Branża budowlana

Komandor Lublin SA – członek Klubu Gepardów Biznesu

Produkuje meble do każdego pomieszczenia: salonu, sypialni, pokoju dziecinnego, korytarza, jak również meble dla biur i hoteli.

 

Na początku były szafy…

Zaczęło się w 1999 roku. W Lublinie powstał wtedy zakład produkcyjny i rozpoczęła swoją działalność firma Komandor Lublin S.A. Na początku firma zajmowała się produkcją szaf i zabudów wnęk z drzwiami przesuwanymi. W ciągu kilku lat wiele się zmieniło, Komandor rozwinął żagle i obecnie produkuje meble do każdego pomieszczenia: salonu, sypialni, pokoju dziecinnego, korytarza, jak również meble dla biur i hoteli.

 

 Firma nie ogranicza się już wyłącznie do produkcji zabudów wnękowych, ale wychodzi naprzeciw potrzebom swoich klientów i realizuje każde indywidualne zamówienie na: szafę, komodę, stół, łóżko, regał na książki czy biurko.
Utworzenie firmy było odpowiedzią na oczekiwania klientów potrzebujących dobrych produktów. Świadomość, jaką rolę odgrywa jakość dostarczanych wyrobów każe dbać o to, by produkowane przez Komandora meble były trwałe i niezawodne. W roku 2002 zakład produkcyjny Komandor uzyskał certyfikat DNV CERTIFICATON BV, potwierdzający spełnianie wymagań normy ISO 9001:2000, który jest gwarancją, że każda część wytwarzana przez firmę jest wysokiej jakości.
Dbałość firmy o najlepszą jakość została doceniona przez konsumentów przyznaniem prestiżowej nagrody: I miejsce i Złoty Laur Konsumenta w kategorii szaf z drzwiami przesuwanymi.

Komandor Lublin S.A. jest liderem w produkcji mebli na wymiar w całym województwie lubelskim. Sieć Autoryzowanych Dealerów obsługuje w regionie ponad 20 ekspozycji, gdzie można spotkać się z projektantami, którzy pomogą zaprojektować funkcjonalny mebel oraz zaprezentują możliwości doboru kolorystyki i potrzebnych akcesoriów. Firma wychodzi również naprzeciw tym klientom, którzy z różnych przyczyn nie mogą odwiedzić ekspozycji. Z bogatą ofertą Komandora można zapoznać się na www.komandor.lublin.pl. Na stronie internetowej jest możliwość zamówienia pomiaru, co skutkuje tym, że w umówionym dniu do domu klienta przyjeżdża projektant zaopatrzony we wszystkie wzorniki i materiały potrzebne do stworzenia projektu, a nawet do przyjęcia zamówienia. Jest to duże ułatwienie dla osób, które np. pracują w godzinach, w których otwarta jest większość sklepów lub dla tych, którzy nie mają, z kim zostawić małego dziecka na czas zakupów.

Firma Komandor to nie tylko meble, to również odpowiedzialność społeczna biznesu – koncepcja, wg której przedsiębiorstwa dobrowolnie uwzględniają interesy społeczne i ochronę środowiska, a także relacje z rozmaitymi grupami interesariuszy. Odpowiedzialność tą firma realizuje poprzez Fundację Komandor, która jest organizacją non profit działającą na rzecz uczniów, studentów i nauczycieli oraz małych i średnich przedsiębiorstw. Fundacja inicjuje i wspiera nowatorskie przedsięwzięcia służące rozwojowi gospodarki rynkowej, podejmuje działania edukacyjne i informacyjne oraz promuje i wspiera środowiska lokalne poprzez organizowanie spotkań i forów służących wymianie poglądów i doświadczeń. Za swoje działania na polu rozwoju edukacji Komandor otrzymał tytuł: Dobroczyńca roku.

KOMANDOR LUBLIN SA
20-445 Lublin,
ul. Zemborzycka 57B
tel.: +48 81 441 84 05

Powyższy materiał promocyjny publikujemy w ramach Pakietu Marketingowego Klubu Gepardów Biznesu, jaki wykupiła firma KOMANDOR LUBLIN SA.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *