Branża materiałów budowlanych

Kompleksowe rozwiązania elewacyjne

"Nasze wyroby są wykonywane z materiału nadzorowanego jakościowo. Uszlachetniamy powierzchnie przez lakierowanie proszkowe, na mokro lub anodowanie", wyjaśnia Marek Kukuć, prezes Metal System Sp z o.o. w Kostrzynie nad Odrą.

Marek Kukuć, prezes Metal System Sp z o.o. w Kostrzynie nad Odrą

Metal System jest jedną z czołowych firm w Polsce, które zajmują się technologią wykończeń wentylowanych fasad i podzespołów konstrukcyjnych do montażu specjalistycznych zadaszeń z włókna membranowego.

Jako producent  posiadający  dostateczne ,,know – how” przy planowaniu różnorodnych rozwiązań technicznych  proponujemy kompleksowe rozwiązania elewacyjne wraz z obróbkami blacharskimi. Nasze wyroby są wykonywane z materiału nadzorowanego jakościowo. Uszlachetniamy powierzchnie przez lakierowanie proszkowe, na mokro lub anodowanie.
Obszarem intensyfikacji działań firmy Metal System jest dostarczanie swoim klientom produktów jak najwyższej jakości, wpisujących się w najnowsze trendy budowlane. Inwestycje w nowoczesne maszyny i technologie, nowoczesna linia technologiczna oraz szeroka oferta produktów w pełni pozwalają nam sprostać wymaganiom naszych klientów. Firma nasza wyróżnia się szybką reakcją na wezwanie i potrzeby klienta, jakością, rzetelnością i fachowością.                                                               
                                                          

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *