Podkarpackie

Bank Spółdzielczy w Głogowie Małopolskim Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2009

ImageBank Spółdzielczy w Głogowie Małopolskim został Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2009. Jego klienci wypełnili we wrześniu  2009 r. 5 ankiet, w których średnia ocen banku to 5,4 punktów na 6 możliwych do zdobycia.

 

Firma CJ Blok Sp. z o.o. Rudzie Małej koło Rzeszowa przesłał list referencyjny, w którym czytamy:

"Od 2002 roku Bank Spółdzielczy w Głogowie Małopolskim jest oficjalnym partnerem firmy CJ Blok Sp. z o.o. w zakresie świadczenia usług finansowych. Mając na uwadze naszą wieloletnią współpracę pragniemy wyrazić swoje zadowolenie z profesjonalne obsługi bankowo-kredytowej.

Jesteśmy usatysfakcjonowani terminowością  realizacji zleceń płatniczych, elastycznością działania i pełną dyspozycyjnością pracowników banku.

Filarem współpracy w zakresie prowadzenia rachunku bankowego i realizacji zleceń płatniczych jest rekomendowany przez Bank Spółdzielczy system płatności elektronicznej Home Banking, który gwarantuje bieżącą kontrolę stanę rachunku, co w efekcie umożliwia szybkie i efektywne zarządzanie finansami przedsiębiorstwa.

Od 2003 r. firma CJ Blok korzysta również z obsługi kredytowej Banku Spółdzielczego  w Głogowie Małopolskim. Obszarem wsparcia finansowego jest działalność bieżąca (kredyt obrotowy) oraz inwestycyjna (kredyt na zakup linii technologicznej Rekers).

Realizowana przez bank polityka kredytowa przedsiębiorców opiera się nie tylko na analizie sprawozdań finansowych, ale także na naocznej ocenie sytuacji majątkowej firmy.

Doświadczenie pracowników banku gwarantuje szybkość działania w zakresie podejmowania decyzji kredytowych oraz indywidualną, nieszablonową ocenę sytuacji finansowej przedsiębiorcy.

Życząc dalszych sukcesów w prowadzonej działalności, firma CJ Blok wyraża uznaniu za pełny profesjonalizm i rzetelność Banku Spółdzielczego  w Głogowie Małopolskim.

Z pełną odpowiedzialnością polecamy go jako wiarygodnego i solidnego partnera w interesach.

Podpisali:

Waldemar Rękas, Dyrektor Fabryki, Członek Zarządu

Henryk Wojturski, Prokurent, Główny Księgowy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *