Informacje

KIG zaprasza na drugą Podróż Studyjną do Brukseli

DRUGA WIZYTA STUDYJNA W BRUKSELI odbędzie się w dniach 21-25 maja 2007 r.

 Krajowa Izba Gospodarcza zaprasza Państwa do uczestnictwa w tej inicjatywie. Będzie to drugie takie przedsięwzięcie KIG. Pierwsza Podróż Studyjna do Brukseli dla grupy polskich przedsiębiorców odbyła się w 2004 r., w okresie przedakcesyjnym i dotyczyła problemów związanych z bliskim członkostwem Polski w UE.

Aktualny Program Podróży Studyjnej obejmuje m.in. wizyty w instytucjach UE, konferencje w izbach przemysłowo-handlowych oraz cykl wykładów w Komisji Europejskiej,  których tematyka została opracowana pod kątem polskiego środowiska gospodarczego. Będzie to zatem możliwość  rozmawiania i zdobycia informacji z najbardziej wiarygodnych źródeł. Wykłady będą dotyczyły m.in. najnowszych wprowadzanych przez Komisję Europejską zmian dotyczących wspólnego rynku, np. propozycji zniesienia barier w wewnętrznym handlu UE czy nowo wprowadzonych unijnych dyrektyw (np. dyrektywy usługowej czy dyrektywy dotyczącej ochrony środowiska), czy nie zawsze z nimi spójnych polskich ustaw, takich jak chociażby polska ustawa o rozwoju regionalnym w aspekcie wydatkowania funduszy unijnych.
KIG do realizacji tego przedsięwzięcia włącza Biuro Współpracy Europejskiej w Warszawie (BWE), której dyrektorem jest Pan Wiesław Kasprzak, były Radca Prasowy przy Ambasadzie Polskiej w Brukseli. To Pan Dyrektor BWE przejmie rolę organizatora Wizyty już po przyjeździe delegacji KIG do Brukseli.

Potwierdzenie uczestnictwa w podróży studyjnej prosimy  wysyłać na adres Biura ds. Unii Europejskiej KIG, w którym uzyskają Państwo wszelkie dodatkowe informacje.
Strona finansowa: Koszt wyjazdu jednej osoby samolotem wynosi 7.000 zł netto plus 22 proc. VAT i obejmuje wszystkie punkty programu z zaangażowaniem tłumacza, pilotażem, wynajęciem busu, hotelu z rezerwacją jednoosobowych pokoi oraz pełne wyżywienie na terenie Belgii.

Więcej informacji:  

http://www.kig.pl/indexw.php?id=280

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *