Branża budowlana

Uczestniczyliśmy w wielu znaczących budowach

"Nasza firma realizuje zlecenia  na wykonanie nowoczesnych systemów ogrodzeniowych razem z kompleksową usługą montażu", wyjaśnia Dorota Marks, prezes P.P.-H. "PEMA" Sp. z o.o.  w Nekli.

 

Dorota Marks, prezes P.P.-H. "PEMA" Sp. z o.o.  w Nekli

P.P.-H. "PEMA" Sp. z o.o. działa od 1998 roku i od początku swej działalności do chwil obecnych realizuje zlecenia klientów na wykonanie dostawy różnorodnych, nowoczesnych systemów ogrodzeniowych razem z kompleksową usługą montażu. 

W naszej ofercie oprócz ogrodzeń panelowych i palisadowych posiadamy również  bramy przesuwne i dwuskrzydłowe oraz  furtki. Będąc wieloletnim  partnerem  firmy  HERAS od  przyszłego roku rozszerzymy naszą ofertę o innowacyjną bramę przesuwną  typu  iGate, której prezentacja nastąpi podczas wystawy BUDMA 2012.

W ciągu 13 lat naszej działalności mieliśmy przyjemność uczestniczyć w wielu znaczących budowach, wykonując ogrodzenia dla: Fabryki Toyoty w Wałbrzychu , Szkoły Amerykańskiej w Warszawie, Fabryki GILLETTE w Łodzi , Ambasady Japonii, Ambasady Niemiec, Portu Północnego w Gdańsku, czy chociażby w ostatnim czasie wykonaliśmy kompletne ogrodzenie pierwszego nowoczesnego terminala kontenerowego typu HUB w Kórniku k/ Poznania, który otwiera nowe możliwości na rynku przewozów intermodalnych w Polsce.

Naszym piorytetem od zawsze było i jest dostarczanie naszym klientom produktów najwyższej jakości, gwarantujących wieloletnie zadowolenie z poczynionej inwestycji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *