Mazowieckie miasta z dynamicznymi firmami

Image

ImageZ rankingu Gepardy Biznesu 2008 wynika, że w województwie mazowieckim najwięcej dynamicznych firm jest w Warszawie (1211), Radomiu (42), Płocku (36), Piasecznie (30), Siedlcach (27), Łominakach (22), Pruszkowie (19) i Ostrołęce (18).

 

W poniższym zestawianiu liczba przed nazwą miasta oznacza liczbę firm, które miały w nim siedzibę, a ich wartość rynkowa w okresie od 31 marca 2006 r. do 31 marca 2008 r. wzrosła więcej niż 20 proc. Pod nazwą miasta podane są nazwy dynamicznych firm.

Gdy zbierzemy dane na temat liczby mieszkańców poniższych miast 31 grudnia 2008 r., opublikujemy ranking, pokazujący, ile dynamicznych firm było w nich na 10 tys. mieszkańców.

1211  Warszawa

Instytut Technologii Materiałów Elektronicznych
Instytut Szkła, Ceramiki, Materiałów Ogniotrwałych i Budowlanych
Heban Zbigniew Waś i Wspólnicy S.J.
Jetta S.J.
Narodowy Instytut Leków
Drzewiecki, Tomaszek i Wspólnicy Spółka Komandytowa
Centrum Serwisowo Informacyjne Foto i Video S.J.
Hiper – Com Sp. z o.o.
JEMS ARCHITEKCI Sp. z o.o.
Dawos Sp. z o.o.
PB Maxbud S.J.
Nexteam Chiniewicz S.J.
Politechnika Warszawska
Instytut Lotnictwa
Instytut Kardiologii im. Prymasa Tysiąclecia Stefana Kardynała Wyszyńskiego
TOYOTA Motor Poland Company Limited Sp. z o.o.
WILD POLSKA Sp.z o.o.
Ambroży S.J. Zakład Remontowo Budowlany
Mars – Sport S.J.
A.SCHULMAN POLSKA Sp. z o.o.
CAT POLSKA Sp. z o.o.
Wardyński i Wspólnicy Sp. komandytowa
Trecom Sp. z o.o.
ALSTOR S.J.
Luks Film S.J.
INTERNATIONAL PUBLISHING SERVICE Sp. z o.o.
Szewczyk S.J.
DR WEIGERT POLSKA Sp. z o.o.
Państwowy Instytut Geologiczny
LEG – Sanit S.J.
Protan Polska Sp. z o.o.
Morgan Carbon Polska Sp. z o.o.
Instytut Mechanizacji Budownictwa i Górnictwa Skalnego
Centralny Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Opakowań
Juki Central Europe Sp. z o.o.
Zeppelin Polska Sp. z o. o.
MICROSOFT Sp.z o.o.
Instytut Archeologii i Etnologii PAN
Instytut Biotechnologii Przemysłu Rolno – Spożywczego
TNT EXPRESS WORLDWIDE POLAND Sp. z o.o.
KPMG Accouting Services Sp. z o.o.
Nexel Sp. z o.o.
Aereco Wentylacja Sp. z o.o.
RRC POLAND Sp. z o.o.
Soletanche Polska Sp. z o.o.
PERLAN Technologies Polska Sp. z o.o.
Abook Sp. z o.o.
ACNielsen POLSKA Sp. z o.o.
Polnix S.J.
PAREXEL POLSKA Sp. z o.o.
Dental Service Specjalistyczne Usługi Medyczno – Stomatologiczne SJ
Dkk Traders Sp. z o.o.
INSTYTUT BIOTECHNOLOGII I ANTYBIOTYKÓW
XELLA  Polska Sp. z o.o.
ACERINOX POLSKA Sp. z o.o.
Eglo Polska Sp.z o.o.
Coris Varsovie Sp. z o.o. Biuro Szkód Ubezpieczeniowych i Assistance  Sp. z o.o.
NYK LOGISTICS (POLSKA) Sp. z o.o.
MCSI LTD Sp. z o.o.
Foss Polska Sp. z o.o.
GEORG FISCHER Sp. z o.o.
ROCHE POLSKA Sp. z o.o.
AP – Farma S.J.
NICKERSON ZWAAN Sp. z o.o.
CLIFFORD CHANCE Sp. Komandytowa, JANICKANAMIOTKIEWICZ, DĘBOWSKI I WSPÓLNICY
Uni – Lux Sp. z o.o.
Księgarnie Elektronika S.J.
STAL SERVICE Sp. z o.o.
PEAB Sp. z o.o.
KEYTEX Sp. z o.o. PBH
Instytut Meteorologii i Gospodarki Wodnej
Elhys Sp. z o.o.
SEPHORA POLSKA Sp. z o.o.
Foras Reduta Property Sp. z o.o.
Peek & Cloppenburg Sp. z o.o.
PARAM S.J.
Państwowe Gospodarstwo Leśne LASY PAŃSTWOWE
Swiss International Air Lines S.A.
Aries Motor Sp. z o.o.
MARLEY POLSKA Sp. z o.o.
METTLER – TOLEDO Sp. z o.o.
Compart International S.J. M.M.Kałużni
PORTO Sp. z o.o.
Klinger w Polsce Sp.z o.o.
Samodzielny Publiczny Zespół Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Żoliborz
Alfa Laval Polska Sp. z o.o.
Emerson Network Power Sp. z o.o.
Kolex – Gizowska & Szmyt S.J.
DIPSERVICE Przedsiębiorstwo Obsługi Cudzoziemców PP
UCB Pharma Sp.z o.o.
Polbetex Sp. z o.o.
Instytut Chemii i Techniki Jądrowej
Teatr Narodowy w Warszawie
LEMA ENGINERING Sp. z o.o.
Ładeks S.J.
Alkor Sp. z o.o.
Explo Service S.J.
ADIDAS POLAND Sp. z o.o.
Laboratorium Corneal – Polska Sp.z o.o.
FREYSSINET POLSKA Sp. z o.o.
Swish Polska Sp.z o.o.
ECE Projektmanagement Polska  Sp. z o.o.
Kamino S.J.
Miastoprojekt Warszawa SA
HACHETTE LIVRE POLSKA Sp. z o.o.
Euro RSCG Sensors Sp. z o.o.
JANEX INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Instytut Tele- i Radiotechniczny
Agra S.J. Kamińska – Palczewska
Shopquard Systems Polska Sp. z o.o.
Instytut Geodezji i Kartografii
SHOP LINE Sp. z o.o.
PAN Instytut Biologii Doświadczalnej im. Marcelego Nenckiego
Optex Security Sp. z o.o.
Polskie Mleko Sp. z o.o.
Audio Klan S.J.
Akademia Obrony Narodowej
ELEKS S.J.
BOVIS LEND LEASE Sp. z o.o.
Akademia Pedagogiki Specjalnej im. Marii Grzegorzewskiej
BOSTON SCIENTIFIC POLSKA Sp. z o.o.
GCE Sp. z o.o.
Generali Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.
KOL – DENTAL S.J.
Sharp Elektronics Europe GmbH Sp. z o.o.
Krajowa Szkoła Administracji Publicznej
Kemppi Sp.z o.o.
Media Touch Sp. z o.o.
Quality Mead Food Sp. z o.o.
VAILLANT SAUNIER DUVAL Sp. z o.o.
Centralny Ośrodek Badawczo – Projektowy Budownictwa Ogólnego
Finnair S.A. Oddział w Polsce
Gebo Technika Sp. z o.o.
Himoinsa Polska Sp.z o.o.
PPUH FORPŁYT S.J.
Bautech S.J.
AGRNCJA AKTORSKA GUDEJKO S.J.
Szpital Bielański im. ks. Jerzego Popiełuszki SPZOZ
Farmed S.J.
AGB Nielsen Media Research Sp. z o.o.
Euro Vinyl Sp. z o.o.
MGB Metro Group Buying Polska Sp. z o.o. i Spółka Spółka Komandytowa
CAS Polska Sp. z o.o.
W & B Metal – WB Sp. z o.o. Sp. Komandytowo – Akcyjna
STOW POLSKA Sp. z o.o.
Centralny Instytut Ochrony Pracy – Państwowy Instytut Badawczy
Ernst & Young Corporate Finance Sp.z o.o.
Comverse Sp. z o.o.
CFE POLSKA Sp. z o.o.
Międzynarodowe Centrum Budownictwa Sp. z o.o.
VITAL GAZ Sp. z o.o.
Instytut Technologii Elektronowej
FERRERO POLSKA Sp. z o.o.
ANIXTER POLAND Sp. z o.o.
Eldorado Computers S.J.
EVVA POLSKA Sp. z o.o.
LOVELLS H. SEISLER SPÓŁKA KOMANDYTOWA
Oase Sp. z o.o.
Europolis Real Estate Asset Managment
Europolis Sienna Center Sp.z o.o.
Polcasting Sp. z o.o.
Asbud S.J. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne
ALLEN & OVERY, A. Pędzich Sp. Komandytowa
Gajewska S.J.
TIMEX GROUP POLSKA Sp. z o.o.
Instytut Transportu Samochodowego
KPMG Sp. z o.o.
Wojewódzki Ośrodek Ruchu Drogowego w Warszawie
Signella 1 S.J.
Noack Polen Sp. z o.o.
Biuro Projektów Kazimierski i Ryba S.J.
EJA Sp. z o.o.
KONIG STAHL Sp. z o.o.
DAIKIN AIRCONDITIONING POLAND Sp. z o.o.
Damal S.J.
Instytut Paliw i Energii Odnawialnej
Brown Forman Polska Sp. z o.o.
Schaeffler Polska Sp. z o.o.
Euro – Plant S.J.
Chylińscy Sp. z o.o.
Roche Diagnostics Polska Sp. z o.o.
Sandvik Polska Sp. z o.o.
SKLEP OGÓLNO-SPOŻYWCZY ALEKSANDER S.J.
WIEDEMANN POLSKA  Sp.z o.o.
Perfect Clean Sp. z o.o.
Instytut Chemii Fizycznej PAN
Hogan & Hartson M. Jamka, A. Galos i Wspólnicy Sp. Komandytowa
Sopro Polska  Sp. z o.o.
Cegielnie Bydgoskie S.A.
Network Twenty – One Sp. z o.o.
Valeo Service Estern Europe Sp. z o.o.
GIANT POLSKA Sp. z o.o.
Polski Związek Wędkarski Zarząd Główny
AUTO FUS Tadeusz Fus
Prospecta Sp.z o.o.
Marek Owczarek
BESZCZYŃSKI, WUDARCZYK AUTO WIMAR S.J.
Sybase Polska Sp. z o.o.
Perun S.A.
Tak Sp. z o.o.
Sport Medica S.A.
SKYLINE INVESTMENT S.A.
OLMONT INVESTMENS Sp. z o.o.
Astin Sp. z o.o.
Jansen Sp. z o.o.
Weh Real Estate Sp. z o.o.
EUROCO Sp. z o.o.
Tryboń – Projektowanie i Powiernictwo Inwestycyjne Sp. z o.o.
S.G. Sp. z o.o.
EKO – PARK S.A.
DOLCAN Sp. z o.o.
MURBET – 15 Sp. z o.o.
Axima Technika Instalacyjna Sp. z o.o.
CEFIC POLSKA Sp. z o.o.
Geomix Sp. z o.o.
Eka Sp. z o.o.
AIR LINK Sp. z o.o.
GRZYWKA S.J.
MUSTANG POLAND Sp. z o.o.
PPU Redox Sp. z o.o.
BUILDING BULLS Sp. z o.o. PHU
T.I.S. Polska Sp. z o.o.
B.E.H. Sp.z o.o.
IW – Bud Sp.z o.o.
Ernst & Young Polska Sp. z o.o. Sp. Komandytowa
Szczecin Shopping Mall Sp. z o.o.
Elsamprojekt Polska Sp. z o.o.
Damasz Sp. z o.o.
P.W. Promont Sp. z o.o.
G&R Sp.z o.o.
Metaltrade Sp. z o.o.
Magnus Group Sp. z o.o.
Polskie Książki Telefoniczne Sp. z o.o.
Deloitte Advisory Sp. z o.o.
Motor Energy Sp. z o.o.
Nexbud Sp. z o.o.
Wileńska Station Shopping Mall Sp. z o.o.
Maw Telecom SRP Sp.z o.o.
BOSTA – BETON Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcji Mas Betonowych
Hydreko Sp. z o.o.
PBU MONOLIT Sp. z o.o.
Krajowe Biuro Nieruchomości Sp. z o.o.
Marro Sp. z o.o.
Pharmaexpert Sp. z o.o.
EPSTEIN Sp. z o.o.
UL International Polska Sp. z o.o.
Noe – Pl Sp. z o.o.
KEMIKO Sp. z o.o. PPH
EFH Żurawie Wieżowe S.A.
Tempcold Sp. z o.o.
PPH Alfa – Norma Sp. z o.o.
PROGRES SERVICES Sp. z o.o.
Sielesian Properties Sp. z o.o.
Wabo Sp. z o.o.
EFEKT Sp. z o.o. PPUH Budowa i Naprawa Dróg
LEMAR Sp. z o.o.
Ewaco Sp. z o.o.
Impost Sp.z o.o.
MAKRO – BUDOMAT DEVELOPMENT Sp. z o.o.
KATOWICE BUDUS SHOPPING MALL Sp. z o.o.
Polska Special Steel Sp. z o.o.
4 vision Sp. z o.o.
OVB ALLFINANZ POLSKA Sp. z o.o.
Concorde Investissement S.A.
Groemix Sp. z o.o.
American Express Poland S.A.
INITIATIVE MEDIA WARSZAWA Sp. z o.o.
STUDIO A Sp. z o.o.
Tebodin SAP – Projekt Sp. z o.o.
ProLogis Poland Management Sp. z o.o.
MOSTOSTAL TECHNIKA Sp. z o.o.
AGRAPLAST Sp. z o.o.
CTM Polska Sp. z o.o.
HIRNY BD S.A.
Varta Baterie Sp. z o.o.
BPH TOWARZYSTWO FUNDUSZY INWESTYCYJNYCH S.A.
UNIWAP Sp. z o.o. PUH
General Elektric International S.A.
RAM WENT Sp. z o.o. Przeds. Projektowo – Wykonawcze Instalacji Sanitarnych
TKT Engineering Sp. z o.o.
WARM – DOM Sp. z o.o. Przeds. Budowlane
PREMIUM FOODS S.A.
Stump Hydrobudowa Sp. z o.o.
ERRA Sp. z o.o. PPH
ESTAKADA.PL Sp. z o.o. Instytut Edukacji Interaktywnej
WARBUD S.A.
Dom Kredytowy Notus Sp. z o.o.
Abakus Sp. z o.o.
Naftoserwis Sp. z o.o.
ENERGOMONTAŻ – ZACHÓD WARSZAWA Sp. z o.o.
Teknoamerblok Sp. z o.o.
CEKOM Sp. z o.o.
Accord Finance S.A.
MCT Doradztwo i Handel Sp. z o.o.
Security System Sp. z o.o.
ELBUD Warszawa Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budownictwa Elektroenergetycznego
RAJ INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Agmet Sp. z o.o.
S.A.M.I. Architekci Mariusz Lewandowski i Wspólnicy Sp. z o.o.
Neotel Communications Polska Sp. z o.o.
Wydawnictwo Lekarskie PZWL Sp.z o.o.
BASPOL Sp. z o.o.
MANITOWOC CRANE GROUP POLAND Sp. z o.o.
FLY AWAY TRAVEL Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Handlu Sprzętem Rolniczym Agroma Sp. z o.o.
ZREMB S.A. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Technicznego Budownictwa
BUDNER S.A.
INSTALEXPORT S.A.
EUROPEJSKI FUNDUSZ HIPOTECZNY S.A.
Streif Baulogistik Polska Sp.z o.o.
FINPLAST Sp. z o.o.
Farecla Polska Sp. z o.o.
S.A.D. Sp. z o.o.
Trade Trans Log Sp. z o.o.
Turret Poland Sp. z o.o.
Medi – System Sp. z o.o.
HEWLETT PACKARD POLSKA Sp. z o.o.
AUTO GT Sp. z o.o.
AJMIX Sp. z o.o.
DIETHERM S.A.
GRUPA 3J S.A.
Budmex S.J.
Synot Polska Sp. z o.o.
Biuro Finansowania Inwestycji Sp.z o.o.
Makronet Sp. z o.o.
Stiefel Polska Sp. z o.o.
No Limit Transport Sp. z o.o.
Partnerspol Sp.z o.o.
Hitachi Power Tools Polska Sp.z o.o.
BLAKS S.A.
PHARM SUPPLY Sp. z o.o.
PEKAR Sp.z o.o. Przedsiębiorstwo Wdrożeniowe
DŹWIG – BUD Sp. z o.o. Przedsiebiorstwo Usług Budowlanych
Przedsiębiorstwo Wod-Inż Sp.z o.o.
MEDCOM Sp. z o.o.
PHU ASTRA Sp. z o.o.
MOSTY S.A. Warszawskie Przedsiębiorstwo Mostowe
Swarovski Poland Sp. z o.o.
IT Partners Telco Sp. z o.o.
Management Partnership Sp. z o.o.
Rooflite Polska Sp.z o.o.
Europlay International Sp. z o.o.
BUDTECH Sp. z o.o.
Urząd Dozoru Technicznego
Euro Elektronika Sp. z o.o.
Wienerberger Ceramika Budowlana Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa Warszawa Sp. z o.o.
MODZELEWSKI & RODEK Sp. z o.o.
MULTICO – PRESS Sp. z o.o.
BELSAN Sp.z o.o.
Faxbud Sp. z o.o.
CEMHURT – WARSZAWA Sp. z o.o.
TP Edukacja i Wypoczynek Sp. z o.o.
Wektor Sp. z o.o.
Waryński Trade Sp.z o.o.
BUDIMPOL Sp. z o.o.
Alexander Mill Services International Sp.z o.o.
Narodowy Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Instalprojekt Holding Sp. z o.o.
FAAC POLSKA Sp. z o.o.
BAJ – Pros Sp. z o.o.
Sasel – Polska Sp. z o.o.
BIPROWOD – WARSZAWA Sp.z o.o. Biuro Projektów Gospodarki Wodnej i Ściekowej
Duka Polska Sp. z o.o.
Jimmy S.J.
Dorum K. Czajka i Wspólnicy Spółka Komandytowa
GETRASUR POLSKA Sp. z o.o.
Technika Podwodna Sp. z o.o.
INCOLL POLAND Sp. z o.o.
SEVROLL SYSTEM Sp. z o.o.
Mostostal Zakład Realizacji Inwestycji w Sp. z o.o.
Weber Shandwik Sp. z o.o.
HERO Sp. z o.o.
Jarbud 2 Sp. z o.o.
Energo – Tel S.A.
JPM DESIGN & BUILD Sp. z o.o.
STENDA Sp. z o.o.
ALISMA CONSTRUCTION S.A.
KOFOLA – HOOP S.A.
MARKET ACCESS Sp. z o.o.
Król Galwanotechnika Sp. z o.o.
SPEDOMAX Sp. z o.o.
Omnicom Sp. z o.o.
Elkabe Sp. z o.o.
Masterlux Sp. z o.o.
DOM S.A. Powszechne Towarzystwo Emyrytalne
Lidex Sp. z o.o.
Mitcar K.Wójcik D.Krasnodębski S.J.
MATMARCO Sp. z o.o. Towarzystwo Handlowe
Zbigniew Pleskot Bogdan Fijałkowski S.J.
Alfarex Sp.z o.o.
AUTOWEST S.J.
WAN S.A.
PPHU Gazrem Sp. z o.o.
Miejskie Przedsiębiorstwo Robót Ogrodniczych Sp.z o.o.
Info Project Sp. z o.o.
KPMG TAX Sp. z o.o.
B3System S.A.
Abis Sp. z o.o.
EC HARRIS Sp. z o.o.
EPC S.A.
PODKOWA S.J. PPUH
Tema 2 Sp. z o.o.
EBB Sp. z o.o.
ABB Sp. z o.o.
Geosystems Polska Sp. z o.o.
AMERSPORT Sp. z o.o.
Soho Art Sp.z o.o.
DIERRE Polska Sp. z o.o.
ATM Przeds. Produkcyjne Sp. z o.o.
BEITEN BURKHARDT P. DASZKOWSKI SPÓŁKA KOMANDYTOWA
KARMAR S.A.
BIS IZOMAR Sp. z o.o.
De Care S.J.
EXPLO Sp. z o.o.
Polski System Recyklingu Organizacja Odzysku S.A.
Fibre System Sp. z o.o.
DIOMAR Sp. z o.o.
MELEX A&D TYSZKIEWICZ S.J.
REMO KOTŁY MALITA Sp. z o.o.
STUDIO INTERFILM Sp. z o.o.
CARGOSPED Sp. z o.o.
Sobieski Sp. z o.o.
HONDA POLAND Sp. z o.o.
ABM System Sp. z o.o.
Mercuria Energy Trading Sp. z o.o.
Semikron Sp. z o.o.
COMMUNICATION UNLIMITED Sp. z o.o.
Hammurabi Sp. z o.o.
TORCAR Sp. z o.o.
Polex Sp. z o.o.
RD BUD Sp. z o.o.
Schott Poland Sp. z o.o.
Bersin Sp. z o.o.
Nivette Fleet Management Sp. z o.o.
SACK INVENT POLAND Sp. z o.o.
Belimo Siłowniki S.A.
Bio – Profil Polska Sp.z o.o.
Assmann Ladenbau Polska Sp. z o.o.
DOME COSMETICS POLAND Sp. z o.o.
Technonikol Polska Sp. z o.o.
POLMLEK Sp. z o.o.
Zielona Architektura S.J.
Konsorcjum Stali SA
Krajowa Izba Gospodarcza Centrum Promocji Sp. z o.o.
MDI Sp. z o.o.
POLGEOL S.A. Przedsiębiorstwo Geologiczne
JJM Sp. z o.o.
TT – Thermo King Sp. z o.o.
ERNST & YOUNG AUDIT Sp. z o.o.
Kwiat Systemy Ociepleń Sp. z o.o.
UNIVERSAL MUSIC POLSKA Sp.z o.o.
Ledax Sp. z o.o.
SCS Aster – Med Sp. z o.o.
Teerag – Asdag Polska Sp. z o.o.
Gmac Commercial Finance Sp. z o.o.
ACT ADVANCED CORPORATE TRADING Sp. z o.o.
HEMOSYSTEM S.J.
KATO LABS Sp. z o.o.
Fasada Polska Sp. z o.o.
Materna Communications Sp. z o.o.
Tex Sp. z o.o. PHU
3W Maszyny Budowlane Sp.z o.o.
FMG INTERNATIONAL S.A.
Bazarnik Nowy Świat S.J.
FAST GROUP Sp. z o.o.
Media Contacts Sp. z o.o.
Przeds. Budowlane TD Sp. z o.o.
Heliograf Sp. z o.o.
Profesjonalna Liga Piłki Siatkowej S.A.
DBM S.J.
CONTRACTUS Sp. z o.o.
BUDROMEX Sp. z o.o.
ORSO Sp. z o.o.
Budowa Lodowisk Tol Sp. z o.o.
Misters Consulting Sp. z o.o.
Laboratorium Sp. z o.o.
SAP Property Sp. z o.o.
STATOIL POLAND Sp. z o.o.
SAMSUNG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o.
Ewopharma Ag Sp. z o.o.
Passus Sp. z o.o.
RAAB KARCHER Technika Stacji Paliw Sp. z o.o.
COCEFI POLSKA Sp. z o.o.
ERNST & YOUNG Sp. z o.o.
LG ELECTRONICS POLSKA Sp. z o.o.
AGC WARSZAWA S.A.
TRANSCOMP Sp. z o.o. Biuro Badawczo – Projektowe Budownictwa Komunikacyjnego
Golden Gate Sp. z o.o.
AG – COMPLEX Sp. z o.o.
EMG POLAND Sp. z o.o.
Badis Sp. z o.o.
Energia – Eco Sp. z o.o.
KMS Business Serwis Sp. z o.o.
WIFABET Sp.z o.o.
Krynica Vitamin Sp. z o.o.
PSE – Operator SA
MINEX – INVEST Sp. z o.o.
Wizbar S.J.
Beissbarth Equipment Sp. z o.o.
TARG – BAN Sp. z o.o.
M&M  MILITZER & MUENCH POLSKA Sp. z o.o.
Pfleiderer Europoles Sp. z o.o.
MINERAL MIDRANGE S.A.
APSYS POLSKA Sp. z o.o.
Przemysłowe Centrum Optyki S.A.
DOMAR S.J.
CARIX POLSKA Sp. z o.o.
PZU S.A. Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych
POLSERVICE Sp. z o.o.
CARRIER RENTAL SYSTEMS POLSKA Sp. z o.o.
KIM Sp. z o.o. PHUP
Comac International Sp.z o.o.
First Class S.A.
LINDE MATERIAL HANDLING POLSKA Sp. z o.o.
MAYPOL FOODS Sp. z o.o.
Droimpex Pro 99 Sp. z o.o.
SKANSKA S.A.
Tango Production Sp. z o.o.
Broadcast Television Systems Sp. z o.o.
Codimex Sp. z o.o.
AD. Drągowski S.A.
G. Magyar Sp. z o.o.
AGRO – MAN Sp. z o.o.
Relpol Asia Sp.z o.o.
CEWOD – BUD Sp. z o.o. Przeds. Produkcyjno – Wykonawcze
KRKA – POLSKA Sp. z o.o.
Maestro Meetings and Incentives Sp. z o.o.
AMADAR Sp. z o.o.
Astoria Group Sp. z o.o.
TIMEX S.A.
ROLMEX S.A.
Towarzystwo Obrotu Nieruchomościami AGRO S.A.
HSH Chemie Sp. z o.o.
Euro – Pan Sp. z o.o.
Internet Services Corporation Of Poland Sp. z o.o.
IMED POLAND Sp. z o.o.
COBI S.A.
Geoserv Sp. z o.o.
Omnires Sp. z o.o.
BRUNO TASSI Zbigniew Dworakowski Sp. z o.o.
Twins Sp. z o.o.
Centrum Konferencyjno – Szkoleniowe Boss Sp. z o.o.
DHV Polska Sp. z o.o.
SPRAY S.A.
ETOB WARSZAWA Sp. z o.o.
BAUSERVICE Sp. z o.o.
EGON ZEHNDER INTERNATIONAL Sp. z o.o.
MOANA II S.J. Hurtownia Drobiu
Trumpf Polska Sp. z o.o. Spółka komandytowa
MOKPOL Spółdzielnia Spożywców
GEBERIT Sp. z o.o.
AGUS Sp. z o.o.
TVK Polska Sp. z o.o.
Żak Sp. z o.o.
YAMO Sp. z o.o.
Istpol Sp. z o.o.
Global Lift Polska Sp. z o.o.
STÓŁ POLSKI Sp. z o.o.
Wumig – Densit Polska Sp.z o.o.
PPHU LAKTOPOL Sp. z.o.o
Forbo Swift Adhesives Poland Sp.z o.o.
GLAVERBEL WARSZAWA Sp. z o.o.
Brokerskie Centrum Ubezpieczeniowe AMA Sp. z o.o.
BTL Polska Sp. z o.o.
TTcomm S.A.
Pollux Sp. z o.o.
ZAKŁADY POLCONTACT WARSZAWA Sp. z o.o.
Graco Sp. z o.o.
Adler Sp. z o.o.
Geotim Sp. z o.o.
AMC Sp. z o.o.
Pexim Sp. z o.o.
EURO –  NET Sp. z o.o.
EXORIGO Sp. z o.o.
PROBLEM Sp. z o.o.
PERBUD Sp. z o.o.
Expeditiors Polska Sp. z o.o.
EIFFAGE BUDOWNICTWO MITEX S.A.
RED 8 COMMUNICATIONS GROUP Sp. z o.o.
Andrila Sp. z o.o.
April Business Computer Sp. z o.o.
PROKOM Sp. z o.o.
SOLIDEAL POLSKA S.A.
BAKOMA S.A.
Polimed Sp. z o.o.
PROHOME Sp. z o.o.
Creditinfo Polska Sp. z o.o.
Black & Decker Gmbh Sp. z o.o.
DELOITTE AUDYT Sp. z o.o.
Saeco Polska Sp.z o.o.
CTL Wagony Sp. z o.o.
Oberon Sp. z o.o. Przeds. Rozwoju i Wdrożeń
Agrotrade Melkumian & Gąsior Sp. z o.o.
Szwedzkie Biuro Techniczne Sp. z o.o.
Interchemall Sp. z o.o.
IL Recycling Polska Sp. z o.o.
Damil Eurotrans – Trade Sp.z o.o.
ALARMTON Sp. z o.o.
ARTGRAPH Sp. z o.o.
Intertrading Systems Technology Sp. z o.o.
Procima Sp. z o.o.
PEUGEOT POLSKA Sp.z o.o.
CeMat '70 S.A. Centrum Naukowo – Produkcyjne Materiałów Elektronicznych
Trigon Capital Sp. z o.o.
EASTWAVE BUILDING COMPANY Sp. z o.o.
Werbena Art Sp. z o.o.
Amis 2 Sp. z o.o.
CEWOK Sp.z o.o. Biuro Techniczno – Handlowe Ciepłownictwa, Wodociągów i Kanalizacji
Barg Laboratorium Sp. z o.o.
ADROG S.J. Zakład Usług Brukarskich
Gymnasion Sp. z o.o.
PKF Consult Sp. z o.o.
Novus Security Sp. z o.o.
Medyk Plus Sp. z o.o.
ABL – Polska Sp. z o.o.
Euro – Clima Sp. z o.o.
TOI TOI Sp. z o.o. Systemy Sanitarne
Boninex – Jackowski i Warzykowski S.J.
Dachbud Sp. z o.o.
TEKA MASZYNY BUDOWLANE Sp. z o.o.
SANECO Sp. z o.o.
Sachsenfonds – LHI Object Focus GmbH & Co KG S.J.
INVESTGAS S.A.
Kormal Sp. z o.o. PPHiU
Łuniobud S.J.
Enigma Systemy Ochrony Informacji Sp. z o.o.
Exacta Sp. z o.o.
CENTRUM SPRZEDAŻY KOPIAREK Sp. z o.o.
TAMEX OBIEKTY SPORTOWE S.A.
BIOCORP POLSKA Sp. z o.o.
Metaleko Sp. z o.o.
Tari Service Polska Sp. z o.o.
Layster Group Sp. z o.o.
Izba Rzemieślnicza Mazowsza Kurpi i Podlasia
TRIMO POLSKA Sp. z o.o.
Stillea Sp. z o.o.
Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej
Nicat Com Sp. z o.o.
Starlink Sp. z o.o.
ELTEL NETWORKS TELECOM Sp. z o.o.
ELTRI Sp. z o.o.
DERMIKA Sp. z o.o.
De Soto Sp. z o.o.
FAL – BRUK S.J.
ALMIDES Sp. z o.o.
SN DESIGN S.J.
Ancona Sp.z o.o.
GEZE POLSKA Sp. z o.o.
Ets Polska Sp. z o.o.
MURATOR S.A.
I.O. Venezja S.J.
Korporacja Radex Inwestycje S.A.
Nycomed PHARMA Sp. z o.o.
E-POINT S.A.
AALBORG PORTLAND POLSKA Sp. z o.o.
Group Auto Union Polska Sp. z o.o.
PUHIT S.A.
SERWAL Sp. z o.o.
Lim – Art Sp. z o.o.
Akonet Sp. z o.o.
DELTA S.A.
PC – Factory S.A.
Polska Wytwórnia Papierów Wartościowych S.A.
Impet Computers Sp. z o.o.
Krajowa Izba Gospodarcza
Solidum Serwis Sp. z o.o.
RENAULT POLSKA Sp. z o.o.
LTT Sp. z o.o.
DAL – LICKIEWICZ S.J.
Sedno Sp. z o.o.
GRYTEK Sp. z o.o.
COPYLAND Sp. z o.o.
FCPL Sp. z o.o.
Parser Sp. z o.o.
ABET Sp. z o.o.
RODAMCO CH1 Sp. z o.o.
Fabryka Maszyn Luka Sp. z o.o.
Okręgowe Przeds. Geodezyjno Kartograficzne PP
Aktive Care Sp. z o.o.
PGE Polska Grupa Energetyczna S.A.
JSD Polska Sp. z o.o.
BARC WARSZAWA S.A.
KAPEMA Sp. z o.o. PPU
Banninger Reiskirchen Polska Sp.z o.o.
Monta Sp. z o.o.
Dome International Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Zarządzania Nieruchomościami Sp.z o.o.
Ernst & Young Bussiness Advisory Sp. z o.o.  i Wspólnicy Sp. Komandytowa
Meyra Polska Sp. z o.o.
PKE Polska Sp. z o.o.
Obsługa Funduszy Inwestycyjnych Sp. z o.o.
FLUID CONTROL SYSTEMS Sp. z o.o.
Aegon Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.
ALATUS Sp. z o.o.
Wydawnictwo ARKADY Sp. z o.o.
LOGOSTOUR Sp.z o.o. Biuro Turystyki Związku Nauczycielstwa Polskiego
ARC Interiors Sp. z o.o.
Fristam Sp. z o.o.
Grifols Polska Sp. z o.o.
GROUPE SEB POLSKA Sp. z o.o.
FINKORP Sp. z o.o.
MARGOT MEDICAL Sp. z o.o.
Stalprodukt – Warszawa Sp. z o.o.
PBM Południe S.A.
Bilfinger Berger Polska SA
TRAKON Sp. z o.o.
TYNKBUD – 1 Sp. z o.o.
Legg Mason Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
ASHLAND POLAND Sp. z o.o.
Alfa – Copy Kopacz – Kopacz Sp.z o.o.
D.J.P. Sp. z o.o.
KONTRON EAST EUROPE Sp. z o.o.
Cezex Sp.z o.o.
NORSPOL Sp. z o.o.
Fanex – Żerań Sp. z o.o.
TRANSITION TECHNOLOGIES S.A.
POLMARS R. Ziółkowski i S-ka Spółka Komandytowa
M-Real Polska Sp. z o.o.
Zremb Sp. z o.o. Spółka Przemysłowa
Dahliamatic Sp. z o.o.
Paroli Sp. z o.o.
No Limit Sp. z o.o.
BIOMET POLSKA Sp. z o.o.
PGE Zakład Energetyczny Warszawa Teren S.A.
KWITNĄCA Sp. z o.o.
Wiak Trade Sp. z o.o.
Industrial Trading Group Sp. z o.o.
CAMAIEU POLSKA Sp. z o.o.
Wojskowa Akademia Techniczna im. Jarosława Dąbrowskiego
ARC RYNEK I OPINIA Sp. z o.o.
Zintegrowane Systemy Techniczne Sp. z o.o.
ELECTROLUX POLAND Sp.z o.o.
Mielżyński Sp. z o.o.
Alfa Sp. z o.o.
Moll Polska Sp.z o.o.
ESPOL WARSZAWA Sp. z o.o.
A.Marciniak OT sp. z o.o.
SCHOLAR Sp. z o.o. Wydawnictwo Naukowe
KOLPROJEKT Sp. z o.o. Centralne Biuro Projektowo – Badawcze Budownictwa Kolejowego
WOODCOTE POLAND Sp. z o.o.
IMPRESARIAT KARLSBAD Sp. z o.o.
Optotecs Sp. z o.o.
GB Truck Sp. z o.o.
DATACOM SYSTEM S.A.
RATEX – PLUS Sp. z o.o.
Safe Computing Sp. z o.o.
Mir – Mot Sp. z o.o.
Telko – Poland Sp. z o.o.
FILAR DEVELOPMENT Sp. z o.o.
METROPOL 3 Sp. z o.o.
ONVEST POLSKA Sp. z o.o.
CTN Polska Sp. z o.o.
Skipper – Yachts Sp. z o.o.
SEEN TECHNOLOGIE Sp. z o.o.
Incars Sp. z o.o.
Granimex S.J.
Magazyn Centralny – Centrum Sp.z o.o.
AGMET S.A.
Rembel Sp. z o.o.
SOLARIS LASER S.A.
BUSINESS CENTRE Sp. z o.o.
PETRO GAS SP. Z O.O.
Inter – Mlecz Sp. z o.o.
KINNARPS POLSKA Sp. z o.o.
ARIES POWER EQUIPMENT Sp. z o.o.
Narodowy Fundusz Zdrowia
DOOBRA Sp. z o.o.
Iow Trade Sp. z o.o.
POLSKIE MŁYNY S.A.
Computer Group Pakt S.J.
F.S. Development Sp. z o.o.
Artegence Sp. z o.o.
TK Trade Sp. z o.o.
ARTE – Metal Style Polska Sp. z o.o.
Trade & Consult Ltd. Sp. z o.o.
2 K System Sp. z o.o.
Wydawnictwa Akcydensowe S.A.
ALTVATER SULO POLSKA Sp. z o.o.
D.i.L.L. Nieruchomości Sp. z o.o.
STORA ENSO RECYCLING Sp. z o.o.
GBS – General Banking Services Sp. z o.o.
Clipper Sp. z o.o.
BASE Sp. z o.o.
Jes Energy Sp.z o.o.
RONDO Sp. z o.o.
tse Laser Ligt & Sound Sp. z o.o.
Sigma International (Poland) Ltd Sp.z o.o.
Konsmetal – Poltrezor SJ
Fenix – Metal – BHZ Sp. z o.o.
Jakra Corporation Sp. z o.o.
Leszek i Agata Sp. z o.o.
Seen Distribution Sp. z o.o.
PHILIPS POLSKA Sp. z o.o.
NOBIPHARM Sp. z o.o.
HRK Partners S.A.
Konsmetal Alians Sp. z o.o.
SAP POLSKA Sp. z o.o.
Aqurat Sp. z o.o.
LANG TEAM Sp. z o.o.
Dom Towarowy Bracia Jabłkowscy S.A.
Asekuracja Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Specjalistyczne
Geoclima Sp. z o.o.
Jes – Comex Sp. z o.o.
BUD – KLIM Sp. z o.o.
SCHINDLER POLSKA Sp. z o.o.
SPS Handel S.A.
ISP (Polska) Sp. z o.o.
Biuro Projektów METROPROJEKT Sp. z o.o.
BBR Polska Sp. z o.o.
NAUTILUS Sp. z o.o. Przeds. Technik Basenowych i Ogrzewczych
MARCAN Sp. z o.o.
Jarpol S.A. Budownictwo Drogowe
ERGIS – EUROFILMS S.A.
UNION INVESTMENT Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Krevox Europejskie Centrum Ekologiczne Sp. z o.o.
Kompas Poland Sp. z o.o.
NORAUTO POLSKA Sp. z o.o.
Yit Poland Sp. z o.o.
Fellowes Polska S.A.
PKP Intercity Sp. z o.o.
GLAXOSMITHKLINE CONSUMER HEALTHCARE Sp. z o.o.
BUMAR Sp. z o.o.
REMONDIS Sp. z o.o.
SPORTS – TOURIST Sp. z o.o.
MULTIPUS Sp. z o.o. PPIUW
N&M Sp. z o.o.
PROZEMAK S.A. Przedsiębiorstwo Projektowania i Wyposażania Obiektów Przemysłowych
DECATHLON Sp. z o.o.
ADECCO POLAND Sp. z o.o.
EBM PAPST POLSKA Sp. z o.o.
UNIMOT EXPRESS Sp. z o.o.
MAS Sp. z o.o.
Graffiti Film Sp. z o.o.
JVC POLSKA Sp. z o.o.
STUDIO 1 Sp. z o.o.
B.M. POLSKA Sp. z o.o.
OTWARTY RYNEK ELEKTRONICZNY S.A.
AGC Flat Glass Polska Sp. z o.o.
MAG INSTAL Sp. z o.o.
ABS Polska Sp. z o.o.
Kol – Pol Sp. z o.o.
Maxy Import – Export Sp. z o.o.
Agencja Promocji Inwestycji Sp. z o.o.
BDO NUMERICA Sp. z o.o.
Eko – Punkt Organizacja Odzysku S.A.
Seregni Printing Group Sp. z o.o.
STUDIOTECH POLAND Sp. z o.o.
Esco – Polska Sp.z o.o.
Ma – Je – R Sp. z o.o.
Trakcja Polska S.A.
M.T.L. MAXFILM Sp. z o.o.
Triumph International (Polska) Sp. z o.o.
Inkom Instruments Co W.Kuliński & R.Kłosiński S.J
Schubert Music Publishing Sp. z o.o.
KOMSTER Sp.z o.o.
Krajowy Depozyt Papierów Wartościowych S.A.
Omnibus S.J.
Trust Polska Sp. z o.o.
POLIXEL S.A.
GLHL Sp. z o.o.
Lamibed Electronics Sp. z o.o.
GSK Commercial Sp. z o.o.
Wasbruk Sp. z o.o.
Komex Sp. z o.o.
Nordson Polska Sp. z o.o.
MARWOKAT Sp. z o.o.
Giełda Papierów Wartościowych S.A.
EKO – BHL Sp. z o.o.
Samuelsons Polska Sp. z o.o.
DF EXPRESS Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Geodezyjne i Geologiczno – Fizjograficzne GEOPROJEKT Sp. z o.o.
Mera – Pnefal SA
Schenck Process Polska Sp. z o.o.
BIOARCUS Sp. z o.o.
Baterie Przemysłowe Sp. z o.o.
GLOB MEDIA Sp. z o.o.
Norpe Polska Sp. z o.o.
Sika – Poland Sp.z o.o.
Invest Decor Development Sp.z o.o.
TECHNOKABEL S.A.
ITT FLYGT Sp.z o.o.
Arysta LifeScience Sp. z o.o.
Exna – Pol Sp.z o.o.
PH OMNIS S.J.
ELEKTROPROJEKT S.A.
INTER GLOBUS Sp. z o.o.
Agencja Telewizyjna ZOOM S.J.
POLMAX S.A.
Lawal Sp.z o.o.
Foko Sp. z o.o.  PTH
RADIO ZET Sp. z o.o.
AUTOGUARD S.A.
SOKOŁÓW – EXPORT Sp. z o.o.
NORDIS POLSKA Sp. z o.o.
Amefa Polska Sp. z o.o.
Royal Club Sp. z o.o.
Promesa Plus Sp. z o.o.
ANDRA Sp. z o.o.
McDonald's Polska Sp.z o.o.
ICH Center S.A.
Euler Hermes Zarządzanie Ryzykiem Sp. z o.o.
Ales Groupe Polska Sp. z o.o.
Consulting Company WZ Sp. z o.o.
Spółdzielnai Pracy MPW – MED Instruments
A.P.N.  PROMISE Sp. z o.o.
Beverly Hills Video S.A.
C.Olsen Trading Sp. z o.o.
Polski Związek Motorowy HOLDING Sp. z o.o.
BUM Sp. z o.o.
Sienkiewicz Mat – Bud Sp. z o.o.
Centrum Promocji Informatyki Sp. z o.o.
WECO – AIRCARGO Sp. z o.o.
Secura BC Sp. z o.o.
COMMERCIAL UNION POLSKA Towarzystwo Funduszy Inwestycyjnych S.A.
Pezetel Aviation Sp. z o.o.
PZT – INWESTEL S.A.
SAWEX Sp. z o.o.
Higiena Sp. z o.o.
MARVIPOL SA
Kleen – Tex Polska Sp. z o.o.
Service -Pharma Sp. z o.o.
Accenture Services Sp. z o.o.
Agencja J.A.R Sp. z o.o. Spółka Komandytowa
Polimar 8 Sp. z o.o.
Polski Koncern Mięsny Duda S.A.
WIELAND POLSKA Sp. z o.o.
ToRoPol Sp. z o.o.
EM & EM S.J.
COMESA Polska Sp. z o.o.
Sintac – Polska Joint Venture Sp. z o.o.
Business Travel Club Sp. z o.o.
MIESZKO S.A. Zakłady Przemysłu Cukierniczego
Zakład Automatyki ZREMB WARSZAWA Sp. z o.o.
Qumak Sekom S.A.
Gratenau Chemicals Polska Sp. z o.o.
Trade Trans Sp. z o.o. Przeds. Spedycyjne
Allianz Polska S.A. Powszechne Towarzystwo Emerytalne
EurotaxGlass's Polska Sp. z o.o.
Auto – Max S.J.
ANSER Sp.z o.o. Zakłady Chemiczne
Volta Sp. z o.o.
LABIMEX Sp. Handlu Zagranicznego  z o.o.
PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.
OTICON POLSKA Sp. z o.o.
DIPARLUX Magnon – Jabłońska Gabriella
LEASEPLAN FLEET MANAGEMENT POLSKA Sp. z o.o.
GTC Galeria Kazimierz Sp. z o.o.
Auto Viva Sp. z o.o.
Formica Sp. z o.o.
Millroy S.J.
Wodpol Sp. z o.o.
ARD Instal Sp. z o.o.
PW Arkadia Sp. z o.o.
HTG Polska Sp.z o.o.
INEX Sp. z o.o. Spółdzielcze Przeds. Handlu Zagranicznego
Roto Frank Okucia Budowlane Sp.z o.o.
Pavonique Sp. z o.o.
Uni – Chem Sp. z o.o.
Sykomat Sp. z o.o.
Axima Services Sp. z o.o.
PGE – ELECTRA S.A.
Guss – Ex Sp. z o.o.
Inwestycje Alternatywne Profit S.A.
MSI Partner Sp. z o.o.
TELEFON 2000 Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Produkcyjne Projektowo-Wdrożeniowe
Libra Polska Sp.z o.o.
S.P.S. TRADING Sp. z o.o.
Polsat S.A. Powszechne Towarzystwo Emerytalne
Rothenberger – Polska Sp. z o.o.
TAJ S.J.
Składnica Importowa Artykułów Przemysłowych Samopomoc Spółdzielnia Osób Prawnych
Janex S.J.
HELLA POLSKA Sp. z o.o.
ATLANT – SERVICE Sp. z o.o.
ZENTIVA PL Sp. z o.o.
Profi – Parkiet Sp. z o.o.
ENPOL Sp. z o.o.
DB Projekt Sp. z o.o.
Radio Dla Ciebie S.A. Polskie Radio – Regionalna Rozgłośnia w Warszawie
ONDULINE Materiały Budowlane Sp z o.o.
NORDMANN RASSMANN Polska Sp. z o.o.
Nowa Era Sp. z o.o.
POL – ASSISTANCE Sp. z o.o.
BOREALIS POLSKA Sp. z o.o.
Semicon Sp.z o.o.
KE – Burgmann Poland Sp. z o.o.
Technika Sp. z o.o.
DCG S.A.
Mlekomat S.J.
Curtis DEVELOPMENT Sp. z o.o.
GATX Rail Poland Sp. z o.o.
Image Recording & Solution Sp. z o.o.
Biuro Planowania Rozwoju Warszawy S.A.
Solveco Sp. z o.o.
Tim Outsourcing Sp. z o.o.
INNSOFT Sp. z o.o.
Tefim Sp.z o.o.
UNITED INTERNATIONAL PICTURES Sp. z o.o.
Spółdzielnia Mieszkaniowa STROP
AUTOPOLMOZBYT Sp. z o.o.
FIRE – MAX Sp. z o.o.
EBRO TRADE Sp. z o.o.
Mokotowska Fundacja Warszawianka – Wodny Park
MARIMPEX MACHINERY Sp. z o.o.
Tramwaje Warszawskie Sp. z o.o.
Sobtrade Sp. z o.o.
SPOŁEM WSS Wola
DUKIEWICZ S.J. Dealer Fiat, Alfa Romeo
Dom – Max Sp. z o.o.
Vatt – Invest Sp. z o.o.
BAKALLAND S.A.
ZPR SA
Agencja Ochrony Skorpion Security Sp. z o.o.
PERFECTA AUDIT SERVICES Sp. z o.o.
TRANSLIST Sp. z o.o.
Korporacja Radex Nieruchomości S.A.
ERGON Szymański i Synowie Sp. z o.o.
ALBA – SERVICE Sp. z o.o. Przeds. Usług Technicznych
Koree Sp. z o.o.
Sparrow Sp. z o.o.
Asstra Polska Sp. z o.o.
Hit – Car Sp. z o.o.
British Sugar Overseas Polska Sp. z o.o.
Mar – Med Sp. z o.o.
BOGOTA FILM Sp. z o.o.
POL – MOT Holding S.A.
Agrocon S.J.
Handlowa Spółdzielnia Pracy Hala Targowa Wola
Telsar Sp. z o.o.
DEVELEY IMMOBILIEN Sp. z o.o.
MARSH Sp. z o.o.
ATLAS TRAVEL INTERNATIONAL SERVICES Sp. z o.o.
Inter – Construction Sp. z o.o.
Mundoprint Sp. z o.o.
ATRIUM TOWER Sp. z o.o.
Lift Components Sp. z o.o.
STI STUDIO FILMOWE Sp. z o.o.
IDG POLAND S.A.
Deloitte Doradztwo Podatkowe Sp. z o.o.
MEDAGRO International Sp.z o.o.
Polski Związek Łowiecki
STEKOP S.A. Zakład Pracy Chronionej
OPTIMEDA Sp. z o.o.
MAZOWIECKA AGENCJA HANDLOWA SPOŁEM Sp. z o.o.
PROMAT TOP Sp. z o.o.
SUROWCE MINERALNE Sp. z o.o.
Biuro Ochrony Osób i Mienia PERSONA Sp. z o.o.
ZBW Elektronika Sp.z o.o.
Biuro Podróży i Turystyki Almatur – Polska S.A.
Venturi Sp.z o.o.
Inwestel Sp. z o.o.
CT CREATIVE TEAM S.A.
Saga Auto Sp. z o.o.
RABB KARCHER PROJECT Sp. z o.o.
CDS Sp.z o.o.
Agencja Rezerw Materiałowych
HYUNDAI MOTOR POLAND Sp. z o.o.
Auto – Blak Sp. z o.o.
GALENUS Farmaceutyczno – Chemiczna Spółdzielnia Pracy
GAS – TRADING S.A.
PKP Energetyka Sp. z o.o.
Polvis PPHU Sp. z o.o.
Alfa – Intel Sp.z o.o.
Stratosfera Sp. z o.o.
Ergosystem S.J.
Candela Sp. z o.o.
EXPAK Sp. z o.o.
BAKACHEM Sp. z o.o.
DEKORATOR Sp. z o.o.
BWT POLSKA Sp. z o.o.
DUPONT POLAND Sp. z o.o.
COGNIS POLSKA Sp. z o.o.
POSNET POLSKA S.A.
PH Arcer Sp. z o.o.
Santorini S.J.
RAM – WENT S.J.
ATLANTIC Sp. z o.o.
SCHENKER Sp. z o.o.
Technograf S.A. PHU
SCHUTZ POLSKA Sp. z o.o.
BP TECHEM S.A.
Polpharma Biuro Handlowe Sp. z o.o.
A – R Shopping Centers Partners Sp. z o.o. – Poznań Sp. kom.
ILWRO J.V. Sp. z o.o.
COLEMAN INTERNATIONAL Sp. z o.o.
Stalgast Sp.z o.o.
Platige Image Sp. z o.o.
Energotechnika Sp. z o.o.
Cemat Silicon S.A.
Ortocentrum Sp. z o.o.
IMAGIS SA
ANIMAL – TRADE Sp. z o.o. BHT
MC DIAM Sp. z o.o.
SANUI Sp. z o.o.
Zakład Doskonalenia Zawodowego
Protea Polska Sp. z o.o.
SMYK Sp. z o.o.
Lindner Polska Sp. z o.o.
RADWAR S.A. Centrum Naukowo Produkcyjne Elektroniki Profesjonalnej
SELS  S.J.
AGRO-PARTNER Sp.  zo.o.  Przedsiębiorstwo Rozwoju Techniki Rolniczej
PROFIX Sp. z o.o.
MEXEM Sp. z o.o.
A – R Shopping Centers Partners Sp. z o.o. – Marki Sp. kom.
CONECTA Sp. z o.o.
SE-MAR S.J.
Load – Lok Polska Sp. z o.o.
Konsmetal Sp. z o.o.
Ren But Sp. z o.o.
ENERGOPROJEKT – WARSZAWA S.A. Biuro Studiów i Projektów Energetycznych
OTIS Sp. z o.o.
HALO SYSTEM Sp. z o.o.
INTRACO S.A.
B&T DISTRIBUTION Sp. z o.o.
PEKAO PIONEER Powszechne Towarzystwo Emerytalne S.A.
ROCHSTAR  Sp. z o.o.
CD Projekt Sp. z o.o.
MEMBR International Poland -Polskie Biuro Badań Marketingowych Sp. z o.o.
BARCO Sp. z o.o.
STARCOM Sp. z o.o.
SAWA – TAXI Sp. z o.o.
Toyota Leasing Polska Sp.z o.o.
A – R Shopping Centers Partners Sp. z o.o. – Czeladź Sp. kom.
Volkswagen Serwis Ubezpieczeniowy Sp. z o.o.
Grast & MTB Sp. z o.o.
A. Tokaj i D. Person i Wspólnicy Sp. Komandytowa
BAGORIA – MOTREX Sp. z o.o.
Medinco Sp. z o.o.
Eiffage Polska Sp. z o.o.
BESTCON Sp. z o.o. PPBH
LUMENA S.A.
POLYPHARM S.A.
CERTUS Sp. z o.o. Agencja Ochrony Mienia
METROPOL 2 Sp. z o.o.
SEKA S.A.
G+J Gruner + Jahr Polska Sp.z o.o. & Co         Spółka Komandytowa
MERCOR – POLAND Sp. z o.o.
TRODAT POLSKA Sp. z o.o.
Arko Sp. z o.o.
Instytut Techniki i Technologii Specjalnych Sp. z o.o.
Spółdzielnia Mieszkaniowa Placówka 2
Warszawska Fabryka Farb Graficznych S.A.
B&D HOTELS S.A.
Rem – Tech S.J.
Igus Sp. z o.o.
Gebo Polska Sp. z o.o.
Falon –  Tech Sp. z o.o.
Trilacolor Sp. z o.o.
Instytut Maszyn Spożywczych Sp. z o.o.
ArcelorMittal Warszawa Sp. z o.o.
ING COMMERCIAL FINANCE POLSKA S.A.
Host Warsaw Sp. z o.o.
Wydawnictwo WIEDZA I PRAKTYKA Sp. z o.o.
Berlin- Chemie Menarini Polska Sp. z o.o.
Weco – Travel Sp. z o.o.
Peter Nielsen & Partners Law Office Sp.Komandytowa
Wydawnictwo Amber Sp. z o.o.
BETA Sp. z o.o.
Marciniuk i Wspólnicy Sp.z o.o. Spółka Doradztwa Podatkowego
Pader Sp. z o.o.
Target Group Sp. z o.o.
ELCO – EXIM S.J.
CERACO UBP Sp. z o.o.
STO ISPO Sp. z o.o.
ARKEMA Sp. z o.o.
NOM Niezależny Operator Międzystrefowy Sp. z o.o.
TECH DATA Polska Sp. z o.o.
SEB Towarzystwo Funduszy Iwestycyjnych S.A.
FIDES 2 Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Hotelarsko Turystyczne Sp. z o.o.
LEDIBERG Sp. z o.o.
DuPont Performance Coatings Polska sp. z o.o.
FOSTER WHEELER ENERGIA POLSKA Sp. z o.o.
Landis + Gyr Sp.z o.o.
ATM S.J.
Technodiament Sp.z o.o.
Kathrein Poland Sp. z o.o.
GTECH EASTERN EUROPE Sp. z o.o.
HBO POLSKA Sp. z o.o.
NOWY ŚWIAT S.A. Centrum Bankowo Finansowe
Vattenfall Heat Poland S.A.
METRO WARSZAWSKIE Sp. z o.o.
Konica Minolta Business Solution Polska Sp. z o.o.
TIME S.A.
EL- System Sp. z o.o.
Locim Sp. z o.o.
Atel Polska Sp. z o.o.
Anpol S.J.
Gastromedia Sp. z o.o.
Tani Dom Sp. z o.o.
BAKS Sp. z o.o.
Cynel – Unipress Sp.z o.o.
Spółdzielnia Mechaników SMS
CARGOFORTE Sp. z o.o.
DSA Sp. z o.o.
HECTOR Sp. z o.o. Centrum Szkoleniowe
Belinwest Polska Sp. z o.o.
Argodom Group Sp. z o.o.
Simple Creative Producents Sp. z o.o.
ACTIVEWEB Sp. z o.o.
Strautmann Polska Sp. z o.o.
PKP INFORMATYKA Sp. z o.o.
ELEWARR Sp. z o.o
ELMET Sp. z o.o.
Xerox Polska Sp.z o.o.
Dynamic Sp. z o.o.
Korporacja Inicjatyw Gospodarczych Sp. z o.o.
Akpa Polska Press Sp. z o.o.
OMC Industrial Sp. z o.o.
Betako Sp. z o.o.

42  Radom

Protor Merkury S.J.
Konsorcjum ATS S.J.
RO.SA – BUD PPHU
Sneik S.J.
Autoryzowana Stacja Obsługi Toyota S.C.
APM Hurtownia Wyrobów Metalowych S.J.
Chip Komputerowy S.J.
ITS A. Michalczewski
INSTYTUT TECHNOLOGII EKSPLOATACJI – PIB
Kliwent PPHU Sp. z o.o.
PEWEL Sp.z o.o. PPHU
Technet Sp. z o.o.
PZM Vimex S.A.
Duncan Sp. z o.o.
TS Polska Sp. z o.o.
Instalart Sp. z o.o.
ŁUCZ – BUD Sp. z o.o. PHUB
Chemoremont Sp. z o.o.
ZREMBUD Sp. z o.o.
PRIME Sp. z o.o. Przeds. Rekonstrukcji i Modernizacji Energetyki
KOMBUD S.A. Zakłady Automatyki
BRAMAR S.J.
PPUH Interbud Sp. z o.o.
BAZAR S.J. PH
Niepubliczny Zakład Opieki Zdrowotnej ŚRÓDMIEŚCIE 1 Sp. z o.o.
KOMBUD Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Realizacji Budownictwa
MIKROMEX Sp. z o.o.
PEPE Sp. z o.o.
Zakład Usług Ciepłowniczych Termix Sp. z o.o.
Leszcz S.J.
PW Mera S.J.
MNI Telecom Sp. z o.o.
PRECISION MACHINE PARTS POLAND Sp. z o.o.
PROTOR Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wdrażania Innowacji
PKS Ratrans Sp. z o.o.
Rolno – Spożywczy Rynek Hurtowy S.A.
ELTAST Sp. z o.o. Centrum Zaopatrzenia Energetyki
ICAR Sp. z o.o.
TEBUD S.J. PW
Wodociągi Miejskie w Radomiu Sp.z o.o.
RADPEC S.A. Radomskie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej
ZUTER S.A. ZAKŁAD USŁUG TECHNICZNYCH I RECYKLINGU
PHP Polski Tytoń S.A.

36  Płock

Zbigniew Rola i Spółka Przedsiębiorstwo Usług Technicznych IZOTECHNIK Sp. z o.o.
PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNE HANDLOWO-USŁUGOWE HURTOWNIA ELEKTROTECHNICZNA AMPER S.J.
Prywatne Przedsiębiorstwo Budowlane Alpex S.J. M.Skrętowski
MERKURY Sp. z o.o.
PPU Konkret S.J.
WERESZCZYŃSKI Przedsiębiorstwo Instalacyjno – Usługowe
Przeds. Inżynierii Sanitarnej S.J.
ARKADIUSZ WAŁĘSA, KRZYSZTOF RYBICKI, LECH MALARA SPÓŁKA JAWNA
Państwowa Wyższa Szkoła Zawodowa w Płocku
BUDMAT Bogdan Więcek
Tekobud S.J.
OŚRODEK BADAWCZO-ROZWOJOWY PRZEMYSŁU RAFINERYJNEGO S.A.
Comestero Polska Sp. z o.o.
Zakad Energetyczny Płock – Centrum Wykonawstwa Specjalistycznego Sp. z o.o.
MOSTOSTAL Płock S.A.
CENTROMOST Stocznia Rzeczna w Płocku Sp. z o.o.
POLPETRO S.A.
Płockie Przedsiębiorstwo Robót Mostowych SA
PETRO WODKAN Sp. z o.o.
BUDMAT AUTO Sp. z o.o.
ZEP – INPRO Sp. z o.o.
Budomat Sp. z o.o. Grupa Polskie Składy Budowlane
PUH Sp. z o.o. – Grupa SBS
Basell Orlen Polyolefins Sp. z o.o.
Petro – Instal Sp. z o.o. Przeds. Instalacyjne
Polomarket – Detal Sp. z o.o.
Hurtownia MARPOL S.J.
Przedsiębiorstwo Robót Drogowych w Płocku S.A.
Operator Logistyczny Paliw Płynnych Sp. z o.o.
Alpivar S.J.
Rom – Tex S.J.
Geoinf S.J.
Auto Forum Sp. z o.o.
Mercomp Płock Sp. z o.o.
Softhard S.A.
POLPAIN – WANDA Sp. z o.o.

30  Piaseczno

Dalmec Polska Sp. z o.o.
Sarantis Polska SA
Elesa + Ganter Polska Sp.z o.o.
SOLVAY PHARMA Sp. z o.o.
K Invest Sp. z o.o.
ADEXTRA SA
Konsbud Hi – Fi Sp. z o.o.
ALCAR POLSKA Sp. z o.o.
Forklift Sp. z o.o.
Mak Dom Sp. z o.o.
POL-AQUA S.A. Przedsiębiorstwo Robót Inżynieryjnych
C.T. Service Sp. z o.o.
Hunnebeck Polska Sp. z o.o.
Thyssenkrupp Xervon Polska Sp. z o.o.
REYNAERS POLSKA Sp. z o.o.
Rowiński – Wajdemajer Sp. z o.o.
GUMO – HURT S.J.
KISAN Sp. z o.o. PTH
SPOŁEM PSS w Piasecznie
HB Polska Sp. z o.o.
Vizard Sp. z o.o. PPHU
B & J Autotransport S.J.
DACPOL Sp. z o.o.
BISK S.A.
COREX Sp. z o.o.
MAWEL Sp. z o.o.
POLDOM Sp. z o.o.
PUP HOLBEX Sp.z o.o.
Cintamani Poland S.J.
TERMO SCHIESSL Sp. z o.o.

27  Siedlce

Sanbud S.J.
MET – SPOS S.J.
PHU Fatima S.J.
PUB Romar S.J.
Centrum Budowlane BOJPOL S.J.
DELTA SPORT WRONA S.J.
FREZPOL Sp. z o.o. PHU
Altrad- Mostostal – Montaż Sp. z o.o.
PEC SERWIS Sp. z o.o.
LEVEL Sp. z o.o. Przeds. Geodezyjno-Projektowe
CEMHURT Sp. z o.o.
Transbol Sp. z o.o.
Międzywojewódzka Usługowa Spółdzielnia Inwalidów
ARCHE S.A.
Korporacja SEDPOL Sp. z o.o.
Auto S Centrum Usługowo – Handlowe Sp.z o.o.
AGES S.J.
Trans – Gaz Polska  Sp. z o.o.
Meblat S.J.
DROSED S.A.
Renpol Sp.z o.o.
REAL S.A.
Przedsiębiorstwo Energetyczne w Siedlcach Sp. z o.o.
Investbud S.J.
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
SPOŁEM PSS w Siedlcach
Zakład Mechaniczny PZL WOLA w Siedlcach Sp. z o.o.

22  Łomianki

PW MS – Ortis Produkt S.J.
MARK – BUD Kowalski i Spółka S.J.
BPW POLSKA Sp. z o.o.
BERGERAT MONNOYEUR Sp. z o.o.
Florpak Sp.z o.o.
KLIMA BIS S.J.
Elmis – Invest Sp. z o.o.
Eneria Sp. z o.o.
Fauche Polska Sp. z o.o.
WEBASTO PETEMAR Sp. z o.o.
Oro Di Napoli Sp. z o.o.
Arma – San S.J.
LONGIN BIELAK Sp. z o.o.
Broplast – Cukry Sp. z o.o.
MINIMAX POLSKA Sp. z o.o.
WITTCHEN Sp. z o.o.
Koloryt Plus Sp. z o.o.
Brita Polska Sp. z o.o.
MAROLEX Sp. z o.o.
Elproma Elektronika Sp.z o.o.
Bohler Uddeholm Polska Sp. z o.o.
Bargo Sp. z o.o.

19  Pruszków

Mega Twarowska i S-ka S.J.
PHU Kruszywo S.J.
BMTI Polska Sp. z o.o.
TEKA POLSKA Sp. z o.o.
ASO.net Sp. z o.o.
Spółdzielnia Pracy Techniprot
WODROL PRUSZKÓW S.A.
ST – Majewski Spółka Akcyjna Sp. Komandytowa
North Coast S.A.
AGED Sp. z o.o.
Dedra – Exim Sp. z o.o.
KORAB Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Inżynieryjne
DROGOMEX  Sp. z o.o.
Otrans Sp. z o.o.
MASFALT Sp. z o.o.
Drewno Centrum Sp. z o.o.
Terbud Izolacje Budowlane Sp. z o.o.
Werkpol Piłka S.J.
SASCO Sp. z o.o.

18  Ostrołęka

Starglass PPHU Ltd Sp. z o.o.
Przeds. Budowlane Pabich Sp. z o.o.
BETON-STAL OSTROŁĘKA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Budowy Elektrowni i Przemysłu
Energa Elektrownie Ostrołęka S.A.
Mega – Krusz S.J.
PPU Mabit Sp. z o.o.
AGRO – BUD Sp. z o.o.
Polskie Szyby Termoizolacyjne Sp. z o.o.
IN – BUD Sp. z o.o. PU
Przedsiębiorstwo Budownictwa Komunalnego Sp. z o.o.
JZP S.J.
ELEKTROTERMEX Sp. z o.o.
Apteka Klemer Sp. z o.o.
Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
OSCAR Sp.z o.o.
Ostrołęckie Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp. z o.o.
Zakłady Mięsne PEKPOL OSTROŁĘKA S.A.
Stora Enso Poland S.A.

13  Raszyn

WILO POLSKA Sp. z o.o.
Videojet Technologies Sp. z o.o.
Rheana Sp. z o.o.
NAC Sp.z o.o.
GAJA Sp. z o.o.
HELLMANN WORLDWIDE LOGISTICS Sp. z o.o.
Trutek Fasteners Sp. z o.o.
Berfin Sp. z o.o.
Tenex Sp. z o.o.
Beijer Ref Polska Sp.z o.o.
KARISMA Sp. z o.o.
FESTO Sp. z o.o.
Agie Charmilles Sp. z o.o.

12 Mińsk Mazowiecki

Piekarnia Małopolska S.J.
Trans – Met S.J.
Przedsiębiorstwo Budowy Dróg i Mostów Sp. z o.o.
Mazowieckie Mosty Sp. z o.o. Przeds. Budownictwa Lądowego
BUDOPOL S.A. Przedsiębiorstwo Gospodarki Maszynami Budownictwa
Zakłady Naprawcze Taboru Kolejowego Mińsk Mazowiecki S.A.
STYROPMIN Sp. z o.o. PPUH
MECHANIKA Sp. z o.o.
MIRO Sp. z o.o. PPUH
Minbud S.J.
Ruta S.J.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

12 Piastów

Multidekor S.J.
Iron Mountain Polska Sp. z o.o.
R.Tec – Polska Sp. z o.o.
HALSYSTEM Sp. z o.o.
ZAP SZNAJDER BATTERIEN S.A.
Eurorent Sp. z o.o.
CENTRUM KLIMA Sp. z o.o.
Escada S.J.
NIJHUIS WATER POLSKA Sp. z o.o.
AWAK Sp. z o.o.
ASMET S.A.
JBT S.J.

11 Michałowice

Boccard Polska Sp. z o.o.
Anda S.J. PPHU
PROFIT J.B.M. Sp. z o.o.
Slandi Sp.z o.o.
Jannel Company Mincetr i Spółka Polska S.J.
A.B. Berren – Handlowy Sp. z o.o.
PROBIKE S.A.
TESTMER WARSZAWA S.A.
PUNTO PRUSZYŃSKI Sp. z o.o.
SUPER POWER Sp. z o.o.
Auto Wimar Centrum Sp. z o.o.

10 Ciechanów

Elmal Technika Grzewcza S.J.
GRYF S.A. Przedsiębiorstwo Wydawniczo-Poligraficzne
Stacja Paliw Hornet S.J.
Przedsiębiorstwo Robót Wodno – Inżynieryjnych MELWOBUD Sp. z o.o.
Wojewódzkie Przeds. Usług Inwestycyjnych Sp. z o.o.
LUKA Sp. z o.o. Wytwórnia Przekładni Zębatych
Durlin East Europe Sp. z o.o.
Zakład Komunikacji Miejskiej  w Ciechanowie Sp. z o.o.
Zakład Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Foga Polen Sp. z o.o.

10  Ożarów Mazowiecki

KELLER POLSKA Sp. z o.o.
WARSZAWSKI ROLNO – SPOŻYWCZY RYNEK HURTOWY S.A.
Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna
Rex Glass S.J.
Polska Izba Ogrodnicza Hortpol Sp. z o.o.
FPK Sp. z o.o.
Spotline S.J.
WB Electronics Sp. z o.o.
SILVI – COLA FIRMA HANDLOWA Sp. z o.o.
Brial Sp.z o.o.

9  Wołomin

POTOFI S.J.
Usługi Transportowe R.K.T. Banaś S.J.
ALBUD S.J.
FH Marpol Sp. z o.o.
DJCHEM CHEMICALS POLAND S.A.
ORPA S.J. Przedsiębiorstwo Budowlano – Drogowe
Huta Szkła – Wołczyńscy Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Komunalne Sp. z o.o.
Apteka Pod Globusem S.J.

8 Legionowo

ARS ALTMANN POLSKA Sp. z o.o.
Technox Technika Zamocowań S.J.
ACO Elementy Budowlane Sp. z o.o.
Koperfam Sp. z o.o.
PEGAS Sp. z o.o.
Społem PSS w Legionowie
Kazeina Polska Sp. z o.o.
LEGIONOWO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Wodno – Kanalizacyjne

8 Stare Babice

Graha Franciszek Teterycz
Printmax S.J. Daniel Kunysz Artur Szor
Mara Sp. z o.o.
Gea – Nova Sp. z o.o.
Oventrop Sp.z o.o.
WIKO COMPANY S.A.
Centrum Rozwojowo – Wdrożeniowe – TELESYSTEM – MESKO Sp. z o.o.
PLANTICO ZIELONKI Sp.z o.o.

7 Płońsk

FARBY MAESTRIA POLSKA Sp. z o.o.
Zakład Mleczarski Sp. z o.o.
Belimex Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Robót – Drogowo Mostowych Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej w Płońsku Sp. z o.o.
Maphond Hondra S.J.
Przedsiębiorstwo Wielobranżowe PALIMAX Sp. z o.o.

7 Wesoła

Elmas Sowa, Pawlak S.J.
Link Europa S.j.
LAKMEX Sp. z o.o.
TLC Łożyska S.J.
ELMARK AUTOMATYKA Sp. z o.o.
Watersystem Sp. z o.o.
Jadexim Sp. z o.o.

6 Błonie

Robson – Trans S.J.
PPHU Konrad S.J.
Białuty Rolnicza Spółdzielnia
JAWORSKI S.J. Suszarnia Warzyw
Hipo S.J.
Firma Karaszkiewicz Budownictwo Sp. z o.o.

6  Marki

Siegwerk Poland Marki Sp. z o.o.
Przeds. Budowlano – Telekomunikacyjne MBT Sp. z o.o.
Buchalter Skłodowcy S.J.
SECPOL Sp. z o.o.
Fomar Borg Automotive S.A.
Komandor Warszawa S.A.

6  Konstancin-Jeziorna

Metal Partner Sp. z o.o.
Eskimos SA
POLTOM S.J.
Klarwod Sp. z o.o.
Hermann Schwerter Polska Sp. z o.o.
Adaco Sp. z o.o.

6 Mława

Fast – Fol S.J.
PRDI S.A.
USKOM Sp. z o.o. Zakład Usług Komunalnych
MŁAWA S.A. Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej
PHUP AUTOSERVIS Sp. z o.o.
Towarzystwo Budownictwa Społecznego Sp. z o.o.

6 Nadarzyn

Intertec Polska Sp. z o.o.
SCANIA POLSKA S.A.
Weber Maschinentechnik Sp. z o.o.
ARTYKUŁY ŚCIERNE UTRATA BIS Sp. z o.o.
Paul Sp. z o.o.
Zakłady Tłuszczowe w Bodaczowie Sp. z o.o.

5 Garwolin

LECHPOL
SPZOZ Garwolin
ALVENA Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.
Elgis – Garbatko Sp. z o.o. Zakład Urządzeń Oświetleniowych i Elektrycznych

5 Mszczonów

Sercom Solutions Limited Sp. z o.o. Oddział w Polsce
Ergon Poland Sp. z o.o.
MOSTVA Sp. z o.o.
KERAMZYT Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Kruszyw Lekkich
Geotermia Mazowiecka S.A.

5 Otwock

Samodzielny Publiczny Szpital Kliniczny im. prof. Adama Grucy CMKP
Ismed S.J. Hurtownia Farmaceutyczna
Marsel Internatinal S.J.
A&B Sp. z o.o.
L. Pańkowiak – Labopak System Sp. Komandytowa

5 Sochaczew

PHU Tomprex S.J.
Sarens – Polska Sp. z o.o.
Budomat S.J.
ELIMER Sp. z o.o.
Centrum Handlowe Dobrzyńscy S.J.

5 Sokołów Podlaski

TOPAZ PHU
Segromet Sp. z o.o. Przeds. Przerobu Złomu Metali
Polsero Sp. z o.o.
PPHU GAMA S.J.
LYRECO POLSKA S.A.

5 Wólka Kosowska

Lin Shi Sp. z o.o.
Budomat Prus Spółka Jawna
SYSTEMAIR S.A.
Semih Sp. z o.o.
KAMIS – PRZYPRAWY S.A.

5 Wyszków

AR – MEL Sp. z o.o.
REXAM SZKŁO WYSZKÓW S.A.
PPH WODBUD S.A.
ELCOR Sp. z o.o. PUH
Gimex Sp. z o.o.

5 Żabia Wola

Techniart Sp. z o.o.
FINCO – STAL S.J.
Topsil S.J.
FINCO – STAL SERWIS Sp. z o.o.
FINCO – STAL PROFIL Sp. z o.o.

4 Gostynin

Przedsiębiorstwo Robót Drogowo-Budowlanych S.A.
PEKUM S.A.
Miejskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego w Gostyninie Sp. z o.o.
BUKALSKI & PEPŁOWSKI Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego

4 Izabelin

PPHU SKŁAD S.J.
Romix Company Sp. z o.o.
Nexus Polska Sp. z o.o.
Metrison Sp. z o.o.

4 Józefów

Dachplus – Bis S.J.
Chłodnictwo S.J. B. Sułkowski, A. Gągała, R. Gągała
SOLARIS OPTICS S.A.
Mobile Internet Services Sp. z o.o.

4  Nieporęt

LANTMANNEN UNIBAKE POLAND Sp. z o.o.
Anna S.J.
BIO – TECH Sp. z o.o.
Hi – Fi Sound Studio Sp.z o.o.

4 Przasnysz

Pamatrans S.J.
Miejski Zakład Gospodarki Komunalnej i Mieszkaniowej Sp. z o.o.
Przedsiębiorstwo Komunikacji Samochodowej S.A.
KROSS S.A.

4 Węgrów

Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp.z o.o.
Dombud – 3 S.J.
Przedsiębiorstwo Obrotu Zwierzętami Hodowlanymi
Meblomaster S.J.

4 Zielonka

Mar – Koks S.J.
MIR-BUD BIS SPÓŁKA JAWNA
Doka Polska Sp. z o.o.
PH PAKO S.J.

3 Brwinów

Meble Roja Sp. z o.o.
Eko-Mtk Sp. z o.o.
Elk – Tank S.J.

3 Janki

PLASTMO POLSKA Sp. z o.o.
IKEA RETAIL Sp. z o.o.
INTER IKEA CENTRE POLSKA S.A.

3 Karczew

PMG Play Sp. z o.o.
INVERTIM Sp. z o.o.
Multi Dekor Sp. z o.o.

3 Komorów

DOMEX – BIS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Innowacyjno – Budowlane
BEA CORPORATION Sp. z o.o.
Gaba 2 Sp. z o.o.

3  Kozienice

Wojtpol S.J.
Enap Sp.z o.o.
EP SERWIS  Sp. z o.o.

3  Lipsko

Fruktus S.J.
MLEKO Sp. z o.o.
KINGSPAN Sp. z o.o.

3  Łosice

Zakład Obsługi Rolnictwa Rolnaft i Wspólnicy S.J.
Wokas – Kopalnie Torfu Sp. z o.o.
LAKTOPOL-A Sp. z o.o. Zakłady Mleczarskie

3  Milanówek

Artex II SJ Krzysztof Wrocłwaski, Artur Szymczak
Milanbud S.J.
Milar Sp. z o.o.

3 Ostrów Mazowiecka

Carwar S.J.
ROLSTAL PAWŁOWSKI
Przeds. Budowy i Utrzymania Dróg Sp. z o.o.

3 Pułtusk

PPU ZAMBET SA
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej Sp.z o.o.
Przeds. Wodociągów i Kanalizacji Sp. z o.o.

3 Radzymin

SORAYA S.A.
CZ – POL Sp. z o.o.
MAX Sp. z o.o.

3 Sierpc

METAL – CARO – PLAST Sp. z o.o.
Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska
Danish Malting Group Polska Sp. z o.o.

3 Słupno

Bem Brudniccy S.J.
PONZIO POLSKA Sp. z o.o.
ENEL Sp. z o.o.

3 Warka

AGRO – KONARY Sp. z o.o.
PW Prima Sp.z o.o.
Przetwórnia Owoców i Warzyw S.A.

3 Wiązowna

MADEX S.J. Fabryka Kabli
Drukarnia Ellert Sp. z o.o.
Link  Sp. z o.o.

3 Żyrardów

Przedsiębiorstwo Gospodarki Komunalnej Żyrardów Sp. z o.o.
POLHUT Sp. z o.o. PHU
Przedsiębiorstwo Energetyki Cieplnej ŻYRARDÓW Sp. z o.o.

źródło: Instytut Lokalnego Biznesu

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *