Wielkopolskie

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2011

ImageBank Spółdzielczy w Gnieźnie został Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2011. Jego klienci wypełnili w lutym 2011 roku 17 ankiet, w których średnia ocen banku to 6 punktów na 6 możliwych do zdobycia.

 

Za co klienci cenią  Bank Spółdzielczy w Gnieźnie?  

„Z wielką przyjemnością chcielibyśmy zaopiniować bardzo pozytywnie Bank Spółdzielczy w Gnieźnie, z którym współpracujemy od 19 lat. To bank z tradycjami, posiadający kompetentna kadrę, solidnie wywiązującą się z powierzonych zadań. Dyrekcja banku dba o innowacyjność i poszerza ciągle i tak już szeroki wachlarz swoich usług. Bank każdego z klientów traktuje indywidualnie i wychodzi naprzeciw oczekiwaniom klientów. Nasza dotychczasowa współpraca układa się bardzo dobrze z korzyścią dla obu stron, napisał Przemysław Kopydłowski, właściciel PHU "PRZEMKO" w Mieścisku.

"Doceniam bank za krótkie i dobre procedury bankowe, dobrą jakość, szybkość obsługi, znajomość rynku lokalnego, czas realizacji przelewów i wysokość prowizji”, ocenił Krzysztof Dutkiewicz, dyrektor Gospodarstwa Rolnego Płaczkowo Sp. z o.o. w Płaczkowie.

"Doceniam bank za troskę o klienta", krótko, a celnie podsumował Karol Wareńczak, właściciel PPH "Kinga" (producent majonezu i ketchupu) w Niechanowie.

"Profesjonalne podejście do interesanta, wyjątkowo szybkie i sprawne załatwianie formalności, miła obsługa", ocenił Zygmunt Mijała, właściciel Zakładu Ogólnobudowlanego w Światnikach Małych.

"Profesjonalizm – miła obsługa, odpowiednie osoby na odpowiednich stanowiskach", dodał Jacek Mierzejewski, współwłaściciel PH Rolmasz S.J. w Gnieźnie.

"Przychylność dla firm, fachowa i solidna obsługa, bardzo dobra obsługa kredytów, cenne informacje dotyczące kredytów", uzupełniła  Anna Ignasiak, właścicielka P.H.U. "IGNASIAK w Łubowie.

Pozytywne oceny klientów są dla nas potwierdzeniem właściwego rozumienia naszej misji i przyjętej strategii, a podstawowe hasło "Naszym sumieniem są nasi klienci" jest i pozostanie nadal wyznacznikiem podejmowanych przez nas działań biznesowych",  napisała wiceprezes zarządu Banku Spółdzielczego w Gnieźnie  Barbara Borowska.

 

Bank Spółdzielczy w Gnieźnie jest Bankiem Przyjaznym Biznesowi 2009. Jego klienci wiosną 2009 r. wypełnili 16 ankiet, w których średnia ocen banku to 5,9 punktów  na 6. Na Konferencji Lokalnego Biznesu Województwa Wielkopolskiego w Poznaniu 17 grudnia 2009 r. bank otrzymał statuetkę, dyplom  i logo promocyjne Bank Przyjaznym Biznesowi 2009. 

Image 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *