Branża spożywcza

Piekarnia Familijna jest Gepardem Biznesu 2011

 "Piekarnia Familijna to prężnie prosperująca i rozwijająca się od 20 lat firma.  Misją przedsiębiorstwa jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez produkcję zdrowego, ekologicznego pieczywa", mówi Witold Kowalczyk, właściciel Piekarni Familijnej.

 

 

 

 Wyniki finansowe  spółki Piekarnia Familijna S.J. w Krośnicach

 

 

  2008 2010   Dynamika (w proc.)
Przychody  (w tys. zł)  38102 45495   19
Zysk netto (w tys. zł)  9188 10164   11
Suma  dynamik (w %)   30
Średnia z dynamik (w %)   15

 źródło: Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma" na podstawie informacji podanych przez  Piekarnię Familijną S.J. w Krośnicach  (dane za rok 2010) oraz Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit (dane za rok 2008).   

 

"Piekarnia Familijna to prężnie prosperująca i rozwijająca się od 20 lat firma.  Misją przedsiębiorstwa jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez produkcję zdrowego, ekologicznego pieczywa. W swojej pracy łączymy nowoczesną technologię z tradycyjnymi metodami wypieku. Jakość i smak naszych wyrobów każdego dnia doceniają konsumenci co mobilizuje nas do nieustannego doskonalenia się i rozwoju firmy. Nagroda jest wyjątkowym wyróżnieniem dla firmy, zdobytym dzięki naszym kontrahentom oraz konsumentom", mówi Witold Kowalczyk, właściciel Piekarni Familijnej.

 

Witold Kowalczyk, właściciel Piekarni Familijnej

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *