Branża budowlana

Pierwsza na Podkarpaciu firma technicznej ochrony

"Nasz firma wykonała  kilkaset realizacji z zakresu projektowania oraz instalowania systemów alarmowych włamania, napadu i pożaru, systemów telewizji przemysłowej, monitoringu miasta i innych zabezpieczeń technicznych", wyjaśnia  Marian Hady, prezes zarządu  i dyrektor generalny P.P.H. i U. „HADAR” Sp. z o.o. w Rzeszowie.

 

 Marian Hady, prezes zarządu i dyrektor generalny P.P.H. i U. „HADAR” Sp. z o.o. w Rzeszowie

  Firma P.P.H. i U. „HADAR” Sp. z o.o. w Rzeszowie powstała w 1989 roku, jako pierwsza na Podkarpaciu prywatna firma technicznej ochrony osób i mienia i od tego czasu wykonała dla swoich klientów kilkaset realizacji z zakresu projektowania oraz instalowania systemów alarmowych włamania, napadu i pożaru, systemów telewizji przemysłowej, monitoringu miasta i innych zabezpieczeń technicznych.

 

W bieżącym roku firma obchodzi 22-lecie swojej działalności na rynku podkarpackim i województwach ościennych. Podstawą prawną działania firmy w zakresie ochrony osób i mienia jest Koncesja Ministra Spraw Wewnętrznych i Administracji nr L- 1893/00 z dnia 16.11.2000r. na usługi ochrony osób i mienia realizowane w formie bezpośredniej ochrony fizycznej oraz zabezpieczenia technicznego.

 W swojej działalności firma „HADAR” specjalizuje się także w projektowaniu i instalacji sieci komputerowych, strukturalnych oraz systemów nagłaśniających i prezentacyjnych. Od początku swego istnienia firma inwestuje w rozwój i jakość, czego wynikiem jest od roku 2000 System Jakości ISO 9001 certyfikowany przez Polski Rejestr Statków.

Potwierdzeniem kompetencji firmy są także otrzymane nagrody: trzykrotne wyróżnienie Złotym Medalem na targach InterRES w Rzeszowie, wyróżnienie w roku 2000 Największą w Polsce Nagrodą Gospodarczą pod Znakiem Marki Złotym Medalem InterRES za stałą, wysoką jakość oferowanych wyrobów, a ostatnio w roku 2007 na Międzynarodowych Targach Rzeszowskich Złotym Medalem Podkarpackiego Rynku Budowlanego.

Ponadto od roku 2005 firma corocznie otrzymuje Certyfikat „Przedsiębiorstwo Fair Play”, przyznawany przez Krajową Izbę Gospodarczą, a w roku 2009 także została Laureatem Złotej Statuetki Fair Play 2009.

 
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *