Branża budowlana

Priorytetem sprostanie oczekiwaniom inwestorów

"W dobie wielkiej konkurencji na rynku branży budowlanej niezmiennie sprawdza się dewiza, że dobrą kondycję i rozwój firmy zapewnia profesjonalizm oraz dobrze motywowana, zgrana załoga pracownicza", ocenia Tomasz Ćwikowski, Prezes PPHU "ERBET" sp. z o.o. w Nowy Sączu.

 

Tomasz Ćwikowski, Prezes Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowego "ERBET" sp. z o.o. w Nowy Sączu

         Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowo Usługowe "ERBET" sp. z o.o. w Nowy Sączu działa na rynku nieprzerwanie od 1990 roku, realizując w tym czasie prawie 200  poważnych przedsięwzięć inwestycyjnych na terenie Polski.

 ERBET świadczy usługi w charakterze generalnego wykonawcy inwestycji. Dysponujemy zespołem doświadczonych fachowców we wszystkich branżach.

W ciągu swej działalności przedsiębiorstwo ERBET realizowało obiekty administracyjne, obronności kraju, obiekty sakralne i zabytkowe, służby zdrowia, szkolnictwa, obiekty sportowe, mieszkalne i hotelowe, handlowo-usługowe, przemysłowe, salony samochodowe oraz budownictwo drogowo-mostowe.

          Firma osiąga bardzo dobre wyniki ekonomiczne nie wykazując w ciągu swojej działalności żadnych zaległości finansowych wobec skarbu państwa i kontrahentów.

Obecnie nasze przedsiębiorstwo wykazuje średnioroczne zatrudnienie pracowników, na podstawie umowy o pracę, na poziomie 350 osób.

          W dobie wielkiej konkurencji na rynku branży budowlanej niezmiennie sprawdza się dewiza, że dobrą kondycję i rozwój firmy zapewnia profesjonalizm oraz dobrze motywowana, zgrana załoga pracownicza.

W zależności od potrzeb klienta, biorąc pod uwagę dużą mobilność naszego przedsiębiorstwa oraz wykwalifikowany personel, gotowi jesteśmy zrealizować praktycznie każde zadanie inwestycyjne w zakresie naszych specjalizacji.

           Priorytetem firmy ERBET jest sprostanie oczekiwaniom inwestorów i ich zadowolenie.

            Poza działalnością statutową nasze przedsiębiorstwo aktywnie uczestniczy w życiu kulturalnym i oświatowym wspierając wiele inicjatyw. 

 

  

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *