Artykuły

Bank BPS SA otworzył Oddział w Sopocie

Image 6 marca 2009 r. Bank Polskiej Spółdzielczości SA otworzył 82 placówkę. Oddział w Sopocie jest pierwszy w województwie pomorskim,co stawia przed bankiem wyzwania związane z zaistnieniem na nowym terenie jako solidny partner godny zaufania.

W pięknych, nowych wnętrzach zgromadziło się liczne grono gości. Obecni byli m.in. Mirosław Potulski, Prezes Zarządu Banku BPS, Piotr Pokropek, Wiceprezes Banku, a także Aneta Pielacka, Dyrektor Biura PR, Dariusz Kwiatek, Dyrektor Biura Marketingu i Sławomir Szurnicki, Dyrektor Sprzedaży i Zarządzania Siecią w organizacji. Wśród zaproszonych znalazła się również Irena Kopik – Wiceprezes p.o. Prezesa Zarządu Powiślańskiego Banku Spółdzielczego, Stanisław Grochocki, kierownik jednej z dwóch filii w Trójmieście oraz wiele innych osobistości.

Gości powitał Jakub Sobczak, Dyrektor Oddziału. Wygłosił ona także przemównie z okazji otwracia Oddziału, w którym zwrócił uwagę na atuty placówki i jej misję.

Budynek został uroczyście poświęcony, po czym przystąpiono do kulminacyjnego punktu spotkania, jakim było symboliczne przecięcie wstęgi z udziałem m.in. Prezesa M. Potulskiego.

Podczas tej uroczystości padło wiele słów uznania i gratulacji dla Banku BPS SA i jego władz. Prezes Potulski w swoim wystąpieniu zaznaczył, iż oferta Oddziału jest bardzo szeroka, co pozwala śmiało konkurować z bankami komercyjnymi. Nie zabrakło również życzeń dalszego rozwoju i sukcesów. Spotkanie zakończono lampką szampana oraz zwiedzaniem nowoczesnych wnętrz Oddziału Banku BPS w Sopocie.

W pełni wyposażony, nowy obiekt Banku BPS SA w Sopocie, z całą pewnością zapewni komfortowe warunki nie tylko pracownikom, ale także klientom Banku. Sprawna obsługa w połączeniu z bogatą ofertą produktową z pewnością zyska uznanie wśród lokalnej społeczności.

Położenie Oddziału (główna trasa łącząca Gdańsk z Gdynią) oraz fakt, iż obiekt posiada własne miejsca parkingowe, a także bogata i atrakcyjna pod względem finansowym oferta skierowana do przedsiębiorców skutkuje tym, iż właśnie z szeroko pojętym „biznesem” będziemy chcieli głównie współpracować. Chcemy być postrzegani jako Bank, który rozmawia, traktując drugą stronę jak partnera. – mówi Dyrektor Jakub Sobczak.

Odział Banku oferuje pełen asortyment usług, charakterystycznych dla nowoczesnych banków i jednocześnie dostosowanych do potrzeb i oczekiwań klientów:

– bankowość elektroniczna
– rozbudowana oferta dla firm oraz klientów indywidualnych
– atrakcyjna oferta dla młodzieży
– bogaty wybór kredytów, rachunków i lokat, a także wiele innych ciekawych usług.

Adres placówki:
Odział Banku Polskiej Spółdzielczości SA w Sopocie
Al. Niepodległości 660
81-855 Sopot
Telefon(y): (0-58) 340-50-80; 340-50-81
Fax(y): (0-58) 550-08-16
Godziny obsługi: 9.00-17.00

źródło: www.bankbps.pl

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *