Branża materiałów budowlanych

Spójna, kompleksowa i przejrzysta oferta

"Jako jeden z nielicznych producentów na rynku oferujemy wyposażenie domu w bramę garażową, rolety, drzwi wejściowe i okna PVC w tej samej kolorystyce", mówi Grzegorz Ratajczak, Członek Zarządu KRISPOL Sp. z o.o. w Psarach Małych.

 

Grzegorz Ratajczak, Członek Zarządu KRISPOL Sp. z o.o. w Psarach Małych

Już od 20 lat oferujemy swoim partnerom handlowym produkty najwyższej jakości oraz współpracę handlową opartą na profesjonalnym doradztwie. Dzięki wysiłkom naszych partnerów i pracowników udało nam się osiągnąć czołową pozycję wśród polskich producentów technik osłonowych i stolarki otworowej. W naszej działalności kluczowe jest stałe poprawianie efektywności i konkurencyjności firmy na rynku. Na sukces składa się wiele elementów: staranny dobór pracowników do zespołu, odpowiednie wyposażenie parku maszynowego, efektywna polityka marketingowa i sprzedażowa.

Niezmienne jest także to, że na każdym kroku staramy się pamiętać o naszych partnerach handlowych, a także o ostatecznych odbiorcach i użytkownikach naszych produktów. To ich potrzeby i wymagania stoją na początku każdego naszego procesu. W minionych latach systematycznie rozszerzaliśmy oferowany asortyment, który obecnie obejmuje bramy garażowe i przemysłowe, rolety zewnętrzne, kraty rolowane, stolarkę aluminiową, a od niedawna – również okna PVC.

Nasza oferta produktowa jest spójna, kompleksowa i przejrzysta. Jako jeden z nielicznych producentów na rynku oferujemy wyposażenie domu w bramę garażową, rolety, drzwi wejściowe i okna PVC w tej samej kolorystyce. Naszym atutem jest też dopasowanie oferty  do potrzeb różnych grup odbiorców – zarówno tych szukających rozwiązań ekonomicznych, jak i klientów nastawionych na najbardziej zaawansowane rozwiązania i technologie.

 

***

KRISPOL Sp. z o.o. to producent najwyższej jakości bram garażowych i przemysłowych, krat rolowanych, rolet zewnętrznych, stolarki aluminiowej oraz okien PVC. Firma jest obecna w branży budowlanej od 20 lat i zalicza się do grona najważniejszych producentów technik osłonowych i stolarki otworowej w Polsce.

KRISPOL oferuje dystrybutorom współpracę handlową opartą na profesjonalnym doradztwie, spełniającą oczekiwania najbardziej wymagającego klienta. Współpracując z najlepszymi dostawcami w kraju i za granicą, tworzy produkty od lat doceniane przez użytkowników i wyróżniane przez ekspertów. Świadczą o tym m.in. nagrody: „Gazele Biznesu”, „Kryształowy profil”, „Jakość roku”, „Lider stolarki budowlanej”, „Złote Godło Quality International”, czterokrotny tytuł „Produkt Przyjazny dla Mojego Domu”, a także wyróżnienie rolet zewnętrznych tytułem „Najlepsze
w Polsce”.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *