Branża budowlana

Wybudowaliśmy ponad 3 000 mieszkań

"Najważniejsze jest zainteresowanie klientów, bo to oni ostatecznie decydują o sukcesie w branży.  A my oferujemy im bardzo funkcjonalne mieszkania w dobrej jakości i korzystnej cenie", mówi Thomas Podstawski, Prezes Zarządu Activ Investment w Krakowie.

 

Thomas Podstawski, Prezes Zarządu Activ Investment

Niezmiernie cieszy nas przyznanie kolejnego tytułu Geparda Biznesu, jest to dla nas ogromne wyróżnienie oraz potwierdzenie dynamicznego rozwoju całej firmy. Jest to również niepodważalny  dowód, że wybraliśmy prawidłową politykę firmy.

 
Activ Investment istnieje od 1996 r. Od tego czasu wybudował ponad 3 000 mieszkań w Krakowie, Gliwicach, Katowicach, Chorzowie, Zabrzu i Wrocławiu. Otrzymał wiele nominacji, nagród i wyróżnień w ogólnopolskich rankingach (m.in. Gazele Biznesu, Diamenty Forbesa).
– Ale dla nas najważniejsze jest zainteresowanie klientów, bo to oni ostatecznie decydują o sukcesie w branży – podkreśla prezes Podstawski. – A my oferujemy im bardzo funkcjonalne mieszkania w dobrej jakości i korzystnej cenie – dodaje.

Aktualnie Activ Investment prowadzi jedenaście inwestycji. W ciągu najbliższych trzech lat zamierzamy oddać kolejne 1 500 mieszkań. Wyrażamy nadzieję, że będą to udane lata, co potwierdzą kolejne rankingi ekonomiczne wśród firm małopolskich.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *