Branża budowlana

Nasze budynki są bezpieczne i doskonale ocieplone

"Nasz majątek daje dużą zdolność kredytową, co uniezależnia nas od wpłat przyszłych lokatorów, a tym samym gwarantuje terminową realizację umów sprzedaży", Piotr Jaszkul,  Prezes Zarządu  "Eko"  Sp. z o. o. w Gdańsku.

 

 

Piotr Jaszkul,  Prezes Zarządu  Przedsiębiorstwa Budowlanego "Eko"  Sp. z o. o. w Gdańsku

Przedsiębiorstwo Budowlane "Eko"  od 1992 roku realizuje jako generalny wykonawca osiedla mieszkaniowe na terenie całego Trójmiasta.

Od początku naszej działalności zatrudniamy zespół wykwalifikowanych pracowników zdolnych do realizacji najtrudniejszych zadań budowlanych, dzięki czemu w ciągu 20 lat działalności dorobiliśmy się zgranego zespołu, co gwarantuje wysoką jakość i solidność wykonanych przez nas prac.    

Mamy na swoim koncie wiele zrealizowanych obiektów w generalnym wykonawstwie na terenie Trójmiasta, począwszy od budownictwa mieszkaniowego (kilkadziesiąt budynków wielorodzinnych) poprzez centra handlowo-biurowe, a kończąc na obiektach przemysłowych.

Od 1997 roku jako deweloper zrealizowaliśmy 19 budynków wielorodzinnych (ponad 650 mieszkań) w różnych lokalizacjach na terenie Trójmiasta.

Posiadany przez nas majątek gwarantuje nam dużą zdolność kredytową, co uniezależnia nas od wpłat przyszłych lokatorów, a tym samym gwarantuje terminową realizację umów sprzedaży.

Nasze dotychczasowe doświadczenia jako generalnego wykonawcy pomogły uniknąć błędów zarówno na etapie projektowania jak i realizacji inwestycji przez co nasze budynki są bezpieczne i doskonale ocieplone.   

Zakładamy, iż nowe inwestycje powinny posiadać pełne finansowanie, a środki klientów powinny być w pełni bezpieczne w trakcie trwania budowy.

Jest to możliwe przy współpracy z dynamicznymi bankami rozumiejącymi specyfikę potrzeb rynku mieszkaniowego. Od lat współpracujemy z wieloma bankami działającymi na polskim rynku , między innymi: PKO BP, BGK, Kredyt Bank.
   

 

Siedziba  Przedsiębiorstwa Budowlanego "Eko"  Sp. z o. o. w Gdańsku

 

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *