Gepardy Biznesu 2010 Branży Spożywczej

W V edycji Konkursu Gepardy Biznesu 2010 wśród 1005 firm  branży spożywczej na podium znalazły się: Zakład Przetwórstwa Mięsnego Kabanos Sp. z o.o., Abraham & Ponnath Polska Sp. z o.o. oraz Polskamp Sp. z o.o.

 

Przedstawiamy ranking 1005 firm branży spożywczej, których wartość rynkową i jej dwuletnią dynamikę w czerwcu 2011 r. na zlecenie ULAN policzyła Wywiadownia Gospodarcza InfoCredit 

Firmy, których wartość rynkowa wzrosła w okresie od 31 marca 2008 r. do 31 marca 2010 r.  o minimum 10 proc. uznajemy za Gepardy Biznesu 2010

Jest ich 654. Wszystkie zaprosimy na Konferencję Nowoczesnego Biznesu Branży Rolnej i Spożywczej 11 sierpnia 2011 r.  

 

Gepardy Biznesu 2010 Branży Spożywczej

  
 Ranking najdynamiczniejszych  firm
branży spożywczej według wzrostu wartości rynkowej w okresie od 31 marca 2008 r. do 31 marca 2010 r.  w procentach

1    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Kabanos Sp. z o.o.    Przecław    1597
2    Abraham & Ponnath Polska Sp. z o.o.    Warszawa    1211
3    Polskamp Sp. z o.o.    Warszawa    1190
4    Spomet S.J. PW    Bielsko-Biała    972
5    ITV Sp. z o.o.    Miejsce Piastowe    787
6    Zakład Przetwórstwa Mięsnego SZAREK    Jarosław    771
7    Grahamka Sp. z o.o.    Bielsk    711
8    Cehave Pasze Sp. z o.o.    Szamotuły    689
9    LU Polska S.A.    Warszawa    681
10    BAGIETKA Sp. z o.o. PHP    Chojnice    668
11    Kav – Pol Sp. z o.o.    Katowice    662
12    AGRA NIEWIADOMY S.J.    Łódź    641
13    Browar Ciechan Sp. z o.o.    Warszawa    610
14    Savitor Sp. z o.o.    Gniezno    600
15    Piekarnia Mechaniczna S.J.    Bielsk    579
16    Dog’s Nature Polska Sp. z o.o.    Trzebielino    571
17    Polanin – Wielkopolska Wytwórnia Wódek Sp. z o.o.    Środa Wielkopolska    541
18    Atlantic Products Sp. z o.o.    Węgorzyno    541
19    Ubojnia Zwierząt Gospodarczych S.J.    Wiśniew    499
20    Sante A.Kowalski S. J.    Warszawa    492
21    Fogiel & Fogiel Piekarnia S.J.    Radom    481
22    Słodownia Strzegom Sp. z o.o.    Strzegom    480
23    Firma KOJS    Jabłonka    456
24    DROZD S.J.    Lubartów    447
25    Ratyński i Synowie S.J.    Milanówek    431
26    Piekarnia Galicyjska Sp. z o.o.    Ropczyce    430
27    Prager I Grupa Sp. z o.o.    Płock    421
28    Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski S.J    Tuchów    413
29    Zakłady Zbożowo – Młynarskie w Piotrkowie Tryb. Sp. z o.o.    Piotrków Trybunalski    409
30    Zakład Mleczarski „Fig And” Leszek Figarski i Wspólnicy Sp. J.    Wolanów    402
31    FHP Galli S.J.    Dąbrowa Tarnowska    402
32    POLSNACK Sp. z o.o.    Sady    401
33    Kompania Spirytusowa Nord – Clas Sp. z o.o.    Łódź    396
34    Terry Sp. z o.o.    Dębica    384
35    Inter – Europol Piekarnia Szwajcarska S.A.    Marki    381
36    Zakłady Przemysłu Cukierniczego OTMUCHÓW S.A.    Otmuchów    370
37    Zakłady Mięsne Kwiatek Sp. z o.o.    Koło    363
38    Pekrapol Sp. z o.o.    Świecie    354
39    Zakład Piekarniczo-Cukierniczy Krasucki Sp. z o.o.    Gryfów Śląski    349
40    Zakład Mleczarski Winnica Sp. z o.o.    Warszawa    339
41    TAB KONCENTRATY Sp. z o.o.    Warszawa    336
42    Unitrade Sp. z o.o.    Strzyżewice    336
43    ABRAMCZYK Sp. z o.o.    Bydgoszcz    334
44    Foodcare Sp. z o.o.    Zabierzów    330
45    Słaro S.J. PPH    Wyrzysk    326
46    Good Food Sp. z o.o.    Skórzewo    325
47    Zakład Produkcji Spożywczej RAG Górzyńscy S.J.    Lubin    319
48    Westpol – Teeuwissen Sp. z o.o.    Chojnice    315
49    Aquakon Sp. z o.o.    Sompolno    304
50    Mar – Pol S.J.    Radomsko    302
51    Eko – Pellet Sp. z o.o.    Tarczyn    302
52    Oskroba Sp. z o.o. Zakłady Piekarskie    Celestynów    301
53    SUWALSKA WYTWÓRNIA WIN Sp. z o.o.    Suwałki    295
54    Olsza Olbrysz S.J.    Warszawa    294
55    Kazeina Polska Sp. z o.o.    Legionowo    289
56    JHJ Sp. z o.o.    Nowa Wieś    289
57    Kenia Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    284
58    HERMES Sp. z o.o.    Włoszakowice    280
59    Pupil Foods Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    279
60    Tarboj Tarasiuk S.J.    Zabłudów    274
61    Staropolska Wytwórnia Win i Wódek Gatunkowych Elba Sp. z o.o.    Łódź    270
62    Chłodnia IRMOS Sp. z o.o.    Sieradz    269
63    PPHU PATUCHA i JAGIEŁŁO S.J.    Jaworzno    268
64    Ubojnia Drobiu Górni I Synowie S.J.    Giżycko    268
65    BIOGRAN GMBH Sp. z o.o.    Skawina    264
66    Laboratoria Natury Sp. z o.o.    Lublin    256
67    Finako Sp. z o.o. PHP    Bydgoszcz    255
68    Poznań Onion Sp. z o.o.    Siekierki Wielkie    252
69    Zakład Przemysłu Drobiarskiego Jas – Drop S.J.    Warszowice    250
70    SCANDIC FOOD Sp. z o.o.    Warszawa    249
71    Zakłady Mięsne Carnis Koło Bronisław Rowecki sp. j.    Koło    247
72    Zakład Produkcyjno Handlowo Usługowy Jantex Teresa Ługowska    Tuchorza    245
73    Złoty Młyn Sp. z o.o.    Kraków    243
74    Pphu Bartek Ubojnia Zwierząt S.J.    Wólka Somiankowska    243
75    Wytwórnia Wód Mineralnych MINERAL Marek Duda, Augustyn Maślanka S.J. Zakład Pracy Chronionej    Gorzanów    233
76    Zakład Mięsny ZBYSZKO    Bedoń-Wieś    230
77    Mars Polska Sp. z o.o.    Sochaczew    229
78    Raków S.J.    Raków Duży    229
79    Ubój i Handel Drobiem Agnieszka Gosz    Sierakowice    226
80    KRUSZWICA S.A. Zakłady Tłuszczowe    Kruszwica    225
81    KDC POMORZANKA Sp. z o.o.    Przeźmierowo    223
82    Zakład Mięsny KABO A. Borowik, W. Karpieszuk S.J.    Choroszcz    222
83    UBOJNIA DROBIU Krzymyk & Krzymyk S.J.    Ruda Śląska    221
84    Zakłady Produkcji Cukierniczej VOBRO    Brodnica    217
85    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Skarszewach    Skarszewy    217
86    PCO Group Sp. z o.o.    Słupsk    216
87    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Piątnicy    Piątnica Poduchowna    214
88    Fabryka Przetworów Rybnych Mieszko Sp. z o.o.    Sławno    214
89    Destylarnia SOBIESKI S.A.    Starogard Gdański    211
90    Elite Expeditions Sp. z o.o.    Warszawa    207
91    Zakład Piekarniczo – Cukierniczy S.J.    Gogolin    204
92    HILTON FOODS LTD Sp. z o.o.    Tychy    204
93    Gorzelnia Sp. z o.o.    Leopoldów    201
94    ASTRA Sp. z o.o. PPHU    Jasło    200
95    OERLEMANS FOODS POLSKA Sp. z o.o.    Strzelno    199
96    Piekarnia – Ciastkarnia S.J.    Kiełczewo    199
97    Przetwórnia Owoców i Warzyw S.A.    Warka    198
98    Sokołów S.A.    Sokołów Podlaski    198
99    Agus Innovation Sp. z o.o.    Warszawa    195
100    Perial Sp. z o.o.    Poznań    195
101    Ubojnia Drobiu Sprzedaż Hurtowa i Detaliczna S.J.    Warta    194
102    PRYMAT Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    191
103    PPHU FRUKTUS Stanisław Kowalczyk i Wspólnicy S.J.    Wąsosz Dolny    189
104    A&B DROB Sp. z o.o.    Żukowo    189
105    UBOJNIA ZWIERZĄT RZEŹNYCH S.J.    Parzymiechy    188
106    Batix Sp. z o.o.    Konin    187
107    Inter – Solar Sp. z o.o. PW    Brzeziny    186
108    Piekarnia „Piekuś” Pakulscy & Walorek Sp. J.    Inowrocław    186
109    GRADOS Sp. z o.o.    Aleksandrów Kujawski    185
110    Grupa Producentów Drobiu Drobiarz Sp. z o.o.    Czarnowąsy    182
111    CELIKO S.A.    Poznań    181
112    Meat – Pros Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    181
113    ZPH Ol – Corn S.J.    Rypin    179
114    Przedsiębiorstwo Rolno – Spożywcze Piecuch Józef    Papowo Toruńskie    177
115    ROLPEK 2 Sp. z o.o.    Strzegom    176
116    Firma KABANOS S.J.    Jabłonka    175
117    OVAL EDWARD MACIĄG, MIECZYSŁAW GAŁECKI, ANDRZEJ PALIŃSKI S.J.    Gdańsk    175
118    PPH FOOD INN Sp. z o.o.    Sieniawa    173
119    Piekarnia Familijna S.J.    Krośnice    172
120    Production Trading Consulting Sp. z o.o.    Wrocław    169
121    FIRMA PRODUKCYJNO HANDLOWA KRIST TOMASZ SZCZEPANIK, ROBERT KĄDZIELAWA S.J.    Dąbrowa Tarnowska    169
122    Kwartet S.J. PPHU    Łazy Biegonickie    169
123    Ubojnia Drobiu FRANEK S.J.    Mściwojów    168
124    Jaak Sp. z o.o.    Opole Lubelskie    166
125    Koga – Maris Sp. z o.o.    Hel    164
126    TF Service Sp. z o.o.    Łeba    164
127    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Bieruń    163
128    SERTOP Sp. z o.o.    Tychy    162
129    TARSMAK S.J. Zakład Produkcji i Obroty Artykułami Spożywczymi    Radgoszcz    162
130    Zakład Piekarniczo – Cukierniczy S.J.    Piątnica Poduchowna    162
131    Zakłady Promocji Spożywczej Ambi, M. Karkut i Wspólnicy S.J.    Bytom    161
132    GZELLA Sp. z o.o.    Osie    160
133    PPHU Rydełko Sp. z o.o.    Góra    160
134    GRAMAR Sp. z o.o. PPHU    Włodawa    159
135    MACED Sp. z o.o.    Polanów    159
136    Peklimar Sp. z o.o.    Umienino-Łubki    159
137    Uniphar Sp. z o.o.    Warszawa    157
138    Bruggen Polska Sp. z o.o.    Warszawa    156
139    LST – POLSKA Sp. z o.o.    Nałęczów    156
140    Firma Grześkowiak S.J.    Kórnik    155
141    LAJKONIK SNACKS GmbH S-ka Komandytowa    Skawina    154
142    PPHU Zakład Mięsny Żak Sp. z o.o.    Waliły    154
143    Merda Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa i Uboju Zwierząt    Wolsztyn    152
144    Wytwórnia Pasz i Koncentratów Zenon Bąkowski    Inowrocław    151
145    General Petrol Sp. z o.o.    Łódź    150
146    Zakłady Mięsne PEKPOL OSTROŁĘKA S.A.    Ostrołęka    149
147    PIEKARNIA MIMA S.J.    Ostrów Wielkopolski    149
148    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Libiszów-Kolonia    149
149    POLPAIN – PUTKA Sp. z o.o.    Warszawa    148
150    Seamor International Ltd Sp. z o.o.    Szczecin    147
151    Graham z Sierakowic Buchacz S.J.    Sierakowice    146
152    AGRO – TOP Sp. z o.o. PPh    Wiśniew    146
153    Fanex Sp. z o.o.    Radonice    145
154    CELPOL S.J.    Łask    145
155    Chrupek Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowo-Usługowe M.F. Miedzińscy, M.A. Barczak S.J.    Złotów    145
156    Tornado II S.J. PPH Skup i Przetwórstwo Mleka    Sochocin    145
157    Przeds. Przetwórstwa Rolno – Spożywczego BASSO Sp. z o.o.    Gołkowice Dolne    143
158    Lisner Sp. z o.o.    Poznań    143
159    Firma PHU Tęcza S.J.     Góra Motyczna    143
160    Pfeifer & Langen Glinojeck S.A.    Glinojeck    142
161    Przedsiębiorstwo z Udziałem Kapitału Zagranicznego Inter – Champ Company Ltd Sp. z o.o.    Ruchocice    142
162    Fleisch Mannschaft – Polska Sp. z o.o. PPH    Świdwin    142
163    LESAFFRE POLSKA S.A.    Wołczyn    141
164    Aleksandria Dariusz Moczarski    Konopiska    140
165    CARGILL (POLSKA) Sp. z o.o.    Warszawa    136
166    Morpol S.A.    Szczecin    136
167    ABC KUCHNI Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Suchy Las    134
168    VITACORN Sp. z o.o.    Poznań    134
169    Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Handlowe AKSAM Adam Klęczar    Osiek    134
170    Sarris Darm Sp. z o.o.    Czechów    133
171    Gospodarstwo Rolne W Górze Ropczyckiej Sp. z o.o.    Góra Ropczycka    131
172    TOORANK POLSKA S.A.    Jasienica    130
173    Pfeifer & Langen Polska S.A.    Poznań    130
174    M.K.Z. Sp. z o.o.    Rawicz    130
175    Dromico S.J. Ubój i Handel Drobiem    Mikstat    130
176    Pauladrob S.J.    Świdwin    130
177    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Dobre    129
178    Pifo Eko – Strefa Sp. z o.o.    Łódź    128
179    Ubojnia Trzody i Bydła S.J    Rutki    127
180    ZAKŁAD MIĘSNY BUKAT S.J.    Jarocin    126
181    Magnolia Sp. z o.o.    Lubsko    126
182    Sempow Sp. z o.o.    Kaczory    126
183    IKO Kompania Drobiarska Sp. z o.o.    Wielichowo    125
184    PEGAZ Sp. z o.o. Poznańska Wytwórnia Produktów Spożywczych    Poznań    125
185    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Jasienica Rosielna    124
186    CEDROB S.A.    Ciechanów    123
187    Malex – Polska Grupa Inwestycyjna Sp. z o.o.    Wrocław    123
188    ALIMA – GERBER S.A.    Warszawa    122
189    Zakład Produkcji Cukiericzej Janusz Chojecki ZPCH    Skierniewice    120
190    Zakład Rolniczo – Przemysłowy Farmutil HS S.A.    Kaczory    120
191    MATTHIAS Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsa    Kolonia Zamek    120
192    Piekarnia Złoty Kłos S.J.    Ciechocinek    120
193    Piekarnia Wawie W. Depta I S-Ka S.J.    Brańszczyk    120
194    FERRERO POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    119
195    HUZAR Sp. z o.o.    Nowy Sącz    119
196    FHP Barbara Sp. z o.o.    Turza    119
197    Roldrob S.A.    Tomaszów Mazowiecki    118
198    LACTIMA Sp. z o.o.    Morąg    117
199    TARCZYŃSKI S.A.    Trzebnica    116
200    Duet S.J. Zakład Mięsny    Łapy    116
201    Zakłady Mięsne Wadowice Sp. z o.o.    Wadowice    115
202    Maxfrut Sp. z o.o.    Jarogniewice    115
203    PERKPOL S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Choroszcz    114
204    Jutrzenka Colian Sp. z o.o.    Opatówek    114
205    Pal – Kom Sp. z o.o.    Szczecin    113
206    Agrofruct Sp. z o.o.    Siedlce    112
207    Przedsiębiorstwo Handlowo – Produkcyjne Wiesław Wawrzyniak    Kalisz    112
208    Pasol – Paco Sp. z o.o.    Świdnica    112
209    PW Smak S.J.    Cieszków    112
210    Spółdzielnia DORADCA    Gdynia    111
211    DAN CAKE Polonia Sp. z o.o.    Chrzanów    111
212    Piekarnia – Cukiernia S.J.    Dopiewo    111
213    SOKPOL Sp. z o.o.    Myszków    109
214    Zakład Rzeźnicko Wędliniarski S.J.    Nowy Tomyśl    109
215    Zakład Mięsny Ozdan S.J.    Marianów    109
216    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Siedlce    108
217    Maria Ziębińska, Stanisłąw Ziębiński ICE MASTRY S.J.    Czaniec    108
218    Spółdzielnia Mleczarska Udziałowców    Strzałkowo    108
219    Przetwórstwo Ryb Warzyw Piątek S.J.    Siedlec    108
220    Wytwórnia Pasz Piast Sp. z o.o.    Gołańcz    108
221    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Lanius S.J.    Zduny    108
222    Boltex S.J.    Mosina    108
223    Kazimierz Zieliński S.J. PPH    Żuromin    108
224    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO – HANDLOWE SABPOL S.J. ŚLUSARZ ARKADIUSZ, ŚLUSARZ BEATA    Kamienna Góra    108
225    AGROCOMEX Sp. z o.o.    Jabłonowo Pomorskie    107
226    Maced – Dystrybucja Sp. z o.o.    Polanów    106
227    BROWAR JABŁONOWO L. Buksowicz, H. Buksowicz, W. Parol S.J.    Wólka Kosowska    105
228    Lesaffre Ingredients Services Polska Sp. z o.o.    Legnica    104
229    BACUTIL Sp. z o.o. Przeds. Przemysłu Paszowego    Bedlno Radzyńskie    103
230    Pifo Ryczkowski S.J.    Łódź    103
231    Jawo Sp. z o.o.    Częstochowa    103
232    DSM Nutritional Products Sp. z o.o.    Mszczonów    102
233    POLSANDERS Sp. z o.o.    Pruszcz Gdański    101
234    POWIŚLE S.J.    Kępa Chotecka    100
235    KLICH PIEKARNIA CUKIERNIA K. WITEK, T. WITEK, B. WARCHOŁ S.J.    Tarnów    100
236    Zakład Mięsny Poliwczak S.J.    Mysłowice    100
237    Danish Malting Group Polska Sp. z o.o.    Sierpc    99
238    Martex S.J. Stanisław Furtak i S – KA    Paszowice    99
239    Doppiek Sp. z o.o.    Dopiewo    99
240    Piekarnia S.J.    Toruń    99
241    AROMES GROUP Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    99
242    OCTIM Wytwórnia Octu i Musztardy Sp. z o.o.    Olsztynek    98
243    ZEELANDIA Sp. z o.o.    Tarnowo Podgórne    97
244    JEDNOŚĆ Sp. z o.o.    Wschowa    97
245    BARTEX Bartol S.J.    Nowy Tomyśl    97
246    SDF Sp. z o.o.    Leszno    97
247    Pod Rogalem Sp. z o.o.    Oborniki    97
248    Zakrzewscy S.J.    Kosów Lacki    96
249    FIRMA LEGIERSKI S.J.    Istebna    96
250    NESTLE POLSKA S.A.    Warszawa    95
251    Polmass S.A.    Bydgoszcz    95
252    CIECHANOWSKA SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA    Ciechanów    94
253    BIELMLEK Spółdzielnia Mleczarska    Bielsk Podlaski    94
254    Przetwórstwo Ryb Produkcyjne Mors Wanda Michalak, Bolesław Michalak S.J.    Słupsk    94
255    ARLA FOODS Sp. z o.o.    Gościno    93
256    Ola Sp. z o.o.    Warszawa    93
257    J. Radzikowska, J. Bartoszek S.J.    Lublin    92
258    Doradca Komplex Sp. z o.o.    Szczytno    92
259    RUDOPAL Sp. z o.o.    Rudniki    92
260    PPH Tunex S.J.    Kołobrzeg    92
261    EKO – MAK Makarony Babuni    Rudniki    90
262    Cukiernia Włodzimierz Czubak i S-ka S.J.    Warszawa    90
263    JEDNOŚĆ Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów    Grójec    89
264    Suszarnicza Spółka OGRODNIK S.A.    Nowy Tomyśl    89
265    Unipol S.J.    Biskupice    89
266    Wyrób Wędlin Tradycyjnych Wolarek S.J.    Liszki    89
267    ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA DROBIU MARICA S.J. J.M.E.K. WRÓBEL    Bielsko-Biała    89
268    SARIA Małopolska Sp. z o.o.    Warszawa    88
269    HELIO S.A.    Wyględy    88
270    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna Nowość    Rojewo    88
271    Gromatex Sp. z o.o.    Tuczno    88
272    Marmir Paszek S.J.    Nowa Sarzyna    88
273    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Kwidzyn    87
274    Firma Produkcyjno Handlowo Usługowa Pikearnia Krzysztof Maciołek    Ropczyce    87
275    ŻYWIEC – ZDRÓJ S.A.    Cięcina    85
276    Zakłady Mięsne SKIBA Andrzej Skiba    Chojnice    85
277    AKO S.A.    Bydgoszcz    85
278    PPHU FRUBEX – BIS S.J. Jan Bęben, Elżbieta Bęben, Zbigniew Bęben, Antonina Bęben    Pajęczno    85
279    Suszarnia Międzyrzecz S.A.    Międzyrzecz    85
280    Tańscy Sp. z o.o.    Inowrocław    85
281    UBOJNIA DROBIU Piórkowscy    Wola Cyrusowa    84
282    Polser Sp. z o.o.    Toruń    84
283    Dzida – Jazgar Sp. z o.o.    Goczałkowice-Zdrój    84
284    F.H. Sulmin S.J. B.G.F. Borkowscy    Przyjaźń    84
285    Piekarnia Cukiernia Okruszek S.J.    Białystok    84
286    ZPH PTAK Józef Ptak    Popów    84
287    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Piaski    83
288    Agrotrade Melkumian & Gąsior Sp. z o.o.    Warszawa    83
289    Bart S.J.    Mroków    83
290    Vinpol Sp. z o.o.    Toruń    82
291    Sławski Zakład Przetwórstwa Mięsa i Drobiu Balcerzak i Spółka Sp. z o.o.    Sława    82
292    AMARA Sp. z o.o.    Świdwin    82
293    Cukiernia S.J.    Warszawa    82
294    BARD Sp. z o.o. PPH    Warnice    81
295    Zakład Przetwórstwa Mięsa OLEWNIK S.J.    Sierpc    81
296    ALBO Sp. z o.o.    Radom    81
297    PIEKARNIA POD TELEGRAFEM    Kielce    81
298    Grodcono Sp. z o.o.    Grodków    81
299    Skup i Ubój Zwierząt S.J.    Gołuchów    81
300    Piekarnia Wawerska M.A.T. Błaszczak S.J.    Warszawa    81
301    Bols Sp. z o.o.    Oborniki    80
302    KOMPLET S.J.    Nowy Lubiel    80
303    Zakłady Przemysłu Cukierniczego MIESZKO S.A.    Warszawa    80
304    Przedsiębiorstwo Przemysłu Spirytusowego POLMOS w Warszawie S.A.    Warszawa    79
305    Danone Sp. z o.o.    Warszawa    79
306    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Nowy Dwór Gdański    78
307    Olimp Laboratories Sp. z o.o.    Dębica    78
308    SUPMIĘS S.J.    Babiak    77
309    Silesian Grain Sp. z o.o.    Ziębice    77
310    MEGA-SORT Sp. z o.o.    Łazy    77
311    Les-Drób Piotrowski & Wójcik i Wspólnicy Sp.J.    Niedomice    77
312    Fabryka Ciast I Cukrów Dr Stanisława Gurgula Sp. z o.o.    Jarosław    77
313    STOCK Polska Sp. z o.o.    Lublin    77
314    DEGA S.A. ZPCH    Sianów    76
315    FIRMA PRODUKCYJNO – HANDLOWO – USŁUGOWA FANTIC GÓRSZCZAK S.J.    Głogoczów    76
316    Estate Sp. z o.o.    Raszyn    76
317    Emilia Kristof – Firma Rodzinna Sp. z o.o.    Rybnik    76
318    Barry Callebaut Manufacturing Polska Sp. z o.o.    Łódź    75
319    ADAM BĄK – WIEPRZ Sp. z o.o.    Wieprz    75
320    Zakłady Mięsne Unimięs Sp. z o.o.    Chrzanów    75
321    Agroprogres Sp. z o.o.    Barwice    75
322    ELSTAR OILS S.A.    Elbląg    74
323    Czanieckie Makarony Sp. z o.o.    Czaniec    74
324    Zakład Przetwórstwa Mięsnego DWORECKI S.J.    Chojno    74
325    Zakład Mięsny BOST S.J.    Turośń Kościelna    74
326    ABEL S.J. Andrzej Kamiennik, Bogdan Wysota    Brąszewice    73
327    Mokate Sp. z o.o.    Żory    73
328    ECO – TRADE Sp. z o.o.    Gliwice    73
329    PPHU BAMAL Sp. z o.o.    Przeworsk    73
330    Rollux Halina i Marek Ciecióra S.J.    Gorzkowice    73
331    Inpol Gronikowscy S.J.    Inowrocław    73
332    PW Kier Elżbieta Kier     Chełmno    73
333    Danisco Biolacta Sp. z o.o.    Olsztyn    72
334    „MASARNIA” K. LEŚNIEWSKI, B. BIEGAŃSKI, G. SOBIECH SPÓŁKA JAWNA    Brzozie    72
335    Product Plus S.J.    Kleszczewo    72
336    PPH An-Marko Dąbrowscy S.J.    Płock    72
337    Zakłady Mięsne Andrzej Bystry    Swarzędz    71
338    PPH MIX Stanisław Pacek    Rypin    71
339    Victus S.J.    Działoszyn    71
340    Piekarnia Elektryczna Antek S.J.    Świdnica    71
341    Z.P.M. JBB Imp. – Eksp. Józef Bałdyga    Łyse    70
342    Działalnośc Produkcyjno Handlowo Usługowa Michał, Tomasz, Jan Vogt S.J.    Pleszew    70
343    Chłodnia MORS Sp. z o.o.    Zamość    69
344    Wyrób i Sprzedaż Pieczywa S.J.    Łomża    69
345    Zakład Przetwórstwa Mięsa SZAJEK – S.J.    Granowo    69
346    Inter Yeast Sp. z o.o.    Krośniewice    69
347    Mlek – Pol Sp. z o.o. PPHU    Ząbkowice Śląskie    69
348    Zakład Cukierniczy MICHAŚ A. Szymczyk, K. Chojnacka-Szymczyk S.J.    Częstochowa    69
349    Cereal Partners Poland Toruń Pacyfic Sp. z o.o.    Toruń    68
350    Ozimek S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Stargard Szczeciński    68
351    ANMAR S.J Ubojnia Bydła     Rutki    68
352    Zakład Produkcyjno Handlowy – Masarnia Zapolice S.J.    Zapolice    68
353    Profesjonal Sp. z o.o. Przeds. Wielobranżowe    Adamów    68
354    Strauss Cafe Poland Sp. z o.o.    Swadzim    67
355    HORTEX HOLDING S.A.    Warszawa    67
356    PROSIACZEK Sp. z o.o.    Jeżewo    67
357    ROLMIĘS – Baniak, Kras S.J.    Ciężkowice    67
358    Sanrej Sp. z o.o.    Sanok    67
359    ZAKŁAD MIĘSNY RAJCZA EWA, JÓZEF I JACEK BARCIK S.J.    Rajcza    67
360    Emilgrana – Poland Sp. z o.o.    Pępowo    67
361    APPOL Sp. z o.o.    Łąkta Górna    66
362    Piekarnia Czubak i S-ka Włodzimierz Czubak S.J.    Łomianki    66
363    HOCHLAND POLSKA Sp. z o.o.    Kaźmierz    65
364    Grupa Animex S.A.    Ostróda    65
365    KOLSTAR Sp. z o.o. PPH    Kamionka    65
366    Sobieski Piekarnie Wilamowski – Zakrzewski S.J.    Mońki    65
367    Porkos S.J. Zakład Produkcji Wyrobów Garmażeryjnych    Świecie    65
368    DE HEUS Sp. z o.o.    Łęczyca    64
369    RARYTAS Sp. z o.o.    Stargard Szczeciński    64
370    BIEGUN S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Jaraczewo    64
371    Piekarnia SPOMIA Sp. z o.o.    Kalisz    64
372    FHP JANAS S.J.    Kraków    64
373    SUPERIOR Sp. z o.o.    Olsztyn    64
374    Jan – Dar Sp. z o.o.    Szubin    64
375    Novica Sp. z o.o.    Piekary Śląskie    64
376    WISAPIS Zkład Mięsny    Zielonka    64
377    Polinord Sp. z o.o.    Krokowa    63
378    ŁOSOŚ Sp. z o.o. Przetwórstwo Rybne    Włynkówko    63
379    Komers – Mag S.J. PHU     Międzyrzecze Dolne    63
380    Unipiek M. Kwaśniak Spółka Komandytowa    Kwidzyn    63
381    Polfex Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    62
382    CADBURY Sp. z o.o.    Warszawa    62
383    PPH Grześ Sp. z o.o.    Nysa    62
384    Agro – Smak S.J.    Opatówek    62
385    Cukiernia W.J.P. Płończak S.J.    Gdańsk    62
386    Jutar S.J.    Łagiewniki Kościelne    62
387    LAZUR Spółdzielnia Mleczarska    Nowe Skalmierzyce    61
388    Spółdzielnia Pokój    Bielsko-Biała    61
389    SARNA S.J. PUH . SA i SA    Chodzież    61
390    REVMOD Sp. z o.o. PPH    Mońki    61
391    PIM Sp. z o.o. PPHU    Brzeg    61
392    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO HANDLOWO USŁUGOWE GIBAR S.J.    Łódź    61
393    PMP Sp. z o.o.    Wejherowo    61
394    Gryga Sp. z o.o.    Czechowice-Dziedzice    61
395    Biurkom – Flampol Sp. z o.o.    Redło    60
396    EKO – VIT Sp. z o.o.    Łódź    59
397    Lewand Sp. z o.o.    Koronowo    59
398    Arpo S.J.    Stawiszyn    59
399    Zakład Mięsny Konarczak S.J.    Pogorzela    59
400    WAWEL S.A.    Kraków    58
401    Arkor – Piekarnia Bogienka Sp. z o.o.    Kostrzyn    58
402    Hanpol S. J. PPHU     Bytom    57
403    DOSSCHE Sp. z o.o.    Kalisz    57
404    Silopol Płock Sp. z o.o.    Płock    57
405    ZAK Sp. z o.o.    Chodel    57
406    Polskie Zakłady Zbożowe Sp. z o.o.    Wałcz    56
407    PPHU Demeter S.J.    Kamieńsk    56
408    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Węgierska Górka    56
409    Zakład Przetwórstwa Mięsa S.J.    Grudziądz    56
410    Piekarnia Rękawczyn S.J.    Gozdowo    56
411    Przedsiębiorstwo Drobiarskie Mark – Drob Irena I Piotr Markiewicz S.J.    Chludowo    56
412    Zakłady Mięsne ŁMEAT ŁUKÓW S.A.    Łuków    55
413    SPOŁEM Warszawska Spółdzielnia Spożywców Żoliborz    Warszawa    55
414    PIWNICZANKA Spółdzielnia Pracy    Piwniczna-Zdrój    55
415    AGRO Rydzyna Sp. z o.o.    Rydzyna    55
416    Wytwórnia Pasz i Koncentratów Eko – Pasz Sp. z o.o.    Kotuń    55
417    PPHU Bajgiel Wiesław Reichert,Jan Wodecki S.J.    Będzino    55
418    Kompania Piwowarska S.A.    Poznań    54
419    POLSKIE ZAKŁADY ZBOŻOWE PZZ w Krakowie S.A.    Kraków    54
420    Chmarzyński- Przemysł Mięsny i Handel S.J.    Osie    54
421    AS – BABUNI Sp. z o.o.    Niemce    54
422    Arpak Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    54
423    Brześć Spółka Jawna Zakład Produkcji Cukierniczej Wiesław Sipa I Wspólnicy    Brześć Kujawski    53
424    Piekarnia Cukiernia Bernard i Jacek Jarzębińscy S.J.    Kościerzyna    53
425    KOZIEGŁOWY Sp. z o.o. Zakłady Drobiarskie    Koziegłowy    52
426    PW Kier SJ    Nowy Sącz    52
427    Van Pur S.A.    Warszawa    52
428    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Sierpc    51
429    CONTO Sp. z o.o. PPH    Poznań    51
430    Spółdzielnia Pracy MUSZYNIANKA    Krynica-Zdrój    51
431    ELMAS Masarnia, Punkt Uboju – Krystyna Krzyżanowska    Radom    51
432    PPH Karmel Import – Export S.J.    Hajnówka    50
433    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Grot J. Grot S.J.    Starowa Góra    50
434    UBOJNIA A.J.K. MATEJKA – S.J.    Opole    50
435    Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski Nasieniak S.J.    Kietrz    50
436    Mazar Paweł Mandat, Antoni Zgrzebny, S.J.    Popów    50
437    Pamso S.A. Zakłady Mięsne    Pabianice    49
438    Rzeźnictwo Grzegorz Zyguła    Zbąszynek    49
439    Fungopol Cis S.J.    Brusy    49
440    GZELLA NET Sp. z o.o.    Osie    49
441    EKOVITA Sp. z o.o.    Chrzanów    49
442    LIDER'S – K.G. Sp. z o.o.    Ożarów Mazowiecki    48
443    Przedsiębiorstwo Przemysłu Spożywczego LEWIL – IGLOKRAK Sp. z o.o.    Tarnów    48
444    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Krosno    48
445    Drobex – Pasz Sp. z o.o.    Solec Kujawski    48
446    Zakład Mięsny Pelikan Sp. z o.o.    Białystok    48
447    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Grodzisk Mazowiecki    47
448    BROMILK Sp. z o.o. Mleczarskie PPH    Brodnica    47
449    AGROMAKS Sp. z o.o.    Nowa Sucha    47
450    Magsam Eksport – Import Sp. z o.o.    Warszawa    47
451    Hand – Piek Sp. z o.o.    Kamień Krajeński    47
452    Dróbaleks S.J. Zakład Przemysłu Mięsnego    Aleksandrów Kujawski    47
453    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-USŁUGOWO-HANDLOWE ARCHITEKTON Sp. z o.o.    Miechów    47
454    Cykoria S.A.    Wierzchosławice    46
455    EKOPLON S.A.    Szydłów    46
456    ZENTIS POLSKA Sp. z o.o.    Żelków-Kolonia    46
457    Zakłady Mięsne H.A.M. Cichoń i Wspólnicy S.J.    Radzionków    46
458    Lomania Polsko – Francuska Sp. z o.o.    Kościan    46
459    HANDEL, PRODUKCJA, USŁUGI TUKA M.POZORSKI, J.SZYSZKO S.J.    Kołobrzeg    46
460    ARPOL Sp. z o.o.    Władysławowo    46
461    Piekarz S.J.    Świdnica    46
462    GOLIARD Sp. z o.o.    Rudniki    45
463    EDEN SPRINGS Sp. z o.o.    Krzeszowice    45
464    PODRAVKA POLSKA Sp. z o.o.    Kostrzyn nad Odrą    45
465    Ziołopex Sp. z o.o.    Nowogrodziec    45
466    Wimar – Chłodnia Sp. z o.o.    Radwanków Szlachecki    45
467    NEOROL Sp. z o.o.    Chrzan    44
468    Rzemieślnik Sp. z o.o.    Nowy Sącz    44
469    Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw VORTUMNUS Sp. z o.o.    Skołyszyn    44
470    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców w Goleniowie    Goleniów    44
471    Tasomix Sp. z o.o.    Nowe Skalmierzyce    44
472    UNIPASZ S.J.    Siemiatycze    44
473    Wytwórnia Octu i Majonezu OCETIX Sp. z o.o.    Grudziądz    43
474    Łabimex Sp. z o.o.    Przemęt    43
475    BIO – AGRO Sp. z o.o.    Dobryszyce    43
476    ATZ Sp. z o.o.    Czyżew-Osada    43
477    PPUH Ad – Pol Adolf Szweda, Dorota Szweda S.J.    Nowa Wieś    43
478    STÓŁ POLSKI Sp. z o.o.    Warszawa    42
479    Benus Sp. z o.o.    Poznań    42
480    Lukullus Sp. z o.o. Spółka Komandytowa    Leoncin    42
481    Milkpol S.A.    Czarnocin    41
482    TECHNA POLOGNE Sp. z o.o.    Wrocław    41
483    Unopol S.J    Lisia Góra    41
484    PAN Centrum Słodkiej Dekoracji Sp. z o.o.    Poznań    41
485    Spółdzielnia Mleczarska MLEKOVITA    Wysokie Mazowieckie    40
486    BAKOMA – BIS Sp. z o.o.    Kozienice    40
487    LAURIN SEAFOOD Sp. z o.o.    Lębork    40
488    Vion Poland Sp. z o.o.    Warszawa    40
489    ROLMAX Sp. z o.o. PPHU    Susz    39
490    McLEAN BROTHERS POLAND Sp. z o.o.    Szczecin    39
491    OSMOFROST Sp. z o.o.    Strzyżewice    39
492    TAURUS Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego    Pilzno    39
493    ZPS Łojewski Sp. z o.o.    Książ Wielkopolski    39
494    Piekarnia Żytnia S.J.    Wyszków    39
495    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Koninie    Konin    38
496    Keksik Gomulska i Wspólnicy S.J.    Głowno    38
497    BAKOMA Sp. z o.o.    Warszawa    37
498    Młyn Dalachów S.J.    Rudniki    37
499    Zakład Produkcyjno-Handlowy Kleina Spółka Komandytowa    Nowe    37
500    ZOTT – POLSKA Sp. z o.o.    Opole    36
501    Libra Polska Sp. z o.o.    Warszawa    36
502    Biak – Mas S.J.    Wolanów    36
503    Przetwórstwo Mięsne Cieszyn Sp. z o.o.    Cieszyn    35
504    Spółdzielcza Agrofirma Szczekociny    Szczekociny    35
505    POLAN Polsko-Francuska Sp. z o.o. Jont Venture    Żabno    35
506    POPRAD Sp. z o.o.    Muszyna    35
507    ONIX Sp. z o.o.    Zakrzewo    35
508    Koral S.A.    Tczew    35
509    Gerwazy Sp. z o.o. Zakład Produkcji Garmażeryjnej    Lublin    35
510    PPUH WOSEBA Sp. z o.o.    Odolanów    34
511    COCA – COLA HBC POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    34
512    PPH INTERFOOD Sp. z o.o.    Mroków    34
513    Chłodnie Gomar Sp. z o.o.    Radom    34
514    MURAWSCY SPÓŁKA JAWNA LECHOSŁAW MURAWSKI    Żerków    34
515    Agrohurt Dojrzewalnia Serów S.J.    Mońki    34
516    Caterpol Sp. z o.o.    Wolsztyn    34
517    SPOŁEM Wytwórcza Spółdzielnia Pracy    Kielce    33
518    Spółdzielnia Piekarsko-Ciastkarska    Warszawa    33
519    BIOFLUID S.J.    Górki Małe    33
520    Polska Żywność Sp. z o.o.    Tychy    33
521    Rafineria Estry Metylowe Sp. z o.o.    Słupsk    33
522    Przeds. Przetwórstwa Artykułów Spożywczych Zgoda Sp. z o.o.    Grzybowo    33
523    Cukiernia- Piekarnia Woźniak Sp. z o.o.    Szczecin    33
524    DELIC – POL S.A.    Kamyk    32
525    Kujawskie Zakłady Przemysłu Owocowo-Warzywnego Włocławek Sp. z o.o.    Włocławek    32
526    MARINO Sp. z o.o.    Poznań    32
527    GAIK Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Niedośpielin    32
528    Grabo Gałuszka Sp.J. P. P. H. i Chłodnie Składowe    Bielsko-Biała    32
529    WYTWÓRNIA PASZ BŁOTNICA Sp. z o.o.    Strzelce Opolskie    32
530    Browar Dojlidy Sp. z o.o.    Białystok    31
531    Zakłady Mięsne Mielczarek S.J.    Komorniki    31
532    PPH WIT – POL S.J.    Radom    31
533    WODEX Sp. z o.o. ZPH    Stalowa Wola    31
534    Zakład Mięsny Smak – Górno Sp. z o.o.    Górno    31
535    Firma Drobiarska Sp. z o.o.    Strzegom    31
536    Superior – Strefa S.J.    Dobre Miasto    31
537    PROBIO Profesjonalne Żywienie Paweł Benedykciński    Radziejów    31
538    PPHU Telest Sp. z o.o.    Pieniężno    30
539    Fabryka Cukiernicza KOPERNIK S.A.    Toruń    30
540    FRITAR S.A. Przedsiębiorstwo Przemysłu Chłodniczego    Tarnów    30
541    Agrozam Sp. z o.o.    Zamość    30
542    Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe „Tanis” K.Pyzara T.Pyzara M.Pyzara A.Pyzara Sp. J.    Stalowa Wola    30
543    Zakład Mięsny Dobrowolscy Sp. z o.o.    Wadowice Górne    29
544    Animals Sp. z o.o.    Tarnów    29
545    JANA Średzka Spółdzielnia Mleczarska    Środa Wielkopolska    28
546    Atlanta Poland S.A.    Gdańsk    28
547    TERRAVITA Sp. z o.o.    Poznań    28
548    Młyn Zbożowy Jerzy Łaszkiewicz i Synowie S.J.    Szadek    28
549    Piekarnie Lubaszka Sp. z o.o.    Warszawa    27
550    DOTI S.J. Wytwornia Wyrobów Czekoladowych    Kąty Wrocławskie    27
551    Dominik Sp. z o.o.    Wielogłowy    27
552    Dębowa Polska S.J.    Siedlec    26
553    Firma Cukiernicza Solidarność – Rok Założenia 1952 Sp. z o.o.    Lublin    26
554    FSB Piekarnie Sp. z o.o.    Michałów-Reginów    26
555    Super Smak Sp. z o.o.    Jeziorany    26
556    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Czarnków    25
557    HJ HEINZ POLSKA S.A.    Krobia    25
558    ALGAS S.J. PPHU    Sosnowiec    25
559    PPU BELIN Zakład Pracy Chronionej – Wojciech Lenartowicz, Roman Erdmann, Andrzej Nowak S.J.    Poznań    25
560    Instanta Sp. z o.o.    Żory    25
561    Lila Sp. z o.o. PPH    Gdynia    25
562    Ternaeben Polska Sp. z o.o.    Łeba    24
563    CHRIST Sp. z o.o.    Wieliczka    24
564    Kros Sp. z o.o. PPH    Głodowo    24
565    USTRONIANKA Sp. z o.o.    Ustroń    23
566    LANTMANNEN AXA POLAND Sp. z o.o.    Poznań    23
567    Jahiro Sp. z o.o.    Widziszewo    23
568    WĘDLINKA S.J. PHU    Dobrydział    23
569    Nasz Drób Sp. z o.o.    Ujrzanów    23
570    Zakład Rzeźniczo-Wędliniarski Masarnia S.J.    Bieżuń    23
571    Dawidczyk Kazimierz i Wspólnicy S.J.    Ostrołęka    23
572    California Fitness Polska Sp. z o.o.    Wojcieszyn    23
573    PIEKARNIA KRUCZEK ZBIGNIEW KRUCZEK I S.J.    Kraków    23
574    Al Ba Sp. z o.o.    Białystok    23
575    Rzeźnia Braci Szybcio S.J.    Mońki    23
576    Zakłady Mięsne Nowak Sp. z o.o. Sp. Komandytowa    Gdańsk    23
577    DROSED S.A.    Siedlce    22
578    KNAPIK S.J.    Alwernia    22
579    FOOD SERVICE Sp. z o.o.    Rawa Mazowiecka    22
580    PHZ JUR – GAST Sp. z o.o.    Wisła    22
581    Kalmar S.J.    Szczodrowice    22
582    Twist Sp. z o.o.    Rybnik    22
583    FRUCTON Przetwórnia Owoców i Warzyw S.J.    Kalisz    21
584    NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o.    Zielona Góra    21
585    BROMARGO Sp. z o.o.    Margońska Wieś    21
586    NORD Zakład Produkcji Cukierniczej Sp. z o.o.    Szczecin    21
587    Zakład Przetwórstwa Mięsnego ŁUKOSZ S.J.    Jaworze    21
588    GRUPA ŻYWIEC S.A.    Żywiec    20
589    SERWAR Sp. z o.o.    Warszawa    20
590    SADEŁKO S.J. Zakład Masarski    Jedlińsk    20
591    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE FULAR S.J.    Bejsce    20
592    Piekarnia Krys – And S.J.    Bydgoszcz    20
593    Zakład Mięsno – Wędliniarski Kaminiarz S.J.    Święciechowa    19
594    Piekarnia Merk S.J.    Suwałki    19
595    Zakład Przemysłu Mięsnego M.P. Ławniczak S.J.    Janowiec Wielkopolski    19
596    Spółdzielnia Pracy Handlowo – Produkcyjna Mix – Pasz    Kluczbork    19
597    Zakład Obrotu Towarowego „Siarkopol” Sp. z o.o.    Tarnobrzeg    19
598    Zakłady Mięsne Werbliński Sp. z o.o.    Kalisz    18
599    M Zakład Masarski D II. Pachwicewicz S.J.    Bielsk Podlaski    18
600    Przeds. Hektor Sp. z o.o.    Działoszyn    18
601    Młyn Handlowy Potoccy Włodzimierz Potocki, Witold Potocki Sp. j.    Sulmierzyce    18
602    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Jarocin    17
603    CSM Polska Sp. z o.o.    Warszawa    17
604    TOREX Sp. z o.o.    Czerwińsk nad Wisłą    17
605    MAKÓW Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Spożywczego    Skaryszew    17
606    DORAL S.J.    Kłodzko    17
607    Zakład Masarski Stanisław Rąbała    Pelplin    17
608    Zakłady Mięsne Piekarscy Sp. J.    Rokiciny    17
609    Ekord Sp. z o.o.    Gdynia    17
610    Rzeźnictwo i Wędliniarstwo Sarnowscy S.J.    Byczyna    17
611    Ubojnia Drobiu Wojszki S.J.    Mońki    17
612    Spółdzielnia Mleczarska W Łużnej    Łużna    17
613    Cukiernia-Piekarnia Maciuś S.J.    Sosnowiec    17
614    Dymek S.J.    Grajewo    16
615    PRZEDSIĘBIORSTWO PRODUKCYJNO-HANDLOWO-USŁUGOWE PIĄTKA PIOTR SIKORA I WSPÓLNICY S.J.    Myślenice    16
616    BŁACHUT Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Żywiec    15
617    Zakłady Mięsne Sobkowiak Ireneusz Sobkowiak    Siedlec    15
618    Zakłady Przemysłu Mięsnego Konspek S.J.    Skołyszyn    15
619    ZAKŁAD DOŚWIADCZALNO-PRODUKCYJNY PRZETWÓRSTWA SPOŻYWCZEGO MAS-AR Sp. z o.o.    Szczecin    15
620    Ubojnia Zwierząt Rzeźnych Rta Szwagrzak S.J.    Złoczew    15
621    Healthy Food Production S.A.    Kobierzyce    14
622    Vita Sp. z o.o.    Krosno    14
623    Frito Lay Poland Sp. z o.o.    Grodzisk Mazowiecki    13
624    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Ligota    13
625    Konspol Holding Sp. z o.o.    Nowy Sącz    13
626    UREN NOVABERRY Sp. z o.o.    Lublin    13
627    Wędzenie i Przetwórstwo Ryb Rafa S.J.    Władysławowo    13
628    PPHU Mas – Pol S.J.    Majków Duży    13
629    Angela S.J. FPHU    Sękowa    13
630    Stek – Pol Sp. z o.o.    Mleczków    13
631    Darmąk S.J.    Kłoczew    13
632    KAMIS S.A.    Stefanowo    12
633    APIS Spółdzielnia Pszczelarska    Lublin    12
634    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska Kowalew Dobrzyca    Kowalew    12
635    Wytwórnia Pasz SOLPASZ Sp. z o.o.    Nowa Sól    12
636    Fabryka Likierów Tarpan Sp. z o.o.    Szczytno    12
637    Zakład Mięsny Żeleźniki Ratyńscy S.J.    Miedzna    12
638    Piekarnia – Tomasz Kozłowski Sp. z o.o.    Łuków    12
639    AMBRA S.A.    Warszawa    11
640    Zakłady Tłuszczowe Bielmar Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    11
641    MIX S.A.    Gdańsk    11
642    ASPROD Sp. z o.o.    Kliniska Wielkie    11
643    Piekarnia Małopolska S.J.    Mińsk Mazowiecki    11
644    Paluch Sp. z o.o.    Warszawa    11
645    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Hańderek S.J.    Buczkowice    10
646    Ybbstaler Fruit Polska Sp. z o.o.    Chełm    10
647    JURAJSKA Spółdzielnia Pracy    Myszków    10
648    EXCELSIOR – DELIKATESY Sp. z o.o.    Darłowo    10
649    Zakład Mięsny Wierzejki J.M.Zdanowscy Sp. J.    Trzebieszów    10
650    Rzeźnictwo – Wędliniarstwo Józef, Sylwester i Jolanta Maryniak S.J.    Rychtal    10
651    PPHU Osłonka S.J.    Święciechowa    10
652    Zakład Przetwórstwa Mięsnego J.S.A.J. Mielczarek S.J.    Rusiec    10
653    Piekarnia Jizis S.J.    Warszawa    10
654    Zakłady Mięsne Berger S.J.    Rydułtowy    10
 
 
655    ONKEN POLSKA Sp. z o.o.    Maków Mazowiecki    9
656    Wytwórnia Pasz Piast II Sp. z o.o.    Płońsk    9
657    MD Trade S.J.    Gniezno    9
658    Makasar Sp. z o.o.    Śrem    9
659    ZAKŁAD PRODUKCJI CUKIERNICZEJ CYMES JERZY KLECHA, WITOLD KLECHA S.J.    Kłobuck    9
660    Spółdzielnia Mleczarska w Gostyniu    Gostyń    8
661    McCAIN POLAND Sp. z o.o.    Chociwel    8
662    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Tomaszów Lubelski    8
663    SEKO S.A.    Chojnice    8
664    SŁODOWNIA SOUFFLET POLSKA Sp. z o.o.    Poznań    8
665    Rzeźnictwo i Handel – Kapecki S.J.    Kozy    8
666    Zakłady Mięsne VIOLA Meyer S.J.    Lniano    7
667    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Ostrów Wielkopolski    7
668    Koppol Sp. z o.o. PPU    Miejska Górka    7
669    Eko-Pol Sp. z o.o.    Łęg Tarnowski    7
670    K.W.S. Żabczyńscy S.J. PHUP    Łaskarzew    7
671    SPYRKA Sp. z o.o.    Niedźwiedź    6
672    Matro Masarnia S.J.    Rawicz    6
673    Witex S.J.    Benice    6
674    Fabryka Osłonek Białkowych FABIOS S.A.    Maków Podhalański    5
675    Kusy Przetwórstwo Mięsne S.J.    Bełchatów    5
676    CUKIERNIA – PIEKARNIA B & M WENTA S.J.    Lębork    5
677    Hela – Prima Sp. z o.o.    Karczew    5
678    Hodowla i Ubój Indyka BIODAMA Sp. z o.o.    Sława    4
679    Uren Coldstores Sp. z o.o.    Lublin    4
680    Mark S.J.    Gózd    4
681    Varia Sp. z o.o. PPH    Sosnowiec    4
682    Aurora Polska Sp. z o.o.    Kutno    4
683    Zakład Masarski ZDRÓJ S.J.    Nowy Sącz    3
684    ROLNIK Sp. z o.o.    Mikołów    3
685    FRUBELLA PROCESSING Sp. z o.o.    Białobrzegi    3
686    Aquator Sp. z o.o.    Ostrzeszów    3
687    Spółdzielnia Chłopska Pług    Kolbuszowa    3
688    Euro – Duda Sp. z o.o.    Warszawa    3
689    NORDFISH Sp. z o.o.    Białystok    2
690    Firma Marcinkowscy Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przetwórstwa Mięsnego    Zbęchy-Pole    2
691    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Limanowej    Limanowa    2
692    Ubojnia Zwierząt Rzeźnych Dragon S.J.    Rogóźno    2
693    Gub S.J. PPH    Suwałki    2
694    Spółdzielnia Mleczarska Ryki    Ryki    1
695    MARDI Sp. z o.o.    Biskupiec    1
696    HAND – MIĘS Spółdzielnia Rolnicza – Murzynówko    Nowe Miasto    1
697    Zakład Przetwórstwa Spożywczego RYBMOR S.J.    Pokrzywnica    1
698    Mazurskie Grzybki Sp. z o.o.    Jedwabno    1
699    MLEKPOL Spółdzielnia Mleczarska    Grajewo    0
700    STARCO Spółdzielnia Mleczarska    Stargard Szczeciński    0
701    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Włoszczowa    0
702    SŁOWIANKA Cukiernicza Spółdzielnia Inwalidów    Szczecinek    0
703    Kilargo Sp. z o.o.    Dobroń    0
704    ELSA Sp. z o.o.    Warszawa    0
705    Przedsiębiorstwo Piekarskie w Lublinie Sp. z o.o.    Lublin    -1
706    Wytwórnia Pasz LIRA Sp. z o.o.    Krzywiń    -1
707    Ferm – Pasz S.J. Przeds. Produkcji Pasz    Baboszewo    -1
708    Sokpol – Koncentraty Sp. z o.o.    Wilków    -1
709    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska GARWOLIN    Wola Rębkowska    -2
710    NAŁĘCZÓW ZDRÓJ Sp. z o.o.    Nałęczów    -2
711    Piekarnia – Ciastkarnia S.J.    Krzyż Wielkopolski    -2
712    Delikatesy Mięsne u Rzeźnika Sp. z o.o.    Białystok    -2
713    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Środa Wielkopolska    -2
714    Zakład Masarski – Anna Lewandowska Sp. z o.o.    Rogowo    -3
715    NETTA II S.J. MIESZLNIA PASZ PPH    Netta Druga    -3
716    Lumipol – Ludwikowski, Mielczarek S.J.    Wierzchlas    -3
717    Zamrażalnia Vidansonder Sp. z o.o.    Brochów    -3
718    Kujawska Spółdzielnia Mleczarska    Włocławek    -4
719    EXDROB S.A. Kutnowskie Zakłady Drobiarskie    Kutno    -4
720    TAJA Sp. z o.o.    Nieszawa    -4
721    Agro – Danmis Gramowscy S.J.    Wyszyny    -4
722    Optima Słodownia Pneumatyczna Sp. z o.o.    Poznań    -4
723    Moryń S.J.    Siemkowice    -4
724    Gabi Centrum Sp. z o.o.    Jastrzębie-Zdrój    -4
725    Rex S.J.    Dziwnów    -4
726    SŁAWA Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Sława    -5
727    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J. Dyczewscy    Suwałki    -5
728    Admirał Sp. z o.o.    Lędziny    -5
729    Lear S.J.    Świdwin    -5
730    Ubojnia Zwierząt Bogacz S.J.    Radomsko    -5
731    Zakłady Mięsne Kościerzyna Sp. z o.o.    Kościerzyna    -5
732    CHMIELNIK – ZDRÓJ S.A.    Chmielnik    -6
733    POLPAIN – WANDA Sp. z o.o.    Płock    -6
734    Masarnia Solmex S.J.    Brzeziny    -6
735    Waldi S.J. Zakład Przetwórstwa Mięsnego    Grodzisk Wielkopolski    -6
736    Forum S.J.    Sycewice    -6
737    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Śrem    -7
738    KAWIKS S.J. PPHU    Widawa    -7
739    Masarnia Radymno S.J.    Radymno    -7
740    KARSTUSZ S.J.    Karolewo    -7
741    Record Sp. z o.o. Zakład Produkcji Pasz i Zanęt Wędkarskich    Białe Błota    -7
742    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska w Pęczniewie    Pęczniew    -7
743    Kokpit Sp. z o.o.    Szczecinek    -7
744    Spółdzielnia Ogrodnicza Export – Import    Zwoleń    -8
745    Wytwórnia Salami IGLOOMEAT – SOKOŁÓW S.A.    Dębica    -8
746    AGROCENTRUM Sp. z o.o.    Kolno    -8
747    CHEMET Sp. z o.o.    Plewiska    -8
748    Anna Plus Sp. z o.o. Przetwórnia Owoców i Warzyw    Bierutów    -8
749    DOBROSŁAWA Sp. z o.o.    Sława    -9
750    Zakład Mięsny Radmas S.J.    Radzymin    -9
751    Społem PSS Spójnia    Miastko    -9
752    BAKALLAND S.A.    Warszawa    -10
753    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Rawicz    -10
754    Przedsiębiorstwo Rol – Ryż Sp. z o.o.    Gdynia    -10
755    Piekarnia – Cukiernia Bronisława i Michał Łobza S.J.    Zaniemyśl    -10
756    Młyn Handlowo – Usługowy S.J.    Wodzierady    -10
757    Rodar – Firma Zbozowa Sp. z o.o.    Łubianka    -10
758    Perry Sp. z o.o. PPH    Morzeszczyn    -10
759    SOBSMAK Sp. z o.o.    Wołomin    -11
760    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Nowy Sącz    -11
761    Spółdzielnia Mleczarska Bieluch w Chełmie    Chełm    -11
762    SARIA POLSKA Sp. z o.o.    Warszawa    -11
763    Polska Woda Sp. z o.o.    Ozorków    -11
764    Zakład Mięsny Piotr Rachel Sp. z o.o.    Łęka Opatowska    -11
765    Gminna Spółdzielnia SAMOPOMOC CHŁOPSKA    Oborniki Śląskie    -11
766    Zakład Mięsny Danuta Pawliszyn, Bogusław Pawliszyn S.J.    Świerczów    -11
767    Mleksam Sp. z o.o.    Przytyk    -11
768    Ardex Wytwórnia Pasz S.J.    Sochaczew    -11
769    KADE Sp. z o.o.    Gdynia    -11
770    Osi Food Solutions Poland Sp. z o.o.    Warszawa    -12
771    INTERFRYS – KUSOWO Sp. z o.o.    Słupsk    -12
772    UNIFREEZE Sp. z o.o.    Górzno    -12
773    NOWOPOL S.J. Zakład Mięsny    Jedlińsk    -12
774    Rozlewnia Wód Mineralnych Sopel Sp. z o.o.    Muszyna    -12
775    Korporacja Kupców Lubelskich Sp. z o.o.    Lublin    -12
776    EMIG Sp. z o.o.    Warszawa    -13
777    KRUGER POLSKA Sp. z o.o.    Ostrów Mazowiecka    -13
778    Wytwórnia Mieszanek i Koncentratów Paszowych Sp. z o.o.    Kobylin    -13
779    Zakład Mięsny Mościbrody Sp. z o.o.    Wiśniew    -13
780    Masarnia Zbigniew Giża S.J.    Żarówka    -13
781    JOGO Łódzka Spółdzielnia Mleczarska    Łódź    -14
782    Przetwórstwo Mięsne Załoga S.J.    Piotrków Trybunalski    -14
783    Ankorp Sp. z o.o.    Kraków    -14
784    Anna S.J.    Łąck    -14
785    Młyn Żuławy Sp. z o.o.    Bałdowo    -14
786    MLEKTAR S.A.    Tarnów    -15
787    Pol – Pasz Sp. z o.o.    Siedlce    -15
788    CHIPITA POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    -15
789    Zakłady Przetwórstwa Mięsnego Miazek S.J.    Łódź    -15
790    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska Lubiewo z Siedzibą w Klonowie    Klonowo    -15
791    Laguna S.J.    Łebcz    -15
792    Zakład Przetwórstwa Mięsnego E. Smolarek i M. Smolarek S.J.    Kościan    -16
793    PIRS PPH Sp. z o.o.    Darłowo    -16
794    Euro – Code S.J.    Nowy Sącz    -16
795    Nutrimix Polska Sp. z o.o.    Niepruszewo    -16
796    Matbud Sp. z o.o.    Mielec    -16
797    Spin – Spółdzielczy Zakład Pracy Chronionej    Chełm    -16
798    FPH Sokół S.J.    Siemiatycze    -16
799    Zespół Młynów w Chełmie Sp. z o.o.    Chełm    -17
800    Frigoopol S.A.    Opole    -17
801    NUTRICIA Zakłady Produkcyjne Sp. z o.o.    Opole    -17
802    Wielkopolska Wytwórnia Żywności PROFI Sp. z o.o. S.K.A.    Grabów nad Prosną    -17
803    Wipasz S.A.    Olsztyn    -17
804    Orzech Sp. z o.o. ZPOW    Kolbuszowa    -17
805    Masarnia Bieniek    Piotrków Trybunalski    -17
806    Prem – Vit S.J.    Inowrocław    -17
807    WOSANA S.A.    Andrychów    -18
808    Kulinaria S.A.    Tychy    -18
809    Kamil S.J.    Roszki-Wodźki    -18
810    Zakład Cukierniczo – Piekarniczy Jaszewscy S.J.    Lipno    -18
811    Zakład Rzeźniczo – Wędliniarski S.J.    Lubomia    -18
812    Piekarnia Ziarenko S.J.    Bydgoszcz    -18
813    Obojan Sp. z o.o.    Stężyca    -18
814    Spółdzielnia Mleczarska JOGSER    Sosnowiec    -19
815    BMC Jerzy Szczepankowski PPHU    Władysławowo    -19
816    Obrzańska Spółdzielnia Mleczarska    Kościan    -19
817    Eskimos S.A.    Konstancin-Jeziorna    -19
818    Masarnia Dominik S.J.    Łęczyce    -19
819    Rolnicza Spółdzielnia Produkcyjna w Czaplinie    Góra Kalwaria    -19
820    Koliber S.J.    Zgierz    -19
821    Przedsiębiorstwo BILT Sp. z o.o.    Bielsko-Biała    -20
822    Agro – Visbek – Bydgoszcz Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -20
823    BOMADEK Sp. z o.o.    Trzebiechów    -20
824    Zakład Przetwórstwa Mięsnego KONIAREK    Strzelce    -20
825    SANO – Nowoczesne Żywienie Zwierząt Sp. z o.o.    Sękowo    -20
826    VITPOL PW    Stawiszyn    -21
827    AGRO – HANDEL Sp. z o.o.    Krzywiń    -21
828    PPH Vidan S.J.    Brochów    -21
829    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Łowiczu    Łowicz    -22
830    Bonduelle – Polska S.A.    Warszawa    -22
831    SUEMPOL Sp. z o.o.    Bielsk Podlaski    -22
832    AKWEN III S.J. Zakład Usługowo – Handlowy Przetwórstwa Rybnego    Staszów    -22
833    REGIS Sp. z o.o.    Kraków    -22
834    Farmpasz Sp. z o.o.    Narew    -22
835    Zakład Masarski MARETA Teresa i Andrzej Kołbuk, Elżbieta i Wiesław Kacprzak S.J.    Kobyłka    -22
836    Edal S.J.    Lisków    -22
837    Perfect Plus Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zaopatrzenia Gastronomicznego    Łódź    -22
838    Adamek Sp. z o.o.    Kraków    -22
839    LIMARO S.J. Zakład Produkcji Artykułów Spożywczych    Mosina    -23
840    MRÓZ S.A.    Borek Wielkopolski    -23
841    FUTREX Sp. z o.o.    Żdżary    -23
842    CUPROD Sp. z o.o.    Kluczbork    -23
843    Aromat Snack Sp. z o.o.    Trzebielino    -23
844    Rzeźnictwo Tłoki Artur Maik Sp. z o.o.    Wolsztyn    -23
845    OLEKO EB Sp. z o.o.    Mała Klonia    -23
846    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Strzelce Opolskie    -23
847    Podlaskie Zakłady Zbożowe S.A.    Białystok    -24
848    RZEŹNIA MRÓZ Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    -24
849    Przeds. Produkcyjne Polutil S.J.    Lniano    -24
850    LINODRÓB S.J. Zakład Drobiarski    Świecie    -25
851    Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie PZZ w Stoisławiu S.A.    Mścice    -26
852    ALEXPOL INTERNATIONAL Sp. z o.o.    Warszawa    -26
853    MARINUS Sp. z o.o.    Świnoujście    -26
854    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Lipinki    -26
855    Masfrost Sp. z o.o.    Tolkmicko    -27
856    Majonezy Spółdzielnia Pracy Produkcyjno-Handlowa w Kętrzynie    Kętrzyn    -28
857    Spółdzielnia Mleczarska w Żurominie    Żuromin    -28
858    AVES Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -28
859    PPHU Adas Sp. z o.o.    Leszno    -28
860    WACUŚ S.J. Zakład Cukierniczy    Nysa    -28
861    SPÓŁDZIELNIA MLECZARSKA W SKARSZEWACH    Skarszewy    -28
862    PRZEDSIĘBIORSTWO OBSŁUGI ROLNICTWA PRO-AGRO WYTWÓRNIA PASZ I KONCENTRATÓW Sp. z o.o.    Radomin    -28
863    Hipsz Sp. z o.o.    Wrocław    -29
864    Rzeźnictwo-Wędliniarstwo S.J.    Rybnik    -29
865    Komirex S.J. PPUH    Siemiatycze    -29
866    KOCH Sp. z o.o.    Szczecin    -29
867    PROMAROL – PLUS Sp. z o.o.    Ciepielówek    -29
868    FRUKTOSAD Sp. z o.o.    Chodel    -30
869    Wielkopolskie Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego S.A.    Luboń    -30
870    ADM Szamotuły Sp. z o.o.    Szamotuły    -30
871    Bastik Sp. z o.o.    Koźmin Wielkopolski    -30
872    Rzeźnictwo – Wędliniarstwo Zbigniew i Mariusz Król S.J.    Międzybórz    -30
873    Przetwórstwo Mięsa Konkol Henryk Konkol, Dariusz Konkol, Sylwia Nawrocka S.J.    Bolszewo    -30
874    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska    Prudnik    -31
875    Zakład Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Tomaszów Lubelski    -31
876    Przedsiębiorstwo Przemysłu Mięsnego Tadeusz Górski    Grudziądz    -31
877    JAGR PHU    Warlubie    -32
878    CD S.A.    Warszawa    -32
879    Produkcja Mięsa i Wędlin SZWEDZIK S.J.    Radomsko    -32
880    Kowalewski Sp. z o.o.    Sieradz    -32
881    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Szczurowej    Szczurowa    -32
882    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Lipno    -32
883    S – Hurt Sp. z o.o.    Warszawa    -32
884    Zakład Przetwórstwa Mięsnego Oskowo Sp. z o.o.    Lębork    -33
885    PPH Rojber S.J.    Katowice    -33
886    Mane Polska Sp. z o.o.    Raszyn    -33
887    Zakład Przetwórstwa Ryb Mirko B.krasnoborski S.J.    Słupsk    -33
888    Truller Polska Sp. z o.o.    Warszawa    -33
889    Zakłady Przetwórstwa Zbożowo-Młynarskiego Sp. z o.o.    Kruszwica    -34
890    Eurohansa Sp. z o.o.    Toruń    -34
891    Okręgowa Spółdzielnia Mleczarska w Bochni    Bochnia    -34
892    Punkt Uboju Zwierząt Rzeźnych S. Rogus, Józef Choma, J. Dydo Sp.J.    Straszęcin    -34
893    Frykas Sp. z o.o. Przeds. Produkcji Spożywczej    Kościan    -34
894    OSTROWIN – CENTRUM Sp. z o.o.    Ostrów Wielkopolski    -35
895    Zakład Uboju, Skupu i Przetwórstwa Mięsnego S.J.    Brzozów    -35
896    Zakład Przetworstwa Mięsnego S.J.    Gryfice    -35
897    Przeds. Realizacji Maszyn Dla Przemysłu Spożywczego Consumasz Sp. z o.o.    Poznań    -35
898    SPOŁEM PSS w Piasecznie    Piaseczno    -36
899    PPHiU Plon w Orsku Sp. z o.o.    Rudna    -36
900    Chmarzyński – Przemysł Mięsny i Handel Sp. z o.o.    Osie    -36
901    Wielkopolskie Zakłady Mięsne AGRICO Sp. z o.o. ZPCh    Kalisz    -36
902    Masarnia Dzier-Mięs S.J.    Skoroszyce    -36
903    Paszowit S.J. Lucjan i Maria Latoń    Grabów nad Prosną    -36
904    Hemi S.J.    Sokołów Podlaski    -36
905    Uczta Polska Sp. z o.o.    Białystok    -37
906    Zakłady Mięsne mgr inż. Wojciech Dobija    Żywiec    -38
907    Wytwórnia Pasz i Koncentratów FARMER S.J. Janina i Czesław Błaszczyk    Nowe Skalmierzyce    -38
908    BOREX – BECON S.J.    Skawina    -38
909    Union Chocolate Sp. z o.o.    Ciechocinek    -38
910    Promięs S.J.    Opole    -40
911    FABRYKA PIECZYWA CUKIERNICZEGO SAN – PAJDA Sp. z o.o.    Jarosław    -40
912    MOKATE Firma Produkcyjno-Usługowo-Handlowa    Ustroń    -42
913    Zakłady Jajczarskie Ovopol Sp. z o.o.    Nowa Sól    -42
914    Zakład Drobiarski Chłodnia Skladowa Export – Import Stanisław Bik    Jędrzejów    -42
915    FVZ Deli – Meat Polska Sp. z o.o.    Orzesze    -42
916    Gminna Spółdzielnia Samopomoc Chłopska    Pępowo    -42
917    HERBAPOL LUBLIN S.A.    Lublin    -43
918    JAKO Sp. z o.o.    Żelazków    -43
919    APIPOL – FARMA Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Pszczelarsko Farmaceutyczne    Myślenice    -44
920    BEWA Sp. z o.o. Towarzystwo Gospodarcze    Piaski    -44
921    MARWOJ S.J. Przed. Prztwórstwa Mięsnego    Mogilno    -44
922    Alma S.J.    Pszczyna    -44
923    Zakład Mięsno – Wędliniarski Pol – Mat Sp. z o.o.    Zduńska Wola    -44
924    ROTR Spółdzielnia Mleczarska    Rypin    -45
925    DAMŁYN Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Zbożowo – Młynarskie    Damasławek    -45
926    Złotex ZPIHM Aleksandrowiczowie, Chojnaccy S.J.    Złoczew    -45
927    WILBO S.A.    Gdynia    -46
928    FOODMARK POLAND Sp. z o.o.    Warszawa    -46
929    FORNETTI Polska Sp. z o.o.    Wrocław    -46
930    UBOJNIA Zbigniew Krause i Grzegorz Krause S.J.    Turze    -46
931    Łuczniczka Sp. z o.o. PW    Tuchola    -46
932    Piekarnia Cukiernia AK S.J.    Otrębusy    -46
933    CEES – POL Sp. z o.o. PPH ZPCh    Kłodzko    -47
934    MOTYL S.J. Zakład Przetwórstwa Owoców i Warzyw    Rokiciny    -48
935    BIMIZ FOOD Sp. z o.o.    Radzyń Podlaski    -48
936    PPHU Agropasz Milicz Sławoszowice Sp. z o.o.    Milicz    -48
937    San – Vit A.W.Haliszczak Sp. J.    Gniezno    -48
938    NFC Polska North Sp. z o.o.    Stepnica    -48
939    SCHAAP – POL Sp. z o.o.    Puck    -49
940    MŁYNPOL Adam Gołębiowski, Roman Wołoszczak i Wspólnicy – S.J.    Gromadka    -49
941    Mixt Sp. z o.o.    Poniec    -49
942    Cukromix – Bis Sp. z o.o.    Ropczyce    -49
943    S.J. BOGAND Przetwórstwo i Handel Zbożem    Łubianka    -52
944    Młyn Gospodarczy S.J.    Ostrów Wielkopolski    -52
945    Wytwórnia Superkoncentratów i Pasz Akord S.J.    Poniec    -52
946    MŁYN S.J.    Nowy Tomyśl    -53
947    SECPOL Sp. z o.o.    Marki    -53
948    Rolniczy Kombinat Spółdzielczy w Łubnicy    Łubnica    -53
949    Kamil Sp. z o.o.    Witaszyce    -53
950    RYBAK S.A.    Unieradz    -54
951    Kompasz Sp. z o.o.    Głogów    -54
952    WYROBY CUKIERNICZE KEKS A. ŚLIŻ, S.J.    Sławęcin    -54
953    PPHU Bin Sp. z o.o.    Siemianowice Śląskie    -54
954    Browar Tarczyn Sp. z o.o.    Tarczyn    -55
955    PPH Indyk – Mazury Sp. z o.o.    Ostróda    -57
956    CEKO Sp. z o.o.    Żelazków    -58
957    M.K.B. Sp. z o.o.    Bydgoszcz    -58
958    Verco Sp. z o.o.    Warszawa    -58
959    DROBEX Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Drobiarskie    Solec Kujawski    -59
960    Fąmix S.J Hurtownia    Zakopane    -59
961    Spółdzielnia Mleczarska    Drzycim    -59
962    Łukosz Sp. z o.o. Zakłady Przetwórstwa Mięsnego    Chybie    -59
963    PPH Elmar S.J.    Sierpc    -59
964    AGROPOL Sp. z o.o. Zakład Przetwórstwa Owocowo – Warzywnego    Góra Kalwaria    -60
965    BOMILLA Sp. z o.o. PPHU    Włocławek    -60
966    Arlekino Sp. z o.o.    Stanisławowo    -60
967    Spółdzielnia Ogrodnicza    Urzędów    -60
968    Połonina Lesko Sp. z o.o. – sp.k.    Lesko    -60
969    Artifex Sp. z o.o.    Wysogotowo    -60
970    Owocmix Sp. z o.o.    Chodel    -63
971    Diamant International Polska – Młyny Zbożowe Sp. z o.o.    Grodzisk Wielkopolski    -64
972    TRZEMESZNO Sp. z o.o. Przedsiębiorstwo Przemysłu Ziemniaczanego    Trzemeszno    -65
973    NORDIS Chłodnie Polskie Sp. z o.o.    Wrocław    -65
974    Orvita Sp. z o.o.    Bierkowo    -65
975    PIEKARNIA MIKULEWICZ S.J.    Zielona Góra    -66
976    ZAKŁAD PRZETWÓRSTWA MIĘSNEGO TADEUSZ KAPAŁA, TADEUSZ KLIMCZAK, KAZIMIERZ SETLA – S.J.    Węgierska Górka    -66
977    AMI S.J.    Mikstat    -68
978    Firma Handlowa Export – Import Sebastian Onka    Dobrzyń nad Wisłą    -68
979    Zakład Produkcyjno Handlowy Sol – Fish W. Kaczmarek, J. Kryński Sp. J.    Międzychód    -68
980    PIEKARNIA BAGIETKA RENATA JACKOWSKA, RAFAŁ STRĄK S.J.    Szczecin    -68
981    FPHU Bracia Edmund i Krzysztof Liziniewicz S.J.    Łódź    -69
982    Tomag S.J.    Żelazków    -69
983    Agro Pomorze Usługi Sp. z o.o.    Pobłocie Wielkie    -69
984    CARRE S.J. Piekarnia    Gdańsk    -71
985    Marlibo 2000 Sp. z o.o.    Olkusz    -71
986    Ogrody Natury Sp. z o.o.    Zławieś Wielka    -71
987    DAR-POL S.J.    Tomaszów Mazowiecki    -71
988    LAKTOPOL-A Sp. z o.o. Zakłady Mleczarskie    Łosice    -72
989    Zakłady Młynarskie PZZ Sp. z o.o.    Świecie    -73
990    POLINDUS Sp. z o.o.    Kraków    -73
991    FELIX Sp. z o.o. PPH    Rossosz    -74
992    Unilever Polska S.A.    Warszawa    -74
993    Zakład Mięsny Swojskie Frykasy Sp. z o.o.    Frysztak    -74
994    Przedsiębiorstwo Wielobranżowe Demal Deas-Tomala-Tomala S.J.    Gierów    -74
995    BRACKI BROWAR ZAMKOWY w Cieszynie Sp. z o.o.    Cieszyn    -75
996    Zakład Masarski TRIO R. Żychowski, W. Kilar S.J.    Jasło    -75
997    GOLDMAS S.J.    Kurzętnik    -81
998    Unifet Sp. z o.o.    Gliwice    -82
999    Zakład Przetwórstwa Rybnego ZiT S.J. Zygmunt Kałużny, Tadeusz Kałużny    Darłowo    -82
1000    Nexum S.J.    Poznań    -82
1001    Zakład Mleczarski Sp. z o.o.    Łuków    -83
1002    Baltic Fish S.J.    Ustka    -86
1003    Społem Powszechna Spółdzielnia Spożywców Zgoda    Poniatowa    -88
1004    REPTY S.J. ZPHU    Tarnowskie Góry    -90
1005    Gemar S.J.    Niedrzwica Duża    -90

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *