Branża budowlana

Wszechstronny generalny wykonawca

"Podstawę działalności MCKB  tworzy dynamiczny i doświadczony zespół , dbający o wysoką jakość i terminowość, a szczególnie o bezpieczeństwo pracy. Firma korzysta z każdej możliwości, by pogłębiać specjalistyczną wiedzę swoich pracowników", wyjaśnia Piotr Grabowicz, Prezes Zarządu MCKB Sp. z o.o. w Łodzi .

 

Piotr Grabowicz, Prezes Zarządu MCKB Sp. z o.o. w Łodzi

 

Podstawę działalności MC Kontrakty Budowlane tworzy dynamiczny i doświadczony zespół , dbający o wysoką jakość i terminowość, a szczególnie o bezpieczeństwo pracy.
 
Założona w 1991 roku w Łodzi firma MC Kontrakty Budowlane Sp. z o.o. jest generalnym wykonawcą obiektów przemysłowych, magazynowych, mieszkalnych, użyteczności publicznej, powierzchni biurowych.

Główna siedziba MCKB znajduje się w Łodzi, posiadamy też biuro we Wrocławiu. Lokalizacja w centrum Polski umożliwia nam realizowanie projektów w największych polskich miastach, takich jak Warszawa, Poznań, Katowice, Kraków, Wrocław, Lublin i Rzeszów.

MCKB cieszy się reputacją firmy solidnej i godnej zaufania na każdym etapie inwestycji. W ciągu ostatnich 3 lat firma zrealizowała ponad 12 projektów o łącznej wartości 60 mln euro.

Ostatnio wykonanymi przez MCKB inwestycjami były: zakład produkcyjny i magazyn sektora produktów higienicznych  w Oławie o najwyższych wymaganiach higienicznych i sanitarnych, największe w regionie łódzkim fabryka silników elektrycznych oraz zakład montażu podzespołów energoelektroniki wraz z centrum logistycznym w Aleksandrowie Łódzkim. 
.
Dowodem najwyższej  jakości usług MCKB jest współpraca z takimi inwestorami jak: Procter&Gamble, ABB, SCA, Amcor, ICI Polska, Reckitt Benckiser, TKG, HT Lancet, Geant, Lidl, Carrefour, Nestle Waters, DTC  oraz Uniwersytet Łódzki.

MCKB korzysta z każdej możliwości, by pogłębiać specjalistyczną wiedzę swoich pracowników. To jeden z powodów, dla których firma uzyskała wyróżnienie w prestiżowym konkursie DEKRA AWARD oraz zdobyła nagrodę główną w konkursie na Firmę Roku, w klasie „Business” zorganizowanym przez Brytyjsko Polską Izbę Handlową.
 
W listopadzie 2008 roku firma MC Kontrakty Budowlane została po raz pierwszy zaproszona do prestiżowego grona DIAMENTÓW FORBESA, jako przedsiębiorstwo, które zanotowało w ostatnich trzech latach jeden z największych wzrostów finansowych. Rok później MCKB powtórzyła to osiągnięcie zajmując II miejsce w rankingu FORBESA w województwie łódzkim.
 
Innowacyjność rozwiązań MCKB została doceniona również przez Polski Związek Inżynierów i Techników Budownictwa, który w konkursie „Budowa Roku 2009” przyznał spółce dwie nagrody: II Stopnia za realizacje Fabryki Silników Elektrycznych w Aleksandrowie Łódzkim; oraz III Stopnia za realizację zespołu budynków mieszkalnych wielorodzinnych „Nautilus” w Łodzi.
 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *