Informacje

Nowa centrala GBW SA

Centrala Gospodarczego Banku Wielkopolski SA przeniosła swoją działalność do nowego obiektu przy ul. Szarych Szeregów 23 A w Poznaniu. Siedmiokondygnacyjnym budynek został gruntownie wyremontowany i doskonale wkomponowuje się w klimat prestiżowej dzielnicy.

Centrala Gospodarczego Banku Wielkopolski SA przeniosła swoją działalność do nowego obiektu przy ul. Szarych Szeregów 23 A w Poznaniu.

W budynku rozpoczął już działalność komercyjną II oddział GBW SA. Placówka jest czynna od 9.00 do 17.00 oferuje całą gamę produktów depozytowo – kredytowych. Przy oddziale wkrótce zostanie zainstalowany bankomat, dzięki któremu klienci mają dostęp do swoich pieniędzy 24 godziny na dobę. Oddział zyskał nowoczesne wyposażenie – przyjazne klientom, został przystosowany także do obsługi osób niepełnosprawnych.

Centrala banku mieści się w siedmio kondygnacyjnym budynku, który został gruntownie wyremontowany. Obiekt doskonale wkomponowuje się w klimat tej prestiżowej dzielnicy. Na bocznych ścianach budynku zainstalowano podświetlane logo Spółdzielczej Grupy Bankowej, które od razu stało się punktem orientacyjnym w dzielnicy.

Wnętrze siedziby zostało dostosowane do potrzeb bankowców. Centrala banku spełnia wszystkie standardy w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska. Poza pomieszczeniami biurowymi, obiekt został wyposażony w multimedialne sale konferencyjne, pomieszczenia socjalne oraz bar przekąskowy. W sumie łączna powierzchnia obiektu to 7500 m2.

Bankowcy zagospodarowali też teren wokół budynku. Stare, chore drzewa zostały wycięte a w ich miejsce posadzono platany i krzewy ozdobne. Przed budynkiem został zagospodarowany parking na ponad 100 samochodów. Klienci oraz partnerzy biznesowi banku będą mogli bez problemu zaparkować auto.

Klientów, którzy korzystali z oferty banku w centrum miasta nadal będą mogli to robić. Przy ul. Mielżyńskiego ciągle prowadzą działalność dwie placówki operacyjne. W budynkach, w których dotychczas funkcjonował bank, znajdą swoje siedziby firmy kapitałowo powiązane z bankiem m.in. Bankowy Ośrodek Doradztwa i Edukacji.

źródło: www sgb.pl

Zdjęcie nocą

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *