Branża materiałów budowlanych

Postawiliśmy na unowocześnienie parku maszynowego

"Do naszych produktów  montujemy zamki szyfrowe, integracje z centralami alarmowymi, czujkami ruchu, domofonami. Dajemy też  możliwość integracji systemu automatyki obiektu za pośrednictwem jednego terminalu", wyjaśnia Dorota Otręba – Kmieć, prezes EURO OKNA – PLUS Sp. z o.o. w Leżajsku.

  Dorota Otręba – Kmieć, Prezes Zarządu EURO OKNA – PLUS Spółka z o.o. w Leżajsku

    EURO OKNA – PLUS Spółka z o.o. powstała w 2003 r. Początkowo zajmowaliśmy się produkcją stolarki budowlanej z PCV i aluminium. W kolejnych latach w swojej działalności postawiliśmy na unowocześnienie parku maszynowego, wykwalifikowaną kadrę oraz zwiększenie  oferty o systemy monitoringu i kontroli dostępu. Do naszych produktów na życzenie klientów montujemy dodatkowe elementy typu: zamki szyfrowe, integracje z centralami alarmowymi, czujkami ruchu, domofonami. Najnowszą naszą aktywnością jest „inteligentny dom” – możliwość integracji systemu automatyki obiektu za pośrednictwem jednego terminalu.
Znaczną część naszej produkcji wysyłamy do Niemiec, Francji i Włoch, co daje nam bardzo szeroki wachlarz możliwości produkcyjnych począwszy od drzwi harmonijkowych przez mechanizmy HST a skończywszy na oknach i drzwiach z ramami renowacyjnymi. W Polsce główni nasi odbiorcy to: instytucje publiczne – inwestycje realizowane w ramach zamówień publicznych, firmy budowlane oraz klienci indywidualni.

                                         
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *