsk 3
450 Pentra S.J. Starogard Gdański 3
451 MARAN Sp. z o.o. Zakłady Produkcyjno Usługowe Gdańsk 3
452 MTM S.A. Firma Budowlano – Drogowa Gdynia 3
453 Przedsiębiorstwo CEMET LTD. Sp. z o.o. Gdańsk 3
454 INVESTA Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 3
455 GINO ROSSI S.A. Słupsk 3
456 PPU APEX Sp. z o.o. Gdańsk 3
457 Gdańsk – Pilot Sp. z o.o. Przeds. Usług Morskich Gdańsk 3
458 KORPOS Sp. z o.o. Kartuzy 3
459 Wetcab Trading Sp. z o.o. Gdańsk 3
460 Gdańska Stocznia Remontowa im. Józefa Piłsudskiego S.A. Gdańsk 3
461 Stowarzyszenie Ekspertów Księgowych i Podatkowych Sp. z o.o. Gdańsk 3
462 GCB Domstal Miastko S.A. Miastko 3
463 Morski Instytut Rybacki Gdynia 3
464 DUMA POLAND Sp. z o.o. Gdynia 3
465 TOR-PAL Sp. z o.o. PPH Kwidzyn 3
466 Analda Żywiec Trade Sp. z o.o. Gdynia 3
467 S & A Bursztynowa Biżuteria Sp. z o.o. Gdynia 3
468 SAUR NEPTUN GDAŃSK S.A. Gdańsk 3
469 PPU TUGA Sp. z o.o. Nowy Dwór 3
470 DGT Sp. z o.o. Straszyn 3
471 Anro – Trade S.J. Export – Import Chwaszczyno 3
472 WPRWIK S.A. Przedsiębiorstwo Robót Wodociągowych i Kanalizacyjnych Gdańsk 3
473 IRKO Sp. z o.o. Gdańsk 3
474 Drew – Trans II Zenon Wrzeszcz i Wspólnicy Sp. z o.o. Chojnice 3
475 Provimex Sp. z o.o. Reda 3
476 GEA GRASSO Sp. z o.o. Gdynia 3
477 K-CONSULT Sp. z o.o. Gdynia 3
478 FOSFORY Sp. z o.o. Gdańskie Zakłady Nawozów Fosforowych Gdańsk 3
479 Portowy Zakład Techniczny S.A. Gdynia 3
480 INSBUD – WYBRZEŻE Sp. z o.o. Gdynia 3
481 Polskie Pierze i Puch Sp. z o.o. Reda 3
482 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Wzgórze Św Maksymiliana Sp. z o.o. Gdynia 3
483 DR. OETKER Polska Sp. z o.o. Gdańsk 3
484 Forma Sp. z o.o. Słupsk 3
485 LEMAR – INTERNATIONAL Sp. z o.o. Gdańsk 3
486 WITOMINO Sp. z o.o. Przychodnia Lekarska Gdynia 3
487 E And D Plastic Sp. z o.o. Gdynia 3
488 Stal – Rem S.A. Gdańsk 3
489 FINSA POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 3
490 Miejskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Lębork 3
491 Elektromontaż – Gdańsk S.A. Gdańsk 3
492 BYSEWO Sp. z o.o. Przeds. Handlowe Gdańsk 3
493 PHU Vektra S.J. Gdańsk 3
494 Almares Składy Handlowe Sp. z o.o. Wejherowo 3
495 DKS Sp. z o.o. Gdańsk 3
496 SMT Sp. z o.o. Miastko 3
497 JN Pack Sp. z o.o. Gdynia 3
498 PASANIL Sp. z o.o. Gdańsk 3
499 CENTAURUS Sp. z o.o. Gdańsk 3
500 CEDAT Sp. z o.o. Gdańsk 3
501 BMG Bogdan Goworowski Gdynia 3
502 RADIO GDAŃSK S.A. Polskie Radio Regionalna Rozgłośnia w Gdańsku Gdańsk 3
503 Cosco Poland Sp. z o.o. Gdynia 3
504 BAT Sp. z o.o. Firma Handlowa Sierakowice 3
505 PATRONAT Sp. z o.o. Gdańsk 3
506 Port Gdański Eksploatacja Sp. z o.o. Gdańsk 3
507 J-W Sp. z o.o. Starogard Gdański 3
508 KOMA NORD Sp. z o.o. Gdynia 3
509 FOTA S.A. Gdynia 3
510 Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej Śródmieści Sp. z o.o. Gdynia 3
511 POLSANDERS Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 3
512 AGC Gdańsk Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 3
513 PHU Sea – Commerce S.J. Gdynia 3
514 Champion Color Olus Sp. z o.o. Połchowo 3
515 North Cape Minerals Sp. z o.o. Gdańsk 3
516 CMT CHOJNICE Sp. z o.o. Chojnice 3
517 Groblewski Włodzimierz Groblewski Sopot 3
518 POLAM REM S.A. Gdańsk 3
519 Polskie Ratownictwo Okrętowe Gdynia 3
520 Alfa Forwarding LTD Sp. z o.o. Gdynia 3
521 Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Materiałowego Energetyki Słupsk Sp. z o.o. Słupsk 3
522 Atlanta Poland S.A. Gdańsk 3
523 CSA Sp. z o.o. Kartuzy 3
524 Przedsiębiorstwo Przewozu Towarów PKS Gdańsk – Oliwa S.A. Gdańsk 3
525 Haco Sp. z o.o. Pruszcz Gdański 3
526 Agencja Celna i Spedycja MERKURIUSZ Sp. z o.o. Gdynia 3
527 ROLTOP Sp. z o.o. Cedry Małe 2
528 Miden S.J. Gdańsk 2
529 EKOLAN S.A. Gdynia 2
530 CEPEN Sp. z o.o. PW Słupsk 2
531 H&S Sp. z o.o. Sopot 2
532 MIX S.A. Gdańsk 2
533 Rigall Distribution Sp. z o.o. Gdynia 2
534 ELEWATOR JABŁOWO Sp. z o.o. Pomorskie Centrum Obsługi Rolnictwa Jabłowo 2
535 Koral Sp. z o.o. Tczew 2
536 BOMI S.A. Gdynia 2
537 SPEDYCJA MIĘDZYNARODOWA AGROLAND Sp. z o.o. Gdynia 2
538 RABAT POMORZE S.A. Pruszcz Gdański 2
539 Aluship Technology Sp. z o.o. Gdańsk 2
540 INTERVAPO Sp. z o.o. Gdańsk 2
541 T.S. Transped Sp. z o.o. Gdynia 2
542 Pets 22 Sp. z o.o. Reda 2
543 INTERDREX Sp. z o.o. Nowy Dwór Wejherowski 2
544 SILVA Zakład Drzewny Sp. z o.o. Słupsk 2
545 Biuro Projektów Budownictwa Komunalnego S.A. Gdańsk 2
546 Metalgis Sp. z o.o. Gdańsk 2
547 Aromat Snack Sp. z o.o. Trzebielino 2
548 REM – SERVICE Sp. z o.o. PPR Gdynia 2
549 C-L Sp. z o.o. Słupsk 2
550 EUROTRUCK Sp. z o.o. Straszyn 2
551 Okręgowe Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o. Gdynia 2
552 DAPOLOGIC Sp. z o.o. Gdańsk 2
553 Przedsiębiorstwo Robót Czerpalnych i Podwodnych Sp. z o.o. Gdańsk 2
554 EUROMEX S.J. Biuro Spedycyjno Handlowe Kwidzyn 2
555 Fogia Furniture Sp. z o.o. Brodnica Górna 2
556 Zakład Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter ZPCh Chojnice 2
557 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Chojnice 2
558 UNITEX Sp. z o.o. Centrum Badawczo – Wdrożeniowe Gdańsk 2
559 Comed Sp. z o.o. Centrum Opieki Medycznej Gdańsk 2
560 K – Flex Sp. z o.o. Gdynia 2
561 KOŚCIERSKIE TOWARZYSTWO BUDOWNICTWA SPOŁECZNEGO Sp. z o.o. Kościerzyna 2
562 Marine Service Poland Sp. z o.o. Gdynia 2
563 Spółdzielcza Wytwórnia Aparatów Natryskowych WAN Gdynia 2
564 Panorama II Sp. z o.o. Gdynia 2
565 Gdańskie Składy Drzewne Sp. z o.o. Gdańsk 2
566 SPEDYCJA BOTRANS Sp. z o.o. Kościerzyna 2
567 Damen Marine Components Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 2
568 ŻEGLUGA GDAŃSKA Sp. z o.o. Gdańsk 2
569 ZIS Sp. z o.o. PUH Rumia 2
570 Odlewnia Żeliwa i Metali Nieżelaznych Spomel Spółdzielnia Pracy Lębork 2
571 Sylva Sp. z o.o. Wiele 2
572 EKOWIK Sp. z o.o. Międzygminne Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Władysławowo 2
573 Mostostal Chojnice S.A. Chojnice 2
574 NORD CAPITAL Sp. z o.o. Połchowo 2
575 FRANCK I TOBIESEN SERWIS TECHNICZNY Sp. z o.o. Gdynia 2
576 MAX Sp. z o.o. Agencja Ochrony Gdańsk 2
577 SANUS Sp. z o.o. Gdynia 2
578 Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej w Bytowie S.A. Bytów 2
579 PPH REMAL Sp. z o.o. Malbork 2
580 CEKOL Sp. z o.o. Gdańsk 2
581 Polipol Meble Sp. z o.o. Chojnice 2
582 KDC POMORZANKA Sp. z o.o. Słupsk 2
583 Rozeta Sp. z o.o. Tczew 2
584 PBM SATURN Sp. z o.o. Gdańsk 2
585 Artryb Sp. z o.o. Reda 2
586 PLAST TEAM POLAND Sp. z o.o. Słupsk 2
587 AT Sp. z o.o. Pelplin 2
588 Polski Rejestr Statków S.A. Gdańsk 2
589 Zespół Ekspertów Finansowych AUDITOR Sp. z o.o. Sopot 2
590 Tekosom Poland Sp. z o.o. Żukowo 2
591 BMG Sp. z o.o. Gdynia 2
592 Skład Hurtowy Goplana Sp. z o.o. Reda 2
593 Auto – Mobil Sp. z o.o. PUH Wejherowo 2
594 MAK S.J. Wejherowo 2
595 PKP Szybka Kolej Miejska w Trójmieście Sp. z o.o. Gdynia 2
596 WISŁA ALUMINIUM Ltd Sp. z o.o. Gdańsk 2
597 Comex S.A. Gdańsk 2
598 BALTICON Sp. z o.o. Gdynia 2
599 EUROMAL Grupa Stoczni Gdynia Sp. z o.o. Gdynia 2
600 Cafe Sati Polska Sp. z o.o. Kwidzyn 2
601 Przedsiębiorstwo Rol – Ryż Sp. z o.o. Gdynia 2
602 PUH Zdunek Sp. z o.o. Gdańsk 2
603 Gdańskie Młyny Sp. z o.o. Gdańsk 2
604 Skup i Sprzedaż Ryb Morskich S.J. Władysławowo 2
605 EURO – KLIMA Sp. z o.o. Gdańsk 2
606 Zakład Urządzeń Chłodniczych i Klimatyzacyjnych KLIMOR Sp. z o.o. Gdynia 2
607 Gospodarstwo Rolne MADROL Sp. z o.o. Gniew 2
608 E&S Sp. z o.o. PPUH Kartuzy 2
609 CHEMIA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Handlowe Gdańsk 2
610 MOTOR CENTRUM Sp. z o.o. Gdańsk 2
611 EGA Sp. z o.o. Nowa Wieś 2
612 Stacja Paliw – Niciejewscy S.J. Chojnice 1
613 Stacje Benzynowe S.J. Luzino 1
614 Allcon Budownictwo Sp. z o.o. S.K.A. Gdynia 1
615 MEBLOMARKET Sp. z o.o. Reda 1
616 Eurofoam Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 1
617 ELIS Sp. z o.o. Gdynia 1
618 DANFOSS LPM Sp. z o.o. Chwaszczyno 1
619 Akademia Sztuk Pięknych Gdańsk 1
620 DESCO Sp. z o.o. PPU Kwidzyn 1
621 Zakład Komunikacji Miejskiej w Gdańsku Sp. z o.o. Gdańsk 1
622 SUDRA Sp. z o.o. Skarszewy 1
623 Eurofoods Sp. z o.o. Kartuzy 1
624 Efmed Sp. z o.o. Gdańsk 1
625 SPOŁEM PSS Kościerzyna 1
626 UNISOFT Sp. z o.o. Gdynia 1
627 ONUFRY S.A. Gdańsk 1
628 Cast Packaging Sp. z o.o. Strzebielino 1
629 ABB Entrelec Sp. z o.o. Nowa Wieś Lęborska 1
630 Inwestpol – Consulting Sp. z o.o. Gdańsk 1
631 JUNIOR Eksport Import Sp. z o.o. PPHU Bytów 1
632 FLEXTRONICS INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. Tczew 1
633 FENIKS ZAKŁAD PRODUKCJI MEBLI Sp. z o.o. Skarszewy 1
634 GRAAL S.A. Wejherowo 1
635 Athra Poland Sp. z o.o. Gdańsk 1
636 RUDNICCY MAGETRA Sp. z o.o. Gdańsk 1
637 STABILATOR Sp. z o.o. Gdańsk 1
638 FAMOS Sp. z o.o. Fabryka Mebli Okrętowych Starogard Gdański 1
639 C. Hartwig Gdynia S.A. Gdynia 1
640 PEWIK Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodociagów, Kanalizacji i Ciepłownictwa Prabuty 1
641 Food Export Sp. z o.o. Gdynia 1
642 Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o. Człuchów 1
643 Radio Rada Sp. z o.o. Gdynia 1
644 Doradca Consultants Ltd. Sp. z o.o. Gdynia 1
645 MESTWIN Sp-nia Produkcyjno Handlowa Kartuzy 1
646 Elektronika S.A. Gdynia 1
647 KAPENA S.A. Słupsk 1
648 Kartuskie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o. Kartuzy 1
649 Dystrybutor Produktów Naftowych CEPEN Sp. z o.o. Człuchów 1
650 IZOBUD SOMONINO Sp. z o.o. Gdańsk 1
651 Ramco Sp. z o.o. Gdynia 1
652 ISO Sp. z o.o. Kolbudy 1
653 Europrojekt Gdańsk Sp. z o.o. Gdańsk 1
654 GFG Lastadia Sp. z o.o. Gdynia 1
655 Jobil Assembly Sp. z o.o. Kwidzyn 1
656 M. MEESENBURG Sp. z o.o. Gdańsk 1
657 Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Nowy Dwór Gdański 1
658 Fungopol Cis S.J. Brusy 1
659 BLUE MEDIA S.A. Sopot 1
660 KASZUB Meblarska Spółdzielnia ZPCH Kościerzyna 1
661 CELBUD – PRZEMYSŁÓWKA Przeds. Budownictwa Przemysłowego Sp. z o.o. Kwidzyn 1
662 KOFIS Sp. z o.o. Słupsk 1
663 Oliva Sp. z o.o. Gdynia 1
664 PHH FARMPOL Sp. z o.o. Gdynia 1
665 BIG AUTOHANDEL Sp. z o.o. Gdańsk 1
666 UNIPIL Sp. z o.o. PRZEDSIĘBIORSTWO USŁUG MORSKICH Gdynia 1
667 Promotor Sp. z o.o. Starogard Gdański 1
668 Przedsiębiorstwo Produkcji Leśnej Las w Brusach Sp. z o.o. Brusy 1
669 PHUP ROLMASZ Sp. z o.o. Słupsk 1
670 GLENCORE POLSKA Sp. z o.o. Gdańsk 1
671 DRAPOL Sp. z o.o. Biuro Handlowe Gdańsk 1
672 Gdańska Infrastruktura Wodociągowo-Kanalizacyjna Sp. z o.o. Gdańsk 1
673 ZATOKA S.A. Gdańsk 1
674 Orlen Morena Sp. z o.o. Gdańsk 1
675 Pomorskie Przedsiębiorstwo Mechaniczno – Torowe Sp. z o.o. Gdańsk 1
676 Auto – Gdynia Sp. z o.o. Przeds. Motoryz. Gdynia 1
677 Konecranes Sp. z o.o. Gdańsk 1
678 A&B DROB Sp. z o.o. Żukowo 1
679 BERO POLSKA Sp. z o.o. Gdynia 1
680 Presto Sp. z o.o. Bielkówko 1
681 IMPOL Sp. z o.o. Gdynia 1
682 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA Żukowo 1
683 ŁĄCCY – KOŁCZYGŁOWY Sp. z o.o. Kołczygłowy 1
684 ENERGA TRADING S.A. Gdańsk 1
685 YBM Sp. z o.o. Gdynia 0
686 JURASZ Sp. z o.o. Gdańsk 0
687 PHPU STOPOL Sp. z o.o. Malbork 0
688 Spółdzielcze Gospodarstwo Rolne Brusy 0
689 CARTER Sp. z o.o. Gdańsk 0
690 Destylarnia SOBIESKI S.A. Starogard Gdański 0
691 BAŁTYK GAZ Sp. z o.o. Rumia 0
692 DELFIN S.A. Gdańsk 0
693 Biuro Handlu Zagranicznego Sp. z o.o. Gdańsk 0
694 Spółdzielnia Rzemieślnicza Rzemiosł Różnych Miastko 0
695 NAVIMOR – INVEST Sp. z o.o. Gdańsk 0
696 Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA w Brusach Brusy 0
697 Miejski Zakład Komunikacyjny Sp. z o.o. Słupsk 0
698 T1 S.A. Malbork 0
699 GREGOR S.A. PPHU Pszczółki 0
700 SIGMA Sp. z o.o. Gdańsk 0
701 Agrochem Sp. z o.o. Człuchów 0
702 Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Karsin 0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *