Informacje

66 nagród na 60-lecie GBS w Barlinku

1 marca 2007 r. rusza Loteria Promocyjna "66 nagród na 60-lecie Banku" w Gospodarczym Banku Spółdzielczym w Barlinku, który jest członkiem Klubu Gepardów Biznesu.

GBS promuje ją w następujący sposób:

  • Wystarczy, że założysz Lokatę Jubileuszową, bądź zaciągniesz Kredyt Okolicznościowy lub OSKARkredyt w placówce GBS w Barlinku, a wygrać możesz nagrody Piekielnie atrakcyjnej promocji (jest ich aż 66) zorganizowanej z okazji jubileuszu 60-lecia banku.
  • Im wyższa lokata lub kredyt tym większa szansa na wygraną.
  • Karta OSKAR Plus 2-krotnie zwiększa Twoje szanse na wygraną (podwajając liczbę udziałów w losowaniu).
  • Główną nagrodą jest samochód Renault Clio.
  • Promocja trwa od 1.03.2007r. do 30.11.2007r.

Grzechem byłoby nie skorzystać!

Bank powstał w 1947 roku. Kierowali nim  m.in.: Jan Czajka, a następnie Kazimierz Łentek. Jednak przełomowym momentem było objęcie funkcji prezesa zarządu przez Zbigniewa Wielgosza, który położył nacisk na szkolenia kadry. Zmieniła się filozofia działania banku. Za główne czynniki determinujące rozwój GBS w Barlinku uznano sprawną i efektywną organizację, ambitną strategię rozwoju oraz przyjazne nastawienie do klienta.

GBS w Barlinku doskonale zdaje sobie sprawę z istniejącej tendencji na rynku. Z tego, że z każdym mijającym rokiem teraźniejszość staje się coraz mniej przydatną wskazówką na przyszłość. Perspektywiczne spojrzenie w przyszłość oraz realizacja założeń strategicznych jest niezbędne na rynku, który roi się od wyzwań. To właśnie przeświadcza o dynamicznym rozwoju banku.

Bank uruchamiał kolejne oddziały. Na dzień dzisiejszy posiada 17 placówek w tym 11 oddziałów.

Inwestycje w nowoczesne produkty bankowe oraz szkolenia kadry pracowniczej przyczyniły się do niezwykle dynamicznego rozwoju banku.

Efektywne działania banku zostały uhonorowane licznymi nagrodami i wyróżnieniami przyznawanymi w ogólnopolskich rankingach i konkursach. Dokonywane w banku zmiany zostały pozytywnie zaakceptowane również przez klientów. Przez lata powstawały więzi przyjacielskie, które funkcjonują do dziś.

Warto wspomnieć również o tym, że część wypracowanych zysków bank przeznacza corocznie na pomoc m.in. instytucjom i ośrodkom charytatywnym, przedszkolom i szkołom.

Perspektywiczne spojrzenie w przyszłość oraz chęć dostosowania usług do nowych wciąż potrzeb klientów daje impulsy do dalszego rozwoju banku. Z pewnością wszyscy mieszkańcy Barlinka i nie tylko będą bacznie obserwować zmiany i nowinki wprowadzane przez GBS w Barlinku.

W niedługim czasie GBS planuje otworzyć placówkę w Stargardzie Szczecińskim.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *