Międzynarodowe sukcesy firmy ANKOL

"Dziś firma jest liderem w  dostawach towarów o znaczeniu strategicznym dla lotnictwa wojskowego i cywilnego. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia   i uprawnienia do uczestnictwa w przetargach krajowych i zagranicznych oraz certyfikaty potwierdzające naszą reputację", mówi Czesław Kolisz, Prezes i Dyrektor Generalny ANKOL Sp. z o.o. w Chorzelowie.

"Osiągnięta pozycja, jej rozwój i sukcesy firmy ANKOL, to efekt jasnej wizji i strategii rozwoju wytyczonej na początku drogi biznesowej przed  20 laty", mówi Prezes i Dyrektor Generalny ANKOL Czesław Kolisz.

Czesław Kolisz, Prezes i Dyrektor Generalny ANKOL Sp. z o.o. w Chorzelowie.

 Ogromna determinacja, solidna praca i jasne zasady zarządzania w oparciu o najwyższe standardy jakości są odzwierciedleniem przyjętego motta ,,Być przed innymi”, które stale motywuje do nieustannego rozwoju, innowacji, doskonalenia jakości i jest motorem do podejmowania nowych i ambitnych wyzwań.
Dziś firma jest liderem w  dostawach towarów o znaczeniu strategicznym dla lotnictwa wojskowego i cywilnego. Posiadamy wszystkie niezbędne zezwolenia   i uprawnienia do uczestnictwa w przetargach krajowych i zagranicznych oraz certyfikaty potwierdzające reputację ANKOL.

Realizujemy zamówienia dla departamentów zamówień MON krajów  od Ameryki Południowej po Kraje Dalekiego Wschodu a kontakty handlowe (w eksporcie i imporcie) utrzymujemy z podmiotami gospodarczymi 34 państw.

Firma w bieżącym roku osiągnęła wskaźnik eksportowy na poziomie  ok. 75% ogólnej sprzedaży.  Specyfika działalności związanej z lotnictwem jest uwarunkowana nie tylko ścisłymi procedurami ale wymaga przede wszystkim świadomości pracy o najwyższej jakości.

Tylko wysokie standardy świadczonych usług wsparte nowoczesnym systemami informatycznymi i procedurami wynikającymi z wdrożonych 8 systemów zarządzania, kompetentny personel i przestrzeganie zasad etyki biznesu pozwalają spełniać rosnące wymagania współczesnego rynku a jednocześnie zapewnić zyskowność firmy.                 

Wszystko to składa się na wypracowaną kulturę organizacyjną, która sprawia, że mimo trudnej sytuacji na rynkach gospodarczych udaje się utrzymać dotychczasowych klientów, pozyskiwać nowych, umacniać pozycję i prestiż firmy.

Dokonania handlowe  i finansowe ANKOL są dostrzegane nie tylko w kraju, czego dowodem są liczne wyróżnienia  ale również na arenie międzynarodowej.

Wyjątkowym uhonorowaniem ANKOL jest rekomendacja do światowych nagród przyznawanych przez  organizacje międzynarodowe. Między innymi podczas Konwencji  Business Initiative Directions w  Genewie firma otrzymała certyfikat i statuetkę CENTURY INTERNATIONAL GOLD QUALITY ERA AWARD oraz  w Paryżu na Konwencji Otherways Management & Consulting Association Nagrodę Nowej Ery (THE NEW ERA AWARD). Rosnący prestiż firmy przyczynia się do wzrostu konkurencyjności polskiej gospodarki na arenie międzynarodowej. 

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *