Artykuły

Prosimy o poparcie portalu MacLawyer

Prosimy o poparcie portalu MacLawyer w konkursie na blog roku 2008 :-). Jeśli czytujesz MacLawyer’a – jeśli oglądasz video MacLawyer'a, jeśli doceniasz pracę MacLawyer'a w środowisku "macuserów", jeśli doceniasz promocję Ruchu Polska XXI na portalu MacLawyer.
Wyślij SMS o treści C00096 na numer 7144 .

Koleżanki i Koledzy;

Szanowni Państwo;

portal MacLawyer jet blogiem o profilu publicystyczno-politycznym oraz branżowym adwokackim; na MacLawyer możecie zapoznać się z artykułami:

o propozycjach reformy wymiaru sprawiedliwości
o sprawach interesujących środowisko adwokackie.

MacLawyer promuje Ruch Obywatelski Polska XXI publikując m.in materiały Video ze spotkań z Rafałęm Dutkiewiczem.

MacLawyer zaangażował się w upowszechnianie i promocję ruchu LIBERTAS w Polsce opracowując i publikując video-rozmowę z Declanem Ganleyem

Zespół portalu MacLawyer już trzykrotnie opracował samodzielne strony internetowe z życia Adwokatury Wielkopolskiej, pubikując w Internecie m.in. przemówienia Prezesa Naczelnej Rady Adwokackiej Mec. Joanny Agackiej Indeckiej i Dziekana ORA w Poznaniu Mec. Andrzeja Reichelta. Wszystkim Adwokatom i Aplikantom Adwokackim polecamy obejrzenie materiału video: Adwokatura Zasłużonym.

Niezależnie od powyższej tematyki MacLawyer niestrudzenie promuje używanie komputerów firmy Apple i jest najstarszym w sieci aktywnym "mac'userem". MacLawyer produkuje i publikuje screencasty promujące Mac'i w środowisku prawniczym – n.p. Windows na iMac'u (polecamy)

Prosimy o poparcie portalu MacLawyer w konkursie na blog roku 2008 🙂

Jerzy Marcin Majewski

adwokat

Od 13 stycznia 2009 r. do 20 stycznia 2009 r. trwa II etap konkursu na blog roku 2008. W konkursie na blog roku 2008, MacLawye® ma numer C00096. Jeśli czytujesz MacLawye®’a, jeśli oglądasz na portalu MacLawye® materiały VIDEO wyślij SMS o treści C00096 na numer 7144. Koszt SMS’a wynosi 1,22 PLN a całość sum zebranych w głosowaniu zostanie przeznaczona na opłacenie turnusów rehabilitacyjnych dla dzieci chorych na porażenie mózgowe.

Jeśli czytujesz MacLawyer’a – jeśli oglądasz video MacLawyer'a
jeśli doceniasz pracę MacLawyer'a w środowisku "macuserów"
jeśli doceniasz promocję Ruchy Polska XXI na portalu MacLawyer
Wyślij SMS o treści C00096 na numer 7144
w treści sms’a znak “0″ to zero – nie wstawiaj w treści żadnych spacji

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *