Udana Konferencja Lokalnego Biznesu Województwa Zachodniopomorskiego

W Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Zachodniopomorskiego w Szczecinie 19 maja 2010 r. w Sali Sesyjnej Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego wzięło udział 40 osób – prezesów dynamicznych i efektywnych firm, dynamicznych i  przyjaznych biznesowi banków spółdzielczych oraz wójtów gmin, burmistrzów miast i starostów powiatów przyjaznych biznesowi.

 

W uroczystości wziął udział Przewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego Olgierd Geblewicz, który wręczył statuetki i dyplomy wyróżnionym firmom, bankom i samorządom. 

Był on Patronem Honorowym konferencji.

 

Lista uczestników konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Zachodniopomorskiego 19 maja 2010 r.
Lp. Imię i nazwisko Funkcja
1. Leszek Siatka Prezes Zarządu PUP "POMOT" Sp. z o.o. w Chojnie
2. Czesław Bąk  Prokurent PUP "POMOT" Sp. z o.o. w Chojnie
3. Hrayr Hovsepyan Hosso Holding Sp. z o.o. w Gryficach  
4. Krzysztof Romanowicz Hosso Holding Sp. z o.o. w Gryficach  
5. Joanna Węcławska Hosso Holding Sp. z o.o. w Gryficach  
6. Lech Wojciechowski Prezes Zarządu EkoWodrol Sp. z o.o. w Koszalinie
7. Janusz Napiórkowski Dyrektor 107 Szpitala Wojskowego w Wałczu
8. Marek Kornet Główny Księgowy107 Szpitala Wojskowego w Wałczu
9. Eleonora Zawadzka POL-AGENT Sp. z o.o.w Szczecinie
10. Janusz Plona POL-AGENT Sp. z o.o. w Szczecinie
11. Leszek Łukaszewicz Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budowlano-Usługowego LECHBUD Sp. z o.o. w Szczecinie
12. Jerzy Micał  Przedsiębiorstwa Budowlano-Usługowego LECHBUD Sp. z o.o. w Szczecinie
13. Roman Ostrowski  Dyrektor Generalny Fabryki Styropianu ARBET S.J. w Koszalinie
14. Dariusz Karasiński Dyrektor ds.. Rozwoju Rynku  Fabryki Styropianu ARBET S.J. w Koszalinie
15. Waldemar Kawiński Zakładu Wielobranżowego Usług Budowlanych "FASADA" Sp. z o.o.  w Szczecinie
16. Anna Łastówka Dyrektor Szczecińskiego Towarzystwa Budownictwa Społecznego Sp. z o.o. w Szczecinie
17. Arkadiusz Wójcik Unibaltic Sp. z o.o. w Szczecinie
18. Czesław Kowalak Unibaltic Sp. z o.o.w Szczecinie
19. Ryszard Mroziński Prezes Zarządu Bałtyckiego Banku Spółdzielczego w Darłowie 
20. Krzysztof Drapała Prezes Zarządu Pomorskiego Banku Spółdzielczego w Świdwinie
21. Krzysztof Michalczyk Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Gryficach  
22. Krzysztof Szwedo Inspektor Urzędu Gminy Osina
23. Marian Hermanowicz Wójt Gminy Biesiekierz 
24. Rozalia Adamska Sekretarz Gminy Dobra
25. Krzysztof Boguszewski  Burmistrz Lipian 
26. Krzysztof Walerowski Skarbnik Miasta Lipiany 
27. Zygmunt Siarkiewicz  Burmistrz Barlinka
28. Maciej Szabałkin Zastępca Burmistrza Miasta i Gminy Gryfino
29. Mieczysław Grabowski Wiceburmistrz Sławna
30. Adam Fedorowicz Burmistrz Miasta Chojna 
31. Leon Ryszard Kowalski  Zastępca Prezydenta Miasta Świnoujście
32. Leszek Guździoł Starosta Policki
33. Andrzej Wojciechowski Burmistrza Gminy Goleniów
34. Jerzy Bekker   Sekretarz Miasta i Gminy Człopa
35.  Tadeusz Szumski Starosta Stargardzki
36. Kazimierz Lipiński Burmistrz Pyrzyc
37.  Andrzej Durka Miasto Szczecin
38.  Olgierd Geblewicz Przewodniczący Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego 
39.  Jerzy Krajewski Redaktor Naczelny Magazynu Przedsiębiorców "Europejska Firma"
40.  Sławomir Pawiński Instytut Lokalnego Biznesu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *