Branża budowlana

Firmę charakteryzuje wysoka konkurencyjność

"Nasze linie do produkcji elementów sieci oparte są na najnowocześniejszych maszynach. Wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna są gwarantem wysokiej jakości produkowanych komponentów oraz świadczonych usług", wyjaśnia  Beata Skalniak, Prokurent Creo Sp. z o.o. w Rzeszowie.

 

 Beata Skalniak, Prokurent Creo Sp. z o.o. w Rzeszowie

 CREO Sp. z o.o. jest jedną z wiodących firm instalacyjnych w południowo-wschodniej Polsce. Od 2005 r. specjalizuje się w realizacji montażu instalacji technologicznych, sanitarnych, wentylacyjnych i klimatyzacyjnych w obiektach budownictwa ogólnego, przemysłowego i mieszkaniowego. Instalacje  wykonywane są przy zastosowaniu elementów własnej produkcji, m.in. kanały i kształtki wentylacyjne.

Linie do produkcji elementów sieci oparte są na najnowocześniejszych maszynach "Spiro" i "Forstner", a wysoko wykwalifikowana kadra inżynieryjno-techniczna oraz zespół specjalistów z wieloletnim doświadczeniem, pracujący w standardach wdrożonego Systemu Zarządzania Jakością (ISO 9001:2000), są gwarantem wysokiej jakości produkowanych komponentów oraz świadczonych usług.

Firma znajduje odbiorców na swoje usługi na terenie kraju oraz za granicą, głównie we Francji, gdzie znaczna część prac realizowana jest dla placówek służby zdrowia, głównie szpitali. Kompleksową ofertę CREO Sp. z o.o. stanowi realizacja projektów, począwszy od doradztwa technicznego, poprzez projektowanie, aż po wykonawstwo i późniejszy serwis. Firmę charakteryzuje wysoka konkurencyjność na rynku i krótki czas realizacji kontraktów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *