Małopolskie

Oferta dla małopolskich Gepardów Biznesu 2009

{mosimage}Spośród 1952 firm z województwa małopolskiego, których kilkuletnie wyniki finansowe przeanalizowaliśmy, 1085 zasługuje na tytuł Gepard Biznesu 2009. Zapraszamy przedstawicieli tych firm na Konferencję Lokalnego Biznesu Województwa Małopolskiego 8 lipca 2010 r. w Krakowie oraz do reklamy w magazynie "Europejska Firma" nr 2/2010 dla Małopolski.

 

 Na Konferencję Loklanego Biznesu Województwa Małopolskiego 8 lipca 2010 r. w Krakowie zgłosiło się już ponad 30 osób.

Analizę wyników finansowych na zlecenie Instytutu Lokalnego Biznesu przeprowadziła Wywiadownia Handlowa InfoCredit.

Firmy, których średnia dynamika przychodów operacyjnych i zysku netto w latach 2006-2008 była wyższa niż 20 proc., uznajemy za Gepardy Biznesu 2009.  

Analiza wyników finansowych 1951 firm województwa małopolskiego w latach 2006-2008 

Artykuł o małopolskich Gepardach Biznesu – to duży plik PDF, otwiera się kilkadziesiąt sekund.

Program Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Małopolskiego

Cennik reklam w magazynie Europejska Firma dla Małopolski

 

Zgłoszenie udziału firmy w Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Małopolskiego

Nazwa firmy:………………………………………………………………………………..   
Adres: ………………………………………………………………………………………..   
NIP………………………………tel.:………………e-mail:…………………….………….
A.  Nasza firma zgłasza udział w Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Małopolskiego w  Krakowie  8 lipca 2010 r. w Hotel „Conrad” przy
ul. Josepha Conrada 37 następujących osób:

1………………………………………………………………………………………………..
2………………………………………………………………………………………………..
3………………………………………………………………………………………………..
i  zgadza się na zapłatę przelewem 300 zł netto za udział każdej z tych osób w wyżej wymienionej konferencji. Na konferencji przedstawiciele naszej firmy otrzymają dyplom dla niej i dla każdego uczestnika konferencji oraz prawo do posługiwania się wizerunkiem „Gepard Biznesu 2009”.
B. Nasza firma zamawia statuetkę „Gepard Biznesu” wraz z wygrawerowaną plakietką dla naszej firmy  w cenie 600 zł netto i prosi o wręczenie jej na wyżej wymienionej konferencji.
C. Nasza firma zamawia …. statuetki „Gepard Biznesu” wraz z wygrawerowaną plakietką w cenie 550 zł netto każda dla naszej firmy oraz następujących osób zasłużonych dla rozwoju firmy:
1………………………………………………………………………………………………..
2………………………………………………………………………………………………..
i prosi o wręczenie statuetek na wyżej wymienionej konferencji.

Niestety przedstawiciele naszej firmy nie mogą uczestniczyć w powyższej konferencji.
D. Nasza firma zamawia Pakiet Marketingowy Gepard Biznesu, obejmujący m.in. prawo do posługiwania się wizerunkiem „Gepard Biznesu 2009” oraz dwa dyplomy: jeden dla firmy, drugi dla wskazanej przez nas osoby z firmy (tą osobą jest:………………………………….) w cenie 300 zł netto i prosi o przesłanie pocztą.
E. Nasza firma zamawia statuetkę „Gepard Biznesu” wraz z wygrawerowaną plakietką dla naszej firmy  w cenie 600 zł netto oraz Pakiet Marketingowy Gepard Biznesu, obejmujący m.in. prawo do posługiwania się wizerunkiem „Gepard Biznesu 2009” oraz dwa dyplomy: jeden dla firmy, drugi dla wskazanej przez nas osoby z firmy (tą osobą jest:………………………………….) w cenie 300 zł netto i prosi o przesłanie pocztą.
F. Nasza firma zamawia …. statuetki „Gepard Biznesu” wraz z wygrawerowaną plakietką w cenie 550 zł netto każda dla naszej firmy oraz następujących osób zasłużonych dla rozwoju firmy:
1………………………………………………………………………………………………..
2………………………………………………………………………………………………..
oraz Pakiet Marketingowy Gepard Biznesu, obejmujący m.in. prawo do posługiwania się wizerunkiem „Gepard Biznesu 2009” oraz dyplomy: jeden dla firmy,  a kolejne dla wskazanych przez nas osób z firmy, w cenie 300 zł  i prosi o przesłanie pocztą.

Zgłoszenie prosimy odesłać mejlem na adres info@europejskafirma.pl lub faksem: (22) 77 14 200.

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *