Łódzkie

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie odebrał statuetkę Bank Przyjazny Biznesowi 2009

ImageRejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie jako pierwszy odebrał statuetkę Bank Przyjazny Biznesowi 2009 na Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Łódzkiego 7 maja 2009 r. 

Klub Gepardów Biznesu  i Instytut Lokalnego Biznesu  prowadzą Konkursu Bank Przyjazny Biznesowi, w którym nagrodami są statuetki, dyplomy i logo promocyjne "Bank Przyjazny Biznesowi". Zwycięzcy są wyłaniani na podstawie ankiet od firm.  

Wyniki konkursu są ogłaszane na wojewódzkich Konferencjach Lokalnego Biznesu  oraz na Ogólnopolskiej  Konferencji Lokalnego Biznesu. 

Logo promocyjne Bank Przyjazny Biznesowi będzie przyznawane każdego roku.

Prawo do jego używania będzie miał każdy bank, który zdobędzie średnią minimum 4  punkty na 6 możliwych z minimum 5 ankiet, które wpłyną od firm na Konkurs Gepardy Biznesu.

Image

Zwycięzcy (zdobywcy największej liczby punktów) w skali ogólnopolskiej otrzymują  szklane statuetki, ufundowane przez organizatora konkursu. Projekt statuetki przedstawiony jest niżej.

 

Image

Image

 

Pierwsze podsumowanie dla banków z województwa łódzkiego odbyło się na konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Łódzkiego w Łodzi 7 maja 2009 r.

Rejonowy Bank Spółdzielczy w Lututowie został pierwszym Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2009.  Jego klienci nadesłali 20 ankiet, w których średnia ocen banku to 5,9 punktów  na 6 możliwych do zdobycia.

Na Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Łódzkiego 7 maja 2009 r. bank otrzymał statutkę i dyplom, a logo promocyjne mejlem.

Statuetkę z rąk Marka Mazura,  Przewodniczącego Sejmiku Województwa Łódzkiego, odebrał Rafał Lipa, szef działu marketingu Rejonowego Banku Spółdzielczego w Lututowie.

 

Image

 

Image

 

Image

 

Więcej na ten temat:

Regulamin Konkursu Bank Przyjazny Biznesowi

Relacja z Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Łódzkiego

Harmonogram Konferencji Lokalnego Biznesu

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *