Branża budowlana

Specjalizujemy się w instalacjach szpitalnych

W 2005 roku zaczynaliśmy od przysłowiowego zera, a teraz jesteśmy średnio znaczącą firmą wśród  najlepszych francuskich firm budowlanych i jedną z najlepszych w Polsce", ocenia Wacław Kuziara , prezes Creo Sp. z o.o. w Rzeszowie.

 

    Wacław Kuziara , prezes Creo Sp. z o.o. w Rzeszowie

Firma Creo Sp. z o.o. zajmuje się instalacjami wewnętrznymi w dużych obiektach. Oferujemy także  montaż wentylacji. Wykonujemy roboty instalacyjne w obiektach budownictwa ogólnego,  przemysłowego i mieszkaniowego. Działamy na rynku budowlanym w Polsce i we Francji. 

Specjalizujemy się w instalacjach szpitalnych i labolatoryjnych, niemniej świadczymy usługi dla  posiadaczy prywatnych mieszkań. We Francji realizujemy naprawdę duże zlecenia. W ostatnim czasie  w kraju nad Sekwaną wykonaliśmy instalacje w kilkunstu szpitalach i przychodniach o powierzchni od 50 do 1000 mkw i to własnie nasza firma otrzymuje tam zlecenia na wykonanie całego kompleksu instalacji w danych obiektach.
W kraju wykonujemy prace na troszeczkę mniejsza skalę, świadczymy usługi remontowe. Działamy tu głównie na Podkarpaciu i na Lubelszczyźnie.
 

W 2005 roku zaczynaliśmy od przysłowiowego zera, a teraz jesteśmy średnio znaczącą firmą wśród  najlepszych francuskich firm budowlanych i jedną z najlepszych w Polsce. Jesteśmy bezpośrednim  zleceniobiorcą rządu francuskiego oraz największych francuskich przedsiębiorstw.

Oferujemy pomoc przy realizacji projektów począwszy od doradztwa technicznego, poprzez  projektowanie oraz wykonawstwo. Zapewniamy  krótki czas realizacji, konkurencyjną cenę oraz  doskonałą mobilność firmy.

Udało nam się stworzyć prężna firmę, zaufaną markę. Wiele zawdzięczamy koniunkturze na  europejskim rynku, jednak solidność naszej firmy w dużej mierze opiera się na niezawodnej,  wysoko wykwalifikowanej kadrze inżynieryjno technicznej, która dzięki doświadczeniu tworzy  zespół znakomitych specjalistów. Sukces firmy leży w rękach naszych pracowników. 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *