Śląskie

Rozwój wbrew trudnej sytuacji gospodarczej na świecie

"Ostatnie lata działalności na rynku budowlanym obfitowały w rekordową liczbę realizowanych inwestycji. Dzięki umiejętności dostosowywania się pod indywidualne wymagania rynku liczba naszych kontrahentów rośnie",  twierdzi Edyta Pucharska, prezes BUDECON SA w Sosnowcu.

 

 

Edyta Pucharska, prezes BUDECON SA w Sosnowcu

Aktywna działalność na polskim rynku i stałe poszerzanie oferty i reagowanie na głosy klientów gwarantują dynamiczny rozwój naszej firmy.

Ostatnie lata działalności na rynku budowlanym obfitowały w rekordową liczbę realizowanych inwestycji. Dzięki umiejętności dostosowywania się pod indywidualne wymagania rynku liczba naszych kontrahentów rośnie, dzięki czemu nasza pozycja na rynku jest stabilna i ciągle się wzmacnia.

Zasadniczym celem firmy BUDECON jest tworzenie warunków do dalszego dynamicznego rozwoju. Wszystkie realizowane inwestycje traktowane są jako jeden z podstawowych priorytetów działalności spółki i siła napędowa dla dalszego rozwoju.

Naszym wielkim potencjałem jest wysoce wykwalifikowana kadra pracowników, która gwarantuje wysoka jakość usług i spełnienie oczekiwań  stałych i nowych klientów.

Nowe inwestycje i plany rozwojowe mają pomóc utrzymać tempo rozwoju wbrew trudnej sytuacji gospodarczej na świecie. W obecnych warunkach możliwe jest zwiększenie potencjału produkcyjnego i znaczące zwiększenie wydajności.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *