Udana Konferencja Lokalnego Biznesu Województwa Pomorskiego

ImageW Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Pomorskiego w Gdańsku 21  maja 2010 r. w Sali Herbowej w Urzędzie Marszałkowskim Województwa Pomorskiego wzięło udział 60 osób – prezesów dynamicznych i efektywnych firm, dynamicznych i  przyjaznych biznesowi banków spółdzielczych oraz wójtów gmin i burmistrzów miast przyjaznych biznesowi.

W uroczystości wziął udział Adam Leik, Wicemarszałek Województwa Pomorskiego, który wręczył statuetki i dyplomy wyróżnionym firmom, bankom i samorządom. 

Patronem Honorowym konferencji był Mieczysław Struk, Marszałek Województwa Pomorskiego. 

 

Firmy – duże zdjęcie

Przedstawiciele dynamicznych firm

Banki -duże zdjęcie

Przedstawiciele dynamicznych banków społdzielczych

Gepard Biznesu 2010 – duże zdjęcie

Gepard Biznesu 2010

Gepard Biznesu 2010 – duże zdjęcie

Gepard Biznesu 2010

Efektywna Firma 2008 – duże zdjęcie

Efektywna Firma 2008

UWAGA: Niektóre  zdjęcia można jeszcze powiększyć klikając w ikonę powiększenia, która pojawia się po kilkudziesięciu sekundach w prawym dolnym  rogu zdjęcia.

 

Lista uczestników konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Pomorskiego 21 maja 2010 r.
Lp.  Imię i nazwisko Funkcja
1. Dorota Janik BLUE MEDIA SA w Sopocie
2. Leszek Pękala Prezes Zarządu Gdańskich Zakładów Remontowo-Montażowych GZRM Sp. z o.o. w Gdańsku
3. Jan Grocholski Wiceprezes Zarządu Gdańskich Zakładów Remontowo-Montażowych GZRM Sp. z o.o. w Gdańsku
4. Roman Rybak Przedsiębiorstwo Robót Energetyczno – Budowlanych BUDREM w Luzinie
5. Grzegorz Miloch Przedsiębiorstwo Robót Energetyczno – Budowlanych BUDREM w Luzinie
6. Kazimierz Empel Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Budowlanego KOKOSZKI SA w Gdańsku
7. Krystyna Ciećkiewicz Właściciel AUSTENIT IMPORT S.J. w Gdańsku
8. Jacek Ciećkiewicz Właściciel AUSTENIT IMPORT S.J. w Gdańsku
9. Cyprian  Ciećkiewicz Właściciel AUSTENIT IMPORT S.J. w Gdańsku
10. Marek Kozera AUSTENIT IMPORT S.J. w Gdańsku
11. Marek Kunce ROLTOP Sp. z o.o. w Cedrach Małych
12. Arkadiusz Czapiewski ROLTOP Sp. z o.o. w Cedrach Małych
13. Ryszard Wróbel Prezes Zarządu  Przembud Gdańsk S.A. w Gdańsku
14. Edward Bednarski Prezes Zarządu  Przedsiębiorstwa Budownictwa Przemysłowego  CELBUD – PRZEMYSŁÓWKA Sp. z o.o. w Kwidzynie
15. Paweł Piechota Prezes Zarządu  Przedsiębiorstwa Robót Elektrycznych P&P Sp. z o.o. w Orlu
16. Ryszard Jopp Prezes Zarządu  Energa Elektrownie Słupsk Sp. z o.o. w  Słupsku
17. Adam Lipczyński Prezes Zarządu  LIPCZYŃSKI Sp. z o.o. w Sopocie
18. Jan Maciej Figiel Prezes Zarządu  Bibus Menos Sp. z o.o. w Gdyni
19. Kazimierz Ginter Właściciel  Zakładu Produkcji Materiałów Budowlanych inż. Kazimierz Ginter ZPCh w Chojnicach
20. Helena Krysik Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o. w Malborku
21. Dariusz Modzelewski Dyrektor ds.. Technicznych Przedsiębiorstwa Wodociągów i Kanalizacji w Malborku Sp. z o.o. w Malborku
22. Julian Zieliński Prezes Zarządu Elewacje SA  w Gdańsku
23. Marek Pomierski Prezes Zarządu WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. w Gdańsku
24. Romulad Daszuta WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. w Gdańsku
25. Magdalena Tywoniuk WUŻ Port And Maritime Services Ltd. Sp. z o.o. w Gdańsku
26. Piotr Kowalik Prokurent Polskiego Ratownictwa Okrętowego w Gdyni
27. Jan Malek Prezes Zarządu Zakładu Wielobranżowego RADIOLEX Sp. z o.o. w Pruszczu Gdańskim
28. Lucjan Jakubczak Prezes Zarządu Starogardzkiego Przedsiębiorstwa Budowlanego S-BUD SA w Starogardzie Gdańskim
29. Zdzisław Bahyrycz Pełnomocnik Zarządu ds. Kontaktów z Mediami CRIST Sp. z o.o. w Gdańsku
30. Kazimierz Poznański Prezes Zarządu FAMA Sp. z o.o. w Gniewie
31. Mirosław Baczul Zastępca Dyrektora Zakładu Usług Inżynierskich "ELDRO – FL" Sp. z o.o. w Gdańsku
32. Andrzej Jankowski Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Portowego SIEĆ Sp. z o.o. w Gdyni
33. Marek Szychowski Zakładu Ogólno – Budowlanego Maxbud S.J. w Redzie
34. Grażyna Szychowska Zakładu Ogólno – Budowlanego Maxbud S.J. w Redzie
35. Leszek Karasewicz EURO – KLIMA Sp. z o.o. w Gdańsku
36. Kazimierz Lewandowski Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa CEMET LTD. Sp. z o.o. w Gdańsku
37. Józef Łangowski Prezes Zarządu Spółdzielczego Gospodarstwa Rolnego w Brusach
38. Jadwiga Szcześniak Członek Zarządu Pomorskiego Przedsiębiorstwa Mechaniczno-Torowego Sp. z o.o. w Gdańsku
39. Zdzisława Kubicka Naczelnik Wydziału Finansowo-Księgowego Pomorskiego Przedsiębiorstwa Mechaniczno-Torowego Sp. z o.o. w Gdańsku
40. Izabela Kowalczyk GTW DREKAR Paweł Kasiarz w Rokitkach
41. Roman Jażdżewski Właściciel Zakładu Produkcji Kostki Brukowej P.P.H. "Kostbet" w Miszewku
42. Marek  Markowski Właściciel firmy Marken Systemy Antywirusowe w Gdyni
43. Witold Mierzejewski Specjalista ds. Marketingu  MTMG – MORSKI TERMINAL MASOWY GDYNIA Sp. z o.o. w Gdyni
44. Jacek Wegner Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pruszczu Gdańskim
45. Anna Baprawska Wiceprezes Zarządu Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie
46. Zenona Milczarek Wiceprezes Zarządu Powiślańskiego Banku Spółdzielczego w Kwidzynie
47. Sławomir Flissikowski Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Skórczu
48. Kazimierz Knasiak  Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Starogardzie Gdański
49. Janina Godlewska Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w  Łebie
50. Czesława Żak Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w  Łebie
51. Barbara Kapłon Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w  Bytowie
52. Eugenia Pokorska-Sawczuk Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Tczewie
53. Adela  Baranowska Prezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pucku
54. Małgorzata Dettlaff Wiceprezes Zarządu Banku Spółdzielczego w Pucku
58. Jolanta Ligmanowska Sekretarz Gminy Pelplin
55. Krzysztof Krzemiński Burmistrz Redy
56. Marek Rintz Burmistrz Pucka
57. Ryszard Szybajło Burmistrz Człuchowa
59.  Tadeusz Studziński Burmistrz Nowego Dworu Gdańskiego
60.  Halina Klińska Burmistrz Łeby
61.  Katarzyna Świątek Brzezińska Wydział Programów Rozwojowych i Współpracy Zagranicznej  Urzędu Miejskiego w Chojnicach

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *