Uczestnicy Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Pomorskiego

50 osób zgłosiło udział w Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Pomorskiego, która odbędzie się 24 października  2007 r. w Sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku przy ul. Okopowej 21/27 w godzinach od 10 do 15. Zgłoszenia przyjmujemy do 22 października 2007 r.  do godziny 16.

 

Patronat Honorowy nad Konferencją Gepardów Biznesu Województwa Pomorskiego objęli Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Jan Kozłowski  i Prezydent Gdańska Pan Paweł Adamowicz.

Konferencja ma charakter szkoleniowo-referencyjny.

Główne tematy szkolenia to pozyskanie środków unijnych w nowym okresie rozliczeniowym 2007-2013, plany i możliwości inwestycyjne w województwie pomorskim  i  Gdańsku oraz pozyskiwanie informacji gospodarczej, finansowanie inwestycji i działalności bieżącej.
 

W czasie konferencji firmy i banki spółdzielcze wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu po otrzymaniu dyplomów i statuetek będę mogły zaprezentować siebie i swoje produkty.

Ponadto każdy przedstawiciel firmy (członek zarządu czy rady nadzorczej lub kierownik działu), który weźmie udział w konferencji, otrzyma imiennym dyplom za przyczynienie się do dynamicznego rozwoju firmy i będzie mógł zostać członkiem Klubu Gepardów Biznesu.

Program konferencji dostępny jest pod adresem http://www.gepardybiznesu.pl/content/view/843/381/.

Firmy, które zgłoszą się wcześniej będą miały więcej czasu, by zaprezentować siebie i swoje produkty. Kto szybciej zgłosi się, będzie miał więcej czasu na prezentację.

Pierwsze 30 zgłoszonych podmiotów otrzyma po 3 minuty na prezentację, następne 30 podmiotów – po 2 minuty, a kolejne po minucie.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Przedstawiciele firm i banków spółdzielczych wyróżnionych w Konkursie Gepardy Biznesu 2007 oraz przestawiciele gmin i członkowie Klubu Gepardów Biznesu płacą organizatorowi konferencji 200 zł netto od osoby, a pozostali uczestnicy po 300 zł netto od osoby.

Relacja z konferencji ukaże się w lokalnych mediach, na stronie www.gepardybiznesu.pl i w Magazynie "Gepardy Biznesu", który zostanie opublikowany w listopadzie 2007 r. dla województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodniopomorskiego i trafi do dynamicznych firm, banków i gmin z tych trzech województw.

 

W relacji  na stronie www.gepardybiznesu.pl oraz w  Magazynie "Gepardy Biznesu" krótko zostanie przedstawiona każda firma, które weźmie udział w konferencji.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem pod adres info@gepardybiznesu.pl.  Wystarczy podać imiona i nazwiska zgłoszonych osób, adres i NIP firmy.

 UWAGA: Zgłoszenie udziału w konferencji oznacza wyrażenie zgody na podanie imienia i nazwiska uczestnika konferencji w serwisie www.gepardybiznesu.pl.

Lista uczestników Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Pomorskiego 

Podmioty mające prawo do 3 minut prezentacji

1. Zbigniew Maksymiuk, Prezes Zarządu Saur Neptun Gdańsk SA w Gdańsku (www.sng.com.pl).
2.  Lidia Boniecka, Dyrektor Finansowy Pipelife Polska SA (www.pipelife.pl).
3. Michał Mierzejewski, Kierownik Działu Marketingu Pipelife Polska SA.
4. Tomasz Basiński, Członek Zarządu Eurotel SA w Gdańsku (www.eurotel.pl),
5. Leszek Gierszewski, DRUTEX SA w Bytowie (www.drutex.com.pl),
6. Kamila Newlin-Łukowicz, DRUTEX SA w Bytowie,
7. Marcin Dobrzyński, Zastęca Dyrektora Działu Obsługi Klienta
ds. Handlowych Przedsiębiorstwa Przewozu Towarów PKS GDAŃSK-OLIWA SA w Gdańsku (www.pks-sa.com.pl),
8. Łukasz Knurek, Członek Zarządu PUH Auto-Mobil Sp. z o.o. w Wejherowie (www.auto-mobil.pl)
9. Wojciech Grzenia, Prezes Zarządu BETONOX SA w Gdańsku (www.betonox.pl)
10. Roman Nieścior, Wiceprezes Zarządu BETONOX SA
11. Stefania Haustein, Dyrektor Oddziału Gdańsk firmy ES-SYSTEM SA z Krakowa (www.essystem.pl)
12. Piotr Lubiński, Prezes Zarządu ODRATRANS-STOCZNIA Sp. z o.o. we Wrocławiu (www.odratrans.com.pl)
13. Michał Samol, Wiceprezes Zarządu ODRATRANS-STOCZNIA Sp. z o.o. we Wrocławiu
14. Rafał Spica, ELEWACJE SA w Gdańsku (www.elewacje.com.pl)
15. Bożena Buczkowska, ELEWACJE SA w Gdańsku
16. Kazimierz Wejer, Przewodniczący Rady Nadzorczej MGJ Sp. z o.o. w Leśniewie (www.mgj.pl)
17. Sławomir Flissikowski, Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Skórczu (www.bsskorcz.pl)
18. Przedstawiciel Banku Rumia Spółdzielczego w Rumi (www.bank.rumia.com.pl,
19. Przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Sierakowicach,
20. Krzysztof Trawicki, Wójt Gminy Zblewo (www.zblewo.pl),
21. Jacek Ciećkiewicz, Austenit Import SpJ. K.J Ciećkiewicz w Gdańsku (www.austenit.com.pl)
22. Krystyna Ciećkiewicz, Austenit Import SpJ. K.J Ciećkiewicz w Gdańsku
23. Piotr Chmielecki, Przedsiębiorstwo Produkcyjno – Usługowe OLA Sp. z o.o. w miejscowości Kaliska,
24. Iwona Plińska, Dyrektor firmy Interdrex Sp. z o.o. w Nowym Dworze Wejherowskim, producent marki INTERDOOR (www.interdoor.pl),  
25. Andrzej Piątak, Prezes Zarządu Przetwórstwo Rybne Łosoś Sp. z o.o. we Włynkówku (www.lososustka.com.pl)
26. Zdzisław Myszk, Dyrektor Handlowy Przetwórstwo Rybne Łosoś Sp. z o.o. we Włynkówku,
27. Przedstawiciel Przedsiębiorstwa Robót Elektrycznych P&P Sp. z o.o. Orle (www.pp-orle.com.pl)  
28. Jan Kosiedowski, Prezes Zarządu Biura Projektów Budownictwa Komunalnego SA (www.bpbk.com.pl), 
29. Grzegorz Olizarowicz, Prezes Zarządu Zeus Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim (www.zeus.gda.pl),
30. Beata Lewińska, Członek Zarządu, Dyrektor Finansowy Zeus Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim (www.zeus.gda.pl),
31. Henryk Poleszak, Prezes Przedsiębiorstwa Handlowo-Produkcyjno-Usługowego STOPOL  Sp. z o.o. w Malborku (www.stopol.pl),
32. Bogusław Brzuchalski, Prezes Zarządu Spółdzielni DORADCA w Gdyni (www.doraspd.pl),

33. Andrzej Stolarczuk, Wiceprezes Zarządu Spółdzielni DORADCA w Gdyni (www.doraspd.pl),
34. Teresa Kosznik, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Tczewie,
35. Przedstawiciel Banku Spółdzielczego w Prabutach,
36. Kazimierz Knasiak, Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim (www.bs-starogard.pl),
37. Bernadeta Zaworska, Specjalista  Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdańskim (www.bs-starogard.pl),
38. Przedstawicile Banku Spółdzielczego w Sztumie (www.bssztum.pl),
39. Przedstawicile Banku Spółdzielczego w Sztumie (www.bssztum.pl),
40. Przedstawicile Banku Spółdzielczego w Sztumie (www.bssztum.pl),
41.  Przedstawicile Kaszubskiego Banku Spółdzielczego w Wejherowie (www.bank-kaszubski.pl),
42. Anna Marzena Baprawska, Członek Zarządu Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie (www.powislanski.pl),
43. Maciej Jankowski, Dyrektor Wydziału ds. Sprzedaży Produktów Bankowych i Rozwoju Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie (www.powislanski.pl),
44. Wiesław Tomaszewski, Pełnomocnik Prezesa ds. Zarządzania Jakością PPH DAWID Sp. z o.o. w Sztumie (www.pphdawid.pl/),
45. Krzysztof Ciosek, Prezesa Spółki "MOTOR NAUTA" Sp. z o.o.
w Gdyni (www.motornauta.pl),
46. Henryka Kuklińska, INSBUD-WYBRZEŻE Sp. z o.o. (www.insbudwybrzeze.com.pl),
47. Eugeniusz Kukliński, INSBUD-WYBRZEŻE Sp. z o.o. (www.insbudwybrzeze.com.pl),
48. Krzysztof Borusowski, Prezes BEST SA w Gdyni (www.best.com.pl),
49. Zdzisław Duchnowicz, Prezes Zarządu Silva Zakład Drzewny w Słupsku Spółka z o.o. (www.silva.slupsk.pl),
50. Danuta Terman, CH TECHNIKA CHŁODNICZA Sp. z o.o. w Kolbudach,
51. Tadeusz Orlikowski, Dyrektor Produktu Meblarskiej Spółdzielni Pracy "Dąb" w Gdyni (www.dab.gdynia.pl),

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *