Łódzkie

Konferencja Lokalnego Biznesu w Łodzi

ImageZapraszamy na konferencję Lokalnego Biznesu Województwa Łódzkiego, która odbędzie się w Łodzi 7 maja 2009 r., na temat: "Ochrona miejsc pracy w województwie łódzkim – jak instytucje państwowe i samorządowe mogą pomóc firmom utrzymać zatrudnienie".

Na konferencji chcemy przedstawić sposoby pozyskiwania środków finansowych z Unii Europejskiej, możliwości współpracy władz samorządowych, instytucji państwowych i lokalnych podmiotów gospodarczych w  zakresie ochrony miejsc pracy oraz najdynamiczniejsze firmy i banki spółdzielcze województwa łódzkiego, wyróżnione w Konkursie Gepardy Biznesu 2008, banki i ich oddziały, wyróżnione w Konkursie Bank Przyjazny Biznesowi oraz gminy, powiaty, miasta i samorządowców, wyróżnionych w konkursie Gmina Przyjazna Biznesowi.

Przy organizacji konferencji współpracujemy z Kongregacją Przemysłowo – Handlową, Krajową Radą Spółdzielczą, Naczelną Radą Zrzeszeń Handlu i Usług,  Związkiem Rzemiosła Polskiego, Krajowym Rejestrem Długów i Wywiadownią Gospodarczą InfoCredit. 

Patronami medialnymi Konkursu Gepardy Biznesu  są miesięcznik "Wiadomości Handlowe", "Gazeta Małych i Średnich Przedsiębiorstw", "Businessman.pl" , „Mała Firma”, "VIP", "Fakty", "Europejski Bank Spółdzielczy" i "Europejska Firma".

Szczegółowe informacje o konferencji można uzyskać w Instytucie Lokalnego Biznesu  pod telefonem (22) 77 14 200, mejlem: info@ilb.edu.pl Ten adres e-mail jest ukrywany przed spamerami, włącz obsługę JavaScript w przeglądarce, by go zobaczyć   lub na stronie www.ilb.edu.pl w dziale „Konferencje”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *