Informacje

Tonel oferuje 4,5 proc. rabatu

Warszawska firma Tonel oferuje członkom Klubu Gepardów Biznesu oraz klientom banków spółdzielczych i zrzeszających 4,5 proc. rabatu na usługi i towary.

Tonel przedstawia ofertę wspomagania prac biurowych w zakresie wykonywania usług poligraficznych oraz dostarczania artykułów papierniczo biurowych.

Firma od 13 lat specjalizuje się w zaopatrywaniu w wyżej wymienione produkty podmioty gospodarcze także i takie, które posiadają strukturę wielodziałową.

Zamówienia realizuje w systemie outsourcingu z dostawą do poszczególnych jednostek organizacyjnych na obszarze całego kraju.

Udostępnia klientom elektroniczny katalog wyrobów oraz elektroniczny system składania zamówień dostępny na stronie www.tonel.pl.

Korzystając z jej usług każda firma, a szczególnie wielodziałowa, ma możliwość ułatwienia procesów budżetowania i kontroli kosztów w określonej sferze wydatków, gdyż Tonel może przesłać w formie elektronicznej raport wykonania dostaw za zadany okres z podziałem na asortymenty lub w układzie jednostek organizacyjnych przedsiębiorstwa.

Szczegółową ofertę asortymentowo cenową można znaleźć na stronie internetowej www.tonel.pl.

Jest to oferta wyjściowa podlegająca negocjacjom. Ceny ustalane są w zależności od wielkości wolumenu zamawianych towarów, specyfiki warunków dostaw, terminów płatności.

P.W.P.T.O."TONEL" Sp. z o.o.
01-141 Warszawa ul. Wolska 84/86
Tel.(0 22) 631 14 05, (0-22) 862 03 44
www.tonel.com.pl
email: tonel@tonel.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *