Artykuły

Nowa siedziba GBW SA

ImageCentrala Gospodarczego Banku Wielkopolski SA  przeniosła swoją działalność do nowego obiektu przy ul. Szarych Szeregów 23 A, w Poznaniu. Siedziba mieści się na Podolanach – w jednej z północnych dzielnic miasta.

 

– Otwarcie centrali ma wymiar realny i symboliczny – powiedział prezes Zarządu GBW SA Paweł Pawłowski – Realny, ponieważ stworzyliśmy nowoczesną centralę banku na miarę XXI wieku i centrum informatyczne,  które pozwoli na wdrażanie nowoczesnych technologii bankowych dla Spółdzielczej Grupy Bankowych. Symboliczny,  bo podkreśla naszą otwartość na współpracę z władzami miasta i regionu oraz biznesem.

Logo SGB nad dzielnicą

Centrala banku mieści się w siedmio kondygnacyjnym budynku, który został gruntownie wyremontowany. Na bocznych ścianach zainstalowano podświetlane logo Spółdzielczej Grupy Bankowej, które od razu  stało się punktem orientacyjnym tej części miasta.

Image

 

Image

Wnętrze dostosowano do potrzeb bankowców. Poza pomieszczeniami biurowymi, obiekt wyposażono w multimedialne sale konferencyjne, pomieszczenia socjalne oraz bar przekąskowy. W sumie łączna powierzchnia budynku  to 7500 m2. Centrala banku spełnia wszystkie standardy w zakresie bezpieczeństwa i ochrony środowiska.

Bankowcy zagospodarowali też teren wokół budynku. Stare, chore drzewa zostały wycięte a w ich miejsce posadzono platany i krzewy ozdobne. Z myślą o klientach i partnerach biznesowych przed budynkiem został odnowiony oraz powiększony parking na ponad 100 samochodów.

W budynku rozpoczął działalność komercyjną II oddział GBW SA. To piąta placówka GBW SA otwarta w Poznaniu. Oferuje gamę produktów depozytowo – kredytowych. Przy oddziale zainstalowano też bankomat, dzięki któremu klienci mają dostęp do swoich pieniędzy 24 godziny na dobę. Oddział zyskał nowoczesne wyposażenie – przyjazne klientom, został przystosowany także do obsługi osób niepełnosprawnych, czynny jest od 9.00 do 17.00.

Bankowcy znają przyzwyczajenia klientów. Dlatego też osoby, które korzystały z oferty banku w centrum miasta przy ul. Mielżyńskiego 22, (tam mieściła się centrala banku) nadal mogą to robić. Bank nadal prowadzi działalność komercyjną w dwóch placówkach tuż przy Placu Cyryla Ratajskiego.

Nowa, promocyjna lokata

Obecnie GBW SA i zrzeszone Banki Spółdzielcze prowadzą kampanię reklamową promującą ,,Lokatę SGB. Najlepszą w terenie’’. Klienci, którzy założą 6-miesięczny depozyt na minimum 500 zł, wezmą udział w losowaniu nagród. Główną nagrodą jest samochód terenowy Toyota Hilux. Na klientów czeka też 127 nawigacji GPS. Lokata oprocentowana jest w GBW SA na 5,4 % w skali roku, w pozostałych Bankach Spółdzielczych oprocentowanie jest zbliżone. Promocja trwa do 31 marca br.

 

źródło: Gospodarczy Bank Wielkopolski, www.sgb.pl 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *