Śląskie

Konferencja Gepardów Biznesu Regionu Śląskiego

Konferencja Gepardów Biznesu Regionu Śląskiego (województwa: śląskie i opolskie) odbędzie się 20 lutego 2008 r. w sali "C" w Hotelu Campanile w Katowicach przy ul. Sowińskiego w godzinach od 10  do 16. Jej patronem honorowym jest Marszałek Województwa Śląskiego.

Zapraszamy przedstawicieli dynamicznych firm, banków spółdzielczych i gmin na Konferencję Gepardów Biznesu Regionu Śląskiego w Katowicach 20 lutego 2008 r.

 Kto szybciej zgłosi się, będzie miał więcej czasu na prezentację. Pierwsze 30 zgłoszonych podmiotów otrzyma po 3 minuty na prezentację, następne 30 podmiotów – po 2 minuty, a kolejne po minucie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Konferencja ma charakter szkoleniowo-referencyjny.

Główne tematy szkolenia to pozyskanie środków unijnych w nowym okresie rozliczeniowym 2007-2013 oraz zdobywanie informacji gospodarczych.

W czasie konferencji firmy i banki spółdzielcze wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu  otrzymają dyplomy i statuetki.

Ponadto każdy przedstawiciel dynamicznej firmy lub banku (członek zarządu czy rady nadzorczej lub kierownik działu), który weźmie udział w konferencji, otrzyma imiennym dyplom za przyczynienie się do szybkiego rozwoju firmy lub banku i będzie mógł zostać członkiem Klubu Gepardów Biznesu.

Firmy, gmin  i banki spółdzielcze będę też mogły zaprezentować siebie i swoje atuty.

Relacja z konferencji ukaże się w lokalnych mediach, na stronie www.gepardybiznesu.pl i w Magazynie "Gepardy Biznesu".

Przedstawiciele firm i banków spółdzielczych wyróżnionych w Konkursie Gepardy Biznesu 2007, którzy mają prawo do dyplomów, płacą organizatorowi konferencji 300 zł netto od osoby, a pozostali uczestnicy po 350 zł netto od osoby.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem pod adres info@gepardybiznesu.pl .

Wystarczy podać imiona i nazwiska zgłoszonych osób, adres i NIP firmy, gminy czy banku.

UWAGA: Zgłoszenie udziału w konferencji oznacza wyrażenie zgody na podanie imienia i nazwiska uczestnika konferencji w serwisie www.gepardybiznesu.pl.

 

Lista uczestników Konferencji Gepardów Biznesu Regionu Śląskiego dostępna jest pod adresem

https://www.gepardybiznesu.pl/content/view/793/382/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *