Piekarnia Familijna jest Gepardem Biznesu 2011

 "Piekarnia Familijna to prężnie prosperująca i rozwijająca się od 20 lat firma.  Misją przedsiębiorstwa jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez produkcję zdrowego, ekologicznego pieczywa", mówi Witold Kowalczyk, właściciel Piekarni Familijnej.

 

 

 

 Wyniki finansowe  spółki Piekarnia Familijna S.J. w Krośnicach

 

 

  2008 2010   Dynamika (w proc.)
Przychody  (w tys. zł)  38102 45495   19
Zysk netto (w tys. zł)  9188 10164   11
Suma  dynamik (w %)   30
Średnia z dynamik (w %)   15

 źródło: Magazyn Przedsiębiorców "Europejska Firma" na podstawie informacji podanych przez  Piekarnię Familijną S.J. w Krośnicach  (dane za rok 2010) oraz Wywiadownię Gospodarczą InfoCredit (dane za rok 2008).   

 

"Piekarnia Familijna to prężnie prosperująca i rozwijająca się od 20 lat firma.  Misją przedsiębiorstwa jest promowanie zdrowego stylu życia poprzez produkcję zdrowego, ekologicznego pieczywa. W swojej pracy łączymy nowoczesną technologię z tradycyjnymi metodami wypieku. Jakość i smak naszych wyrobów każdego dnia doceniają konsumenci co mobilizuje nas do nieustannego doskonalenia się i rozwoju firmy. Nagroda jest wyjątkowym wyróżnieniem dla firmy, zdobytym dzięki naszym kontrahentom oraz konsumentom", mówi Witold Kowalczyk, właściciel Piekarni Familijnej.

 

Witold Kowalczyk, właściciel Piekarni Familijnej

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *