Informacje

Zaproszenie do Spółdzielczego Programu Rabatowego

Instytut Bankowości Spółdzielczej zaprasza sklepy, punkty usługowe, przychodnie lekarskie i kliniki, hotele i pensjonaty oraz inne firmy do udziału w Spółdzielczym Programie Rabatowy w roli Partnerów.

Klienci będą rozpoznawali Partnerów Spółdzielczego Programu Rabatowego po nalepkach z logo programu, które Instytut Bankowości Spółdzielczej dostarczy Partnerom za darmo. Wzór nalepek przedstawiamy obok.

Wystarczy, że Klient pokaże kartę płatniczą lub identyfikacyjną, wydaną przez bank spółdzielczy lub zrzeszający albo Klub Gepardów Biznesu, a będzie miał prawo do rabatu, uzgodnionego z Partnerem przez ULAN Sp. z o.o., której projektem marketingowym jest Instytutem Bankowości Spółdzielczej.

Banki spółdzielcze i zrzeszające wydały już kilkaset tysięcy kart płatniczych i identyfikacyjnych.

Klub Gepardów Biznesu zamierza w 2007 r. wydać kilkaset kart członkowskich. Trafią one do właścicieli i menedżerów najdynamiczniejszych firm w Polsce. Ich lista dostępna jest na www.gepardybiznesu.pl

Informacje o Partnerach Programu będę dostępne na stronie www.rabat.org.pl i publikowane w czasopismach, które wydaje spółka ULAN, m.in. kwartalniku "Europejski Bank Spółdzielczy" i Magazynie Przedsiębiorców i Menedżerów "Gepardy Biznesu".

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *