Spółdzielnia mleczarska

Witamy w klubie OSM w Działdowie

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Działdowie działalność handlową prowadzi na terenie całego kraju.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Działdowie położona jest w południowo-zachodniej części województwa warmińsko-mazurskiego, na obszarze czystym ekologicznie, charakteryzującym się brakiem przemysłu uciążliwego dla środowiska. Początek zakładu mleczarskiego w Działdowie datuje się na lata trzydzieste ubiegłego wieku. W okresie 70. lat działalności różnie kształtowały się losy zakładu. Obecnie funkcjonuje jako jeden zakład pod nazwą Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Działdowie przy ulicy K. Małłka. Nieustanną troską Spółdzielni są działania modernizacyjne i inwestycyjne mające na celu unowocześnianie procesu produkcji i podwyższanie jakości wytwarzanych artykułów. Wysoką jakość produktów zapewnia mleko pozyskiwane do produkcji z czystych ekologicznie, a także malowniczych terenów województwa warmińsko-mazurskiego i mazowieckiego.

Wszystkie produkty wytwarzane w OSM Działdowo są w pełni naturalne i nie posiadają konserwantów. Gwarancją bezpieczeństwa i jakości wytwarzanych produktów jest wdrożony w 2004 roku system zabezpieczania jakości zdrowotnej HACCP oraz stały nadzór Powiatowego Lekarza Weterynarii. Wysoka jakość i walory smakowe powodują, że produkty Spółdzielni cieszą się dużym zainteresowaniem i uznaniem klientów. OSM Działdowo posiada uprawnienia do sprzedaży swoich produktów na rynek Unii Europejskiej oraz świadectwo kwalifikacyjne do zaopatrywania wojska w środki spożywcze.

Głównym działem produkcyjnym Spółdzielni jest nowoczesna serownia, w której produkuje pięć gatunków poszukiwanych na rynku serów dojrzewających, typu holenderskiego i szwajcarskiego. Oprócz wyśmienitych serów Spółdzielnia produkuje tradycyjne twarogi, masła, śmietany, mleko, serki homogenizowane i jogurty.

Za rok 2002 Spółdzielnia została Wojewódzkim Laureatem Konkursu „Polski Producent Żywności” w kategorii serów twardych. W listopadzie 2005 roku Spółdzielnia została wyróżniona Statuetką KZSM Zw. Rew. za najwyższą jakość twarogów półtłustych na XIV Targach Mleczarskich „MLEKO-EXPO” 2005 w Warszawie. Działalność handlową prowadzi na terenie całego kraju.

Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
w Działdowie
ul. Karola Małłka 2
13-200 Działdowo
tel. 023 697 22 58 fax 023 697 20 56
e-mail: osmdzialdowo@olsztyn.home.pl

Dział Handlowy: tel. 023 697 57 13
e-mail: handel@osmdzialdowo.com.pl

Dział Produkcji tel. 023 697 57 12

http://www.osmdzialdowo.com.pl/        

    

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *