Pomorskie

Zapraszamy na Konferencję Gepardów Biznesu Województwa Pomorskiego

40 osób zgłosiło się na Konferencję Gepardów Biznesu Województwa Pomorskiego, która odbędzie się 24 października 2007 r. w Sali Herbowej Urzędu Marszałkowskiego w Gdańsku przy ul. Okopowej 21/27 w godzinach od 10 do 15. Zgłoszenia przyjmujemy do 22 października 2007 r.  do godziny 16.

 

Patronat Honorowy nad Konferencją Gepardów Biznesu Województwa Pomorskiego objęli Marszałek Województwa Pomorskiego Pan Jan Kozłowski  i Prezydent Gdańska Pan Paweł Adamowicz.

Konferencja ma charakter szkoleniowo-referencyjny.

Główne tematy szkolenia to pozyskanie środków unijnych w nowym okresie rozliczeniowym 2007-2013, plany i możliwości inwestycyjne w województwie pomorskim  i  Gdańsku oraz pozyskiwanie informacji gospodarczej, finansowanie inwestycji i działalności bieżącej.
 

W czasie konferencji firmy i banki spółdzielcze wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu po otrzymaniu dyplomów i statuetek będę mogły zaprezentować siebie i swoje produkty.

Ponadto każdy przedstawiciel firmy (członek zarządu czy rady nadzorczej lub kierownik działu), który weźmie udział w konferencji, otrzyma imiennym dyplom za przyczynienie się do dynamicznego rozwoju firmy i będzie mógł zostać członkiem Klubu Gepardów Biznesu.

Firmy, które zgłoszą się wcześniej będą miały więcej czasu, by zaprezentować siebie i swoje produkty. Kto szybciej zgłosi się, będzie miał więcej czasu na prezentację.

Pierwsze 30 zgłoszonych podmiotów otrzyma po 3 minuty na prezentację, następne 30 podmiotów – po 2 minuty, a kolejne po minucie.  Liczba miejsc jest ograniczona.

Przedstawiciele firm i banków spółdzielczych wyróżnionych w Konkursie Gepardy Biznesu 2007 oraz przestawiciele gmin i członkowie Klubu Gepardów Biznesu płacą organizatorowi konferencji 200 zł netto od osoby, a pozostali uczestnicy po 300 zł netto od osoby.

Relacja z konferencji ukaże się w lokalnych mediach, na stronie www.gepardybiznesu.pl i w Magazynie "Gepardy Biznesu" dla województw pomorskiego, kujawsko-pomorskiego i zachodniopomorskiego i trafi do dynamicznych firm, banków i gmin z tych trzech województw.

 W relacji  na stronie www.gepardybiznesu.pl oraz w  Magazynie "Gepardy Biznesu" krótko zostanie przedstawiona każda firma, które weźmie udział w konferencji.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem pod adres info@gepardybiznesu.pl. Wystarczy podać imiona i nazwiska zgłoszonych osób, adres i NIP firmy.

 UWAGA: Zgłoszenie udziału w konferencji oznacza wyrażenie zgody na podanie imienia i nazwiska uczestnika konferencji w serwisie www.gepardybiznesu.pl.

Lista uczestników Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Pomorskiego  dostępna jest pod adresem https://www.gepardybiznesu.pl/content/view/768/381/.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *