Dolnośląskie

Konferencja Gepardów Biznesu Województwa Dolnośląskiego

Konferencja Gepardów Biznesu Województwa Dolnośląskiego odbędzie się 12 marca 2008 r.  w Radisson SAS Hotelu we Wrocławiu  przy ul. Purkyniego 10  w godzinach od 10  do 16. Jej patronami honorowymi są Marszałek Województwa Dolnośląskiego  Andrzej Łoś i Prezydent Wrocławia Rafał Dutkiewicz. Zgłoszenia udziału w konferencji są już przyjmowane.

Zapraszamy na konferencję dynamiczne firmy i banki spółdzielcze oraz przedstawicieli gmin i miast województwa dolnośląskiego.

 Kto szybciej zgłosi się, będzie miał więcej czasu na prezentację. Pierwsze 30 zgłoszonych podmiotów otrzyma po 3 minuty na prezentację, następne 30 podmiotów – po 2 minuty, a kolejne po minucie. Liczba miejsc jest ograniczona.

Konferencja ma charakter szkoleniowo-referencyjny.

Główne tematy szkolenia to pozyskanie środków unijnych w nowym okresie rozliczeniowym 2007-2013 oraz pozyskiwanie informacji gospodarczej, finansowanie inwestycji i działalności bieżącej.

W czasie konferencji firmy i banki spółdzielcze wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu  otrzymają dyplomy i statuetki.

Ponadto każdy przedstawiciel firmy lub banku (członek zarządu czy rady nadzorczej lub kierownik działu), który weźmie udział w konferencji, otrzyma imiennym dyplom za przyczynienie się do dynamicznego rozwoju firmy lub banku i będzie mógł zostać członkiem Klubu Gepardów Biznesu.

Firmy, gminy i banki spółdzielcze będę też mogły zaprezentować siebie i swoje produkty.
Relacja z konferencji ukaże się w lokalnych mediach, na stronie www.gepardybiznesu.pl i w Magazynie "Gepardy Biznesu".

Przedstawiciele firm i banków spółdzielczych wyróżnionych w Konkursie Gepardy Biznesu 2007 płacą organizatorowi konferencji 300 zł netto od osoby, a pozostali uczestnicy po 250 zł netto od osoby.

Zgłoszenia prosimy przesyłać mailem pod adres info@gepardybiznesu.pl.

Wystarczy podać imiona i nazwiska zgłoszonych osób, adres i NIP firmy, gminy czy banku.

UWAGA: Zgłoszenie udziału w konferencji oznacza wyrażenie zgody na podanie imienia i nazwiska uczestnika konferencji w serwisie www.gepardybiznesu.pl.

 

Lista uczestników Konferencji Gepardów Biznesu Województwa Dolnośląskiego dostępna jest pod adresem https://www.gepardybiznesu.pl/content/view/887/371/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *