Branża budowlana

Prosperuje w branży kolejowej od ponad 80 lat

"Głównym profilem działalności firmy  jest dostarczanie najnowszych rozwiązań z zakresu automatyki oraz przebudowy i montażu specjalistycznych urządzeń dla sektora kolejowego", mówi Anna Szymborska, Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej KZA SA w Krakowie.

 

Anna Szymborska, Specjalista ds. Komunikacji Korporacyjnej KZA SA w Krakowie

Krakowskie Zakłady Automatyki to firma, prosperująca w branży kolejowej od ponad 80 lat. Głównym profilem działalności przedsiębiorstwa jest dostarczanie najnowszych rozwiązań z zakresu automatyki oraz przebudowy i montażu specjalistycznych urządzeń dla sektora kolejowego – głównie świadczone są więc usługi związane ze sterowaniem ruchem kolejowym oraz modernizacją linii kolejowych.
 
 
 
Z uwagi na wieloletnią działalność na rynku, firma ma bardzo bogate doświadczenie przy realizacji wielu skomplikowanych inwestycji budowlano – montażowych związanych z infrastrukturą kolejową. Dzięki wieloletniemu doświadczeniu i konsekwencji w działaniu KZA SA wielokrotnie udowodniła, że jest w stanie nie tylko sprostać wyzwaniom zmiennego otoczenia rynkowego, ale także kreować jego zmiany.
W ostatnich latach KZA SA została wyróżniona wieloma prestiżowymi nagrodami m.in. Przedsiębiorstwo Fair Play, Orły Polskiego Budownictwa, Diamenty Forbesa, Solidny Pracodawca czy wreszcie Gepardy Biznesu. Dowodzi to niezmiennie wysokiej jakości świadczonych przez nas usług, ale również wrażliwości społecznej od wielu znajdującej wyraz w opiece socjalnej pracowników firmy, skupiającej się wokół lokalnych społeczności, wspierania edukacji, kultury i sztuki.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *