Artykuły

BS w Białej Podlaskiej w centrum Lublina

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej otworzy swój oddział w centrum Lublina. Stanie się on bazą do uruchomienia kilku punktów kasowych w tym dużym mieście wojewódzkim.

Bank Spółdzielczy w Białej Podlaskiej otworzy swój oddział w centrum Lublina. Za dwa tygodnie rozpocznie działalność w zabytkowym pałacyku przy ul. Ewangelickiej 4. Właśnie zakończył się remont kapitalny obiektu.

– Trwają ostatnie prace związane z wykończeniem wnętrz, m.in. meblowanie pomieszczeń – poinformował wczoraj Krzysztof Grzeczyński, wiceprezes BS w Białej Podlaskiej. Zapowiedział jednocześnie: – Uruchomienie działalności nastąpi w pierwszej dekadzie lutego.

Remont kapitalny pałacyku trwał ponad rok. – Jego koszt przerósł niemal dwukrotnie nasze wstępne szacunki. Łącznie wydaliśmy na ten cel ok. 1,5 mln zł – przyznał Grzeczyński.

Bank nie kryje, że chce, aby w przyszłości placówka przy Ewangelickiej była jego wizytówką w Lublinie. – Stanie się bazą do uruchomienia kilku naszych punktów w mieście – zapowiedział wiceprezes BS.

Lubelska placówka będzie siódmym oddziałem banku na Lubelszczyźnie.

Pałacyk przy Ewangelickiej 4 został zbudowany na początku XX wieku. Przez kilka lat działała tam restauracja Odessa. BS odkupił budynek wiosną 2007 r.

Artur Jurkowski

Kurier Lubelski 23 stycznia 2009 za www.bs.net.pl

Więcej na ten temat:

Największy na Lubelszczyźnie

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *