Branża budowlana

Dobre instalacje wentylacji i klimatyzacji

"Klienci doceniając nasz profesjonalizm, terminowość i jakość usług oraz działania zmierzające do obniżenia kosztów eksploatacji instalacji, czy próby wykorzystywania odnawialnych źródeł energii", mówi Zdzisław Godzwon, Prezes Zarządu  KLIMAWENTEX Sp. z o.o. w Rzeszowie.

 

Zdzisław Godzwon, Prezes Zarządu Przedsiębiorstwa Produkcyjno – Montażowego KLIMAWENTEX Sp. z o.o. w Rzeszowie

„Klimawentex” powstał w 1988 roku jako specjalistyczne Przedsiębiorstwo Produkcyjno-Montażowe z siedzibą w Rzeszowie, którego podstawowym profilem działania jest wentylacja i klimatyzacja.

    Nasza wąska specjalizacja ograniczająca się jedynie do wykonywania wentylacji i klimatyzacji wraz z towarzyszącą im automatyką powoduje, że zlecane nam prace wykonujemy na dobrym poziomie technicznym i po konkurencyjnych cenach. Potwierdzają to referencje naszych zleceniodawców oraz posiadane certyfikaty Solidny Partner i Fair Play.

    Naszym zleceniodawcom oferujemy kompleksową obsługę w zakresie prowadzonej przez nas  działalności  zaczynając od przygotowania koncepcji technicznych,  sporządzenia wyceny, poprzez  własną produkcję warsztatową selekcję oraz dostawę urządzeń, do montażu, rozruchu oraz serwisu.
     Wykonywane instalacje wyposażamy w kompletne układy automatyki, , a na życzenie klienta wykonuje także monitoring.
   
    Sposób działania firmy „Klimawentex”, który opiera się  głównie na długoletnim doświadczeniu i stałym ulepszaniu przyjmowanych rozwiazań nastawiony jest cały czas na sprostanie oczekiwaniom swoich klientów. Aby tego dokonać, firma stworzyła bardzo dobrze wyszkoloną kadrę inżynieryjno-techniczną, która przygotowuje produkcję, kontroluje wykonawstwo robót i wreszcie nadzoruje cały pion wykonawczy. W firmie zatrudnieni są również pracownicy, którzy zdobywali doświadczenie na budowach zagranicznych.
    Nasza dbałość o potrzeby klientów pozwala na pozyskiwanie coraz większej ilości poważnych funkcjonujących w całym kraju zleceniodawców , którzy doceniając nasz profesjonalizm , terminowość i jakość usług chętnie z nami współpracują.
    Pozytywnie oceniają  także podejmowane przez nas działania zmierzające do obniżenia kosztów eksploatacji instalacji, czy próby wykorzystywania odnawialnych źródeł energii z zastosowaniem w pełni zautomatyzowanych systemów sterowania.

    Poza realizacją tradycyjnych instalacji zabiegamy o wykonawstwo trudniejszych technicznie zadań. W tym widzimy szansę na wykorzystanie naszego wieloletniego doświadczenia i możliwości skutecznego konkurowania z młodszymi firmami działającymi na rynku. Kluczowym wyznacznikiem rozwoju naszej firmy będzie ilość zleconych nam przez generalnych wykonawców dużych i trudnych technicznie instalacji.

    Zgodnie z naszą filozofią i misją „ Klimawentex” powinien przede wszystkim kojarzyć się z dobrze wykonanymi instalacjami wentylacji i klimatyzacji .

    W 2010 roku  Firma otworzyła oddział w Ismaning k/Monachium przejmując niewielką firmę produkcyjną. Chcemy zmierzyć się z konkurencją na rynku niemieckim.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *