Branża budowlana

Wykonaliśmy dziesiątki km rurociągów podziemnych

"Podstawa stałego rozwoju to dobra organizacja i konsekwencja w działaniu. W przypadku mojej firmy o sukcesie decyduje także stosowanie najnowszych  technologii umożliwiających realizację inwestycji w każdych warunkach i na najwyższym poziomie", mówi Paweł Piechnik, prezes PRI INKOP Sp. z o.o. w Krakowie.

 

Paweł Piechnik, prezes PRI INKOP Sp. z o.o. w Krakowie

Podstawa stałego rozwoju to dobra organizacja i konsekwencja w działaniu. W przypadku mojej firmy o sukcesie decyduje także stosowanie najnowszych  technologii umożliwiających realizację inwestycji w każdych warunkach i na najwyższym poziomie.

 

Pomimo, że koniunktura w gospodarce nie zawsze sprzyjała naszej branży, początkowo niewielka firma, doskonale odnalazła się na rynku, stając się przedsiębiorstwem w pełni wiarygodnym, osiągającym dobre wyniki.

Stawiając na nowoczesne technologie w budownictwie inżynieryjnym oraz ustawiczne szkolenie personelu posiadającego odpowiednie kwalifikacje, osiągnęliśmy zaufanie inwestorów i uznanie w branży.

Będąc generalnym wykonawcą wielu kontraktów, również współfinansowanych przez UE, wykonaliśmy dziesiątki kilometrów rurociągów podziemnych.

Jako jedna z niewielu firm w Polsce oferujemy alternatywną dla tradycyjnych metod inżynieryjnych, bezwykopową  budowę kanałów, przejść i wodociągów posługując się pełnym zakresem  technologii mikrotunelingu, przewiertu sterowanego optycznie i przecisku pneumatycznego.

Sprawne zarządzanie realizuje cele przyjętej Polityki Jakości ISO 9001:2001.

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *