Branża budowlana

Czuwamy nad poprawnością prac

"Jako nieliczni na poznańskim rynku od początku łączymy działalność deweloperską z budowlaną, a więc nie tylko sprzedajemy, ale również budujemy wszystkie swoje inwestycje", mówi Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House Sp. z o.o w Poznaniu.

 

Izabella Łukomska-Pyżalska, wiceprezes Family House Sp. z o.o w Poznaniu

Spółka Family House jest obecna na wielkopolskim rynku nieruchomości od pięciu lat. Przez ten okres sprzedaliśmy około 600 domów i mieszkań, przez co jesteśmy jednym z najszybciej rozwijających się deweloperów w regionie. Jako nieliczni na poznańskim rynku od początku łączymy działalność deweloperską z budowlaną, a więc nie tylko sprzedajemy, ale również budujemy wszystkie swoje inwestycje. W ten sposób w 100 proc. czuwamy nad poprawnością prowadzonych prac.

 

Dzięki temu dajemy klientom  gwarancję terminowości, profesjonalizmu oraz wysokiej klasy wykończenia realizowanych przez nas inwestycji, przy zachowaniu atrakcyjnych cen. W Poznaniu kształtują się one już od 4000 zł netto/mkw., a w naszej podmiejskiej inwestycji od 2770 zł netto/mkw., co sprawia że nasza oferta jest naprawdę konkurencyjna.
Ogromną wagę przywiązujemy do funkcjonalności naszych domów i mieszkań, ich estetyki oraz wygody, jednocześnie dbając o wysoki poziom architektury.
Naszym mottem jest hasło "Dom o jakim marzysz" – zatem każdy klient może liczyć, że w Family House znajdzie dom lub mieszkanie spełniające jego marzenia.
 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *