Trendy

KRS zaprasza na Jarmark Spółdzielczy

23 czerwca 2007 r. na Placu Zamkowym w Warszawie.

Krajowa Rada Spółdzielcza przyjmuje zgłoszenia spółdzielni zainteresowanych prezentacją podczas Jarmarku Spółdzielczego (XII Międzynarodowe Targi Spółdzielcze) który odbędzie się w przededniu Międzynarodowego Dnia Spółdzielczości, 23 czerwca 2007 r. na Placu Zamkowym w Warszawie. To wyjątkowe miejsce, będące – zwłaszcza w okresie letnim – atrakcją dla turystów, daje spółdzielcom dobrą możliwość zaprezentowania swoich osiągnięć i możliwości. Spółdzielnie będą mogły również prowadzić sprzedaż swoich towarów. W programie Jarmarku przewidziano m.in. wystawę poświęconą historii ruchu spółdzielczego i występy spółdzielczych zespołów artystycznych.

Patronat nad imprezą objęła prezydent Miasta Stołecznego Warszawy, Hanna Gronkiewicz-Walc oraz burmistrz dzielnicy Śródmieście, Wojciech Bartelski.

Ze względu na zabytkowy charakter Placu Zamkowego i jego rozmiary, w prezentacji będzie mogło wziąć udział ok. 50 spółdzielni. O uczestnictwie w prezentacji decyduje więc kolejność zgłoszeń wpływających do KRS. Zachęcamy Państwa do zgłaszania swojego udziału w tej wyjątkowej imprezie.

Wszelkich informacji udziela Centrum Promocji KRS, Roman Mielczarek
tel. (022) 828 65 11.

źródło: www.krs.com.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *