Zachodniopomorskie

Konferencja w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego

Konferencja Gepardów Biznesu Województwa Zachodniopomorskiego odbędzie się 10 października 2007 r.  w Szczecinie przy ul. Mickiewicza 41  w sali konferencyjnej  w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego. Początek o godzinie 10.

Można już zapisywać się do udziału w Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Zachodniopomorskiego, która odbędzie się 10 października 2007 r.  w Szczecinie przy ul. Mickiewicza 41  w sali konferencyjnej  w siedzibie Sejmiku Województwa Zachodniopomorskiego.

Jej patronami są Marszałek Województwa Zachodniopomorskiego Norbert Obrycki i Prezydent Szczecina Piotr Krzystek.

Zapraszamy na konferencję dynamiczne firmy i banki spółdzielcze oraz przedstawicieli gmin i miast województwa zachodniopomorskiego.

Konferencja ma charakter szkoleniowo-referencyjny.

Główne tematy szkolenia to  pozyskanie środków unijnych w nowym okresie rozliczeniowym 2007-2013, plany i możliwości inwestycyjne w województwie zachodniopomorskim i  Szczecinie oraz pozyskiwanie informacji gospodarczej, finansowanie inwestycji i działalności bieżącej. 

W czasie konferencji firmy i banki spółdzielcze wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu po otrzymaniu dyplomów i statuetek będę mogły zaprezentować siebie i swoje produkty.

Firmy, które zgłoszą się wcześniej będą miały więcej czasu, by zaprezentować siebie i swoje produkty. Kto szybciej zgłosi się, będzie miał więcej czasu na prezentację. Pierwsze 30 zgłoszonych podmiotów otrzyma po 3 minuty na prezentację, następne 30 podmiotów – po 2 minuty, a kolejne po minucie.

Przedstawiciele gmin i miast otrzymają za darmo materiały do promocji ich udziału w Konkursie Gmina Przyjazna Biznesowi 2007.

Przedstawiciele firm i banków spółdzielczych wyróżnionych w Konkursie Gepardy Biznesu 2007 oraz członkowie Klubu Gepardów Biznesu płacą organizatorowi konferencji 100 zł netto od osoby, a pozostali uczestnicy po 200 zł netto od osoby.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem pod adres \n info@gepardybiznesu.pl Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć .  Wystarczy podać imiona i nazwiska zgłoszonych osób, adres i NIP firmy.

Liczba miejsc jest ograniczona.

  

Lista uczestników konferencji dostępna jest pod adresem https://www.gepardybiznesu.pl/content/view/770/386/ 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *